ff® Familieberichten Colofon Familieberichten OiasuU3S m 11 Van der Hooft Uitvaartzorg Voor een zorgzame begeleiding ARENSMAN 28 I Vrijdag 4 april 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur .Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenemieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Met grote droefheid in 't hart, maar tevens met dankbaar heid voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Josepha Agnes Paulina de Bruijn weduwe van Cornelis Godefridus Ummenthum in de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen Petra en Kees van der Beek Brian en Sheila, Lana Tamara en Donovan Terneuzen, 2 april 2008 Correspondentieadres: Vechtstraat 23 4535 GN Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 7 april om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Na zijn ongeval in 1983 mochten we hem nog 25 jaar met liefde en zorg omringen. Nu heeft de Heere toch nog onver wachts tot Zich genomen onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Leonard Michael Bolle Lennard in de leeftijd van 44 jaar. Goes, N. Meeuwse Dronten, f. Bolle W.C. Bolle-Nijpjes Curapao, Jackie Zierikzee, Mike Zand-Oerle, Marilyn en Hennan Biddinghuizen, Richard neven en nichten Goes, 2 april 2008 Zorgcentrum "Rehoboth" Correspondentieadres: Marnixflat 8 4461 WX Goes De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maandag 7 april in de Sionkerk van de Gereformeerde Gemeente, Louise de Colignylaan 177 te Goes, aanvang 13.15uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 15.00 uur. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid tot condoleren in de kerkzaal te Goes en na de begrafenis in dorpshuis "Oosterhof", St. )oostdijk27 te Oosterland. - Geen bloemen We willen alle medewerkenden van zorgcentrum "TerValcke" en "Rehoboth" hartelijk bedanken voor de liefdevolle zorg en aandacht aan Lennard gegeven. De Familie Prunusstraat 25, 4431 DC V-Gravenpolder www. vander hooft li i rvaar tzorg. n 1 info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517 r Verlost van een ongelijke strijd is thuis, zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve echtgenoot, onze vader, opa, broer, schoonbroer en oom Hendrik Valentiin Crosiers "Rik" echtgenoot van Lea Fafchamps *04-01 - 1925 t 01 -04-2008 St.-Katelijne-Waver(B) Sas van Gent Sas van Gent: J.F.L.Crosiers-Fafchamps Sas van Gent: Wilfried en Monika Gert Vera en Clint St.-Katelijne-Waver(B): Maria en Jef Bauweleers-Crosiers St.-Katelijne-Waver(B): Louise Boons-Crosiers Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Berg-Kampenhout(B): Georgette Fafchamps-De Becker Familie Crosiers Familie Fafchamps Sas van Gent, 1 april 2008 Ravelijn 9, NL- 4551 AN De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u beleefd uit nodigen, zal plaatsvinden op maandag 7 april om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Na afloop van de plechtigheid kunt u afscheid nemen van mijn man, onze vader en opa, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Een bijzonder, warm mens is overleden Jan Engelbert Wij houden hem in onze gedachten. Ben Vriesman Louise Vriesman Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, zorgzaamheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en mijn overgrootmoeder Janna Goedhart weduwe vanPieter Willemstein Nieuw en Sint Joosland 25 november 1925 t Vlissingen 2 april 2008 Berlijn: Petra Pirlich-Willemstein Hans Pirlich Marcel Susanne Eric en Thoma Neele Vlissingen: Leo Willemstein Matthieu Spies Correspondentieadres: Leo Willemstein Rembrandtlaan 17 4382 RL Vlissingen Wij nodigen u uit voor de crematieplechtigheid op zaterdag 5 april a.s. om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Zij die geen rouwbrief hebben gekregen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 2 april is mijn laatste zuster, onze tante Janna Goedhart op 82-jarige leeftijd overleden. Middelburg: L. Steenaard-Goedhart Nichten en neven Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zuster en schoonzuster Adriana Stoffelina de Graaf weduwe van J.C. van Liere, op de leeftijd van 88 jaar. Oud-Vossemeer: Tholen: St. Annaland: Tholen: Oud-Vossemeer: Goes: Haarlem: P. v. Dijke-van Daalen M.A. de Graaf J. den Braber-de Graaf C. den Braber A. de Graaf-v.d. Klooster M. v. Poortvliet-de Graaf P.A. v