Tovaal kan vriendendienst vergeten /TIGK deOndernemerm Waar word ik snel bekend jflHl bij potentiële klanten? ESÉl 45 I Zaterdag 5 april 2008 PZC KNVB-speld en erelidmaatschap voor Vroegop Driebandenteam verspeelt de titelkansen Kampioen Oemoemenoe gaat voluit in de derby. Kloetinge mist aanvoerder Van der Woerdt Klanten vinden, gevonden worden en méér. www.stiga.nl vanaf 2.390,- B Verkoop van alle premium merken honden- en kattenvoer Voorjaarsbloeiers en flower- pouches uit eigen kwekerij Dé hengelsportspeciaalzaak voor Zeeland Provinciateweg 8 4484NG Kortgene tel.(0113) 30 14 31 E-mail: info@lavekerijvaninaldegem.nl SINT-MAARTENSDIJK - Rien Vroegop, voorzitter van voet balvereniging Smerdiek, heeft gisteravond een waarde- ringsspeld van de KNVB opgespeld kregen. Dat ge beurde tijdens een speciaal voor hem georganiseerd feest in de kantine van de sportclub uit Sint-Maartens dijk. Aanleiding daarvoor was zijn 25-jarig bestuursjubi- leum. Vroegop kwam in 1983 in het bestuur van Smer diek. Tot 1987 was hij wedstrijdsecretaris, daarna werd hij voorzitter. Die functie vervult hij nog steeds. Rien Vroegop kreeg naast de speld ook het erelidmaat schap van de club. foto Willem Mieras HOEVEN - Het driebandenteam van 's Lands Welvaren uit Kwadendam- me heeft in de uitwedstrijd tegen 't Tapperijke 2 haar titelkansen in de derde divisie verspeeld. Het duel eindigde onbeslist: 4-4. Aan Jean Paul de Kraker lag het niet. Hij domineerde zijn partij met Kees Roovers en noteerde een gemiddelde van 1.458. Een mooie opsteker voor zijn deelname aan het NK driebanden extra klasse. Jaap Hameling won ook, maar in valler Nico Peeters leed een ver wachte nederlaag. Verliezen deed Patrick Vasseur ook, maar daarop was niet gerekend bij de bezoe kers. Hij vocht een pakkend duel uit met John Embrechts dat tot de finish spannend bleef. Bij 32-33 maakte de thuisspeler de partij uit en Vasseur kreeg nog de nabeurt. De acquitstoot ging erop en de laatste leek dat ook te doen, maar die ging op een haar na mis. door Marco Verdoorn GOES - De rugbyers van het Goese Tovaal moeten het morgen toch echt zelf doen. De vereniging staat in de tweede klasse zuid in de de gradatiezone en krijgt op sport park Het Schenge kampioen Oe moemenoe uit Middelburg op be zoek. Met nog één wedstrijd voor de boeg is het seizoen voor de Goe- senaren nog niet gespeeld. Mocht Tovaal tot winst komen, be hoort handhaving in deze klasse tot de mogelijkheden en kan zelfs de nacompetitie ontlopen worden. Maar een vriendendienst van Oe moemenoe zit er voor de Goese formatie niet in. Kevin Lewis, de Nieuw-Zeelandse trainer van de Middelburgers, is daar duidelijk over. „Het is een derby, een leuke wedstrijd. Natuurlijk gaan we er voor", zegt hij resoluut. „We wil len het seizoen eindigen zoals we begonnen zijn. Mocht Tovaal win nen, dan is dat omdat de ploeg goed gespeeld heeft, niet omdat wij verzaken. Waarom zouden we onder ons niveau gaan spelen?" Voor de rugbyers van Oemoeme noe staat er behalve de goede naam niets meer op het spel. De vereniging sleepte tegen RSRC eer der deze maand het kampioen schap in de wacht. In de daaropvol gende wedstrijd leek het team de champagne nog in de benen te hebben. De Vets uit Valkenswaard bleken een maatje te groot voor de formatie van Lewis. Of de Middelburgers tegen Tovaal op volle oorlogssterkte zullen aan treden, is niet duidelijk. „We heb ben een paar blessures, maar dat mag geen excuus zijn. We gaan er vol voor. Het is een leuke derby, maar het zal voorlopig de laatste zijn", doelt Oemoemenoe-speler Arno Seijbel op de promotie naar de eerste klasse. De Zeeuwse derby