land met een opgevoerde boeier Koopzondag 6 a pri lkben™, AlediaÊAtaM Slaaphuisjes aan strand Brandweerman gewond Zee landelijk wonen.n Raad Noord-Beveland praat over gebouwtjes aan voet van pijlerdam. Steekvlam in gezicht bij ontruiming van bedrijf in Stellendam. INTER BORG Brandweer knipt man uit auto na botsing Voorronden en finales schoolvoetbal PZC Zaterdag 5 april 2008 I 2 7 WISSENKERKE - Met een beetje goe de wil staan er in het strandsei- zoen 2009 slaaphuisjes op het Ban- jaardstrand, aan de voet van de stormvloedkering. Hoeveel het er zullen zijn, is nog niet duidelijk, wel dat de bouw en de verhuur in handen zullen zijn van strandex- ploitant Van Halst. De gemeente raad van Noord-Beveland praat op donderdag 10 april over de zaak. Er is in de regio al langer vraag naar strandhuisjes waarin over nacht kan worden. Op de Ban- jaard staan nu alleen nog daghuis jes en een consumptietent. Ervaringen in andere strandge- meenten leren dat slaaphuisjes enorm in trek zijn. In de gemeen te Schouwen-Duiveland zijn ze verboden. STELLENDAM - Bij de ontruiming van een bedrijf aan Mr. Snijder- weg in Stellendam is gisterochtend een brandweerman gewond ger- raakt. Om 3.00 uur rukte de brandweer uit voor een brand in het ketelhuis van het bedrijf Door een defect MEUBELMAKERIJ Wij maken graag uw bijzondere keuken, interieur en meubels op maat. Zin in een inspirerende afspraak over uw droomkeuken, meubel of interieur? Wij laten u graag kennis maken mei de verschillende mogelijkheden die -rwij fe bisdsri hébbfen. Klarinetwegl4 Tel 0118-650004 Middelburg www.inter-borg.nl Industrieterrein Mortiere NISSE - De brandweer moest er gis terochtend aan te pas komen om een 19-jarige man uit de gemeente Borsele uit een auto te knippen. Hij zat bekneld nadat de 50-jarige bestuurder bij Nisse in botsing was gekomen met een 32-jarige au tomobiliste uit Goes. De vrouw gaf geen voorrang. De 19-jarige is met een pijnlijke nek naar het ziekenhuis in Goes ge bracht. Beide auto's raakten be schadigd. ZIERIKZEE - De voorrondes en fina les van de Schoolvoetbalvoet- baltoernooien op Schouwen-Dui veland worden gespeeld op de woensdagen 9 en 16 april op sport park Den Hogen Blok in Zierik- zee. De komende week is het de beurt aan de jongenselftallen en -zeventallen. Op woensdag 16 april treden de meisjesteams aan. Regio naal zijn er 22 bassisscholen be trokken bij dit sportevenement. De wedstrijden beginnen op beide woensdagen om 13.30 uur. Suppoost Cees van Egmond van de Museumhaven in Zierikzee maakt een verweerde plank los van de boeg van de Vabèl. Kenmerkend voor de boeier is dat er niet één recht stukje hout aan zit. foto Dirk-Jan Cjeltema lekte er olie in de ketel. Omdat de temperatuur in de ketel bleef op lopen besloot de brandweer de vijf aanwezige personeelsleden uit het pand te halen. Kort daarna kwamen uit zijkant en bovenkant van het gebouw metershoge steek vlammen. Het slachtoffer liep daar door brandwonden in het gezicht op. Hij is overgebracht naar een ziekenhuis. De arbeidsinspectie stelt een onderzoek in naar de toe dracht van het ongeval. door onze eigen vakmensen Crenadierweg 17b - Middelburg www.baderie.nl MIDDELBURG Mortiereboulevard 4 Tel. 0118 - 60 70 00 www ju 1HPIM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 127