Familieberichten Dolf van Poppel Dankbetuiging Jozias Willem Bareman Marcus Leendert Heijnsdijk Dankbetuiging Voor meer familieberichten zie pagina 38 30 I Zaterdag 5 april 2008 PZC Toch nog onverwachts is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Izabella van de Plasse-Kwaak weduwe van Jan van de Plasse *3-11-1922 14-4-2008 Hansweert:de Fouw-van de Plasse A.J. de Fouw Yerseke: M.C. van de Plasse t D.C. de Koning-Vleugel S. de Koning Hoek: |.N. van Ham-van de Plasse A.C. van Harn Yerseke: J. van de Plasse A.T. van de Plasse-Meijaard Klein- en achterkleinkinderen zorgcentrum "Ter Weel" Krabbendijke Correspondentieadres: Berkellaan 31 4417 DJ Hansweert Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar maandag 7 april van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De afscheidsdienst wordt dinsdag 8 april om 10.30 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel en vrijwilligers van Afd. C van zorgcentrum "Ter Weel" te Krabbendijke. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen heeft verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ir. Albert Willem Ruys scheepsbouwkundig ingenieur ancien Consul de France 10 maart 1929-3 april 2008 Afgelopen donderdag is mijn lieve man, onze lieve vader, opa, broer en zwager overleden. Ab heeft met kracht en doorzettingsvermogen een rijk en afwisselend leven vorm gegeven. Luisterend en raadgevend is hij voor zijn familie en vrienden een warme steun geweest. Gehecht aan het leven maar verzoend met de dood heeft hij afscheid van ons genomen. Vlissingen: Margot Ruys-Hellmann Amsterdam: Inge en Vera, Luca Diemen: Frank en Lieke, Selle, Esper Den Bosch: Rob Rotterdam: Harry en Margot, Joris, Sanne Port Laoise: Sonja, Brendan. Ierland Meg, Merijn, Deidre, Finna Bosch en Duin: Henk en Marly Ruys-de Vries Brussel: René en Hanna Hellman-Dittmann We zijn trots op hem Groen van Prinstererlaan 5 4384 CE Vlissingen Ab is in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. We nodigen u uit om samen afscheid van hem te nemen tijdens een bijeenkomst op dinsdag 8 april om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop bent u rond 17.00 uur welkom in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke, daar is gelegenheid tot condoleren. zv De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder en oma Maria Julia den Beer-de Fouw hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de crematie waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Kinderen en kleinkinderen Breskens, april 2008 Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van mijn lieve man en onze vader Jacobus Adrianus Blaakman ~Ko~ mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Maatje Blaakman en kinderen Vlissingen, april 2008 Wegens de enorme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame papa, onze zoon en broer Ad de Boot is het ons helaas niet mogelijk u persoonlijk te bedanken. Het is voor ons een grote steun zoveel warme reacties te hebben mogen ontvangen in de vorm van uw aanwezig heid, woorden van troost, bloemen, brieven en telefoontjes. Hieruit blijkt hoe u hem een warm hart toedroeg. Heel hartelijk dank hiervoor. Namens allen: Marijke de Boot-Huige Nieuwdorp, april 2008 Enige en algemene kennisgeving Nog onverwachts is overleden Isabella Helena Marina Pols-Padmos Bella 25 mei 1929 31 maart 2008 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Grintweg 35 4401 NC Yerseke De begrafenis heeft plaatsgevonden. Condoleances uitsluitend schriftelijk. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hent mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Een woord van dank aan het personeel van 'DeBlaauweHoeve', afd. Dotterbloem, voor hun liefdevolle verzorging. Kinderen, kleinkinderen en familie 4 april 2008 Abdijstraat 25,4561 WV Hulst U kunt afscheid nemen van Dolf in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zaterdag 5, zondag 6. maandag 7 en dinsdag 8 april van 18.00 tot 18.30 uur en op woensdag 9 april van 10.00 tot 12.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 9 april om 13.00 uur in de Basiliek van de H. Willibror- dus te Hulst, waarna om 15.00 uur de crematie plechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de hal van het crematorium. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft stellen wij u er van in kennis dat toch nog onverwacht is overleden, onze lieve moeder, oma en omama Jacomina Cornelia van Haneghem weduwe van Abram Spee Breskens t Goes 12 juli 1920 3 april 2008 Wemeldinge: Jan Spee Ad Spee-Zuijdwegt Rotterdam: Martijn en Irene Wemeldinge: Bob en Marieke Lotte Goes: Marianne Leeuwestein-Spee Ton Leeuwestein Rotterdam: Steven en Caroline Goes: Floortje Puck Zorgcentrum "Gasthuis", kamer612 Correspondentieadres: I. Spee Bonzijweg 19d 4424 AN Wemeldinge De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 8 april om 10.30 uur in crematorium "Middelburg", Weste lijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Voor uw medeleven betoond na het overlijden van onze lieve, altijd zorgende moeder, groot- en overgrootmoeder Elisabeth Paulina Arens-de Bakker zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder de medewerkers van "De Blide" voor de liefde volle verzorging. April 2008 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Langs deze weg willen wij u graag van harte bedanken voor de belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa Uw blijk van medeleven is ons tot grote steun geweest. Een speciaal woord van dank aan dr. Van den Bergh en dr. Meijerink voor de goede zorgen. A.M. Bareman-Drees Terneuzen, april 2008 Kinderen en kleinkinderen "Jullie leven moesten we loslaten, maar in ons leven houden we jullie altijd vast. Wij danken u allen voor de enorme belangstelling, de lieve woorden, zoveel mooie kaarten, bloemen, troost en steun die jullie ons gaven bij het overlijden van onze lieve ouders, schoonouders, opa en oma Adam Laurus de Graag en Johanna de Graag-Kooman Het geeft ons het gevoel hier niet alleen voor te staan. Gert-Jan en Patricia de Graag-Spinnewijn Sjako de Graag en Angélique van Heese Lianne en )an Sierts-de Graag Debora en Revelino Rijk-de Graag Edward en Linda de Graag-Kodde en de kleinkinderen Vlissingen, april 2008 Niemand staat stil bij het woord samen, maar het is een groot gemis, als het woord samen uit je leven verdreven is. Het heeft ons goed gedaan, dat zo velen, op welke manier dan ook blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa G. P. Heijnsdijk-Heijstek Kinderen en kleinkinderen Wemeldinge, april 2007 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstel ling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Cornells de Jonge Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Kees in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. H. de Jonge-Hamelink Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, april 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 146