lijkt ook een beetje ondergesneeuwd te worden door de goede prestaties van het coltsteam van de Middelburgers. In de thuiswedstrijd tegen HRC speelt de jeugdploeg morgen om een ticket voor de finale van het NK. „Wat dat betreft heeft de wed strijd van de colts prioriteit. Door die partij doen er waarschijnlijk geen colts met ons mee. De wed strijd tegen Tovaal is dus onderge schikt aan de wedstrijd van het jeugdteam", legt Seijbel uit. „Maar we spelen om te winnen en een wedstrijd uit handen geven, is geen instelling." Zo weten de rugbyers van Tovaal waar ze aan toe zijn. Met 37 pun ten bezetten ze de negende plaats. Op 19-03-2008 is ten laste van Maru Vesta B.V. en haar bestuurder J.J.J.M. Kramers, beiden thans zijnde zonder bekende vestigings plaats/woon- of verblijfplaats zowel in als buiten Nederland, een exploot van betekening en bevel betekend door N.A. Polderman, t.k.-gerechts- deurwaarder. In voormeld exploot wordt kennis geving gegeven van het op 6 febru ari 2008 gewezen vonnis. Een afschrift van dit exploot kan worden verkregen bij onderstaand gerechts deurwaarderkantoor. Buys Partners B.V. Ondernemersweg 5 4691 SL Tholen Maar in de onderste regionen bi vakkeren de ploegen niet ver van elkaar. Voor Oemoemenoe zit het sei zoen er na de Zeeuwse derby waar schijnlijk nog niet op. De Middel burgers zijn druk bezig een wed strijd te organiseren tegen de kam pioen van de tweede klasse noord, RC Waterland uit Purmerend. De voorbereidingen zijn in een verge vorderd stadium en de winnar noemt zich officieus Nederlands kampioen in de tweede klasse. Stand onderin tweede klasse: Maas tricht 21-40 (325-521), RRC 21-38 (316-491), Tovaal 21-37 (268-448), RCE/PSV 21-35 (329-672), RSRC 21-32 (389-604), Dukes 2 21-26 (258-623). Tovaal strijdt tegen degradatie. De ploeg moet daarom de derby tegen 'buurman' Oemoemenoe winnen. Cadeautjes worden er echter niet uitgedeeld. KLOETINGE - Kloetinge moet het vandaag in de thuiswedstrijd te gen GVW stellen zonder Erwin van der Woerdt. De aanvoerder zit een schorsing uit. De verwachting is dat Niels Kole zijn plaats zal in nemen. Kloetinge vecht vandaag voor één van zijn laatste kansen in de hoofd klasse B van het zaterdagvoetbal. De Bevelandse formatie moet win nen om zicht te houden op de nT- competitie. „Tegen Dovo is het een paar weken geleden ook ge lukt", stelt trainer Diederik Hiensch, „en GVW is te vergelij ken met Dovo. Bij winst blijven we in de race." Hoek trekt vandaag naar Nunspeet. De kans is groot dat Joan van Belzen ontbreekt. De doelman was de gehele week ziek. „Ik zou kunnen spelen, maar ik heb heel de week niet getraind en het zou dus niet fair zijn tegenover Robbie de Moor." Met andere woorden: de Belgische keeper, die anders op de bank zit, is eerste keus tegen Nunspeet, hoewel daT ook weer onzeker is. Robbie de Moor heeft namelijk deze week thuis in een stuk glas getrapt. Trai ner Willem Leushuis: „Hij heeft wat hechtingen in zijn voet en we zullen voor de wedstrijd kijken of hij kan keepen." Home Mij'n Regio Mijn Bedrijf Mijn Netwerk Services deOndernemer.nl is hét business-to-business platform van Nederland. Een plek waar u zich kunt profileren en présenteren, waar u kunt zoeken en gevonden kunt worden en waar u in contact komt met collega-ondernemers. En via ons inkoopvoordeel- programma profiteert u van vele kortingen Meld u dus nu gratis aan bij de grootste regionale kennisbron voor ondernemers Gericht op succes Tramper Aagtekerke - tel. 0118-581618 www.tramperaagtekerke.nl vd Berg Machines Goes - tel 0113-212820 www.bergmachines.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 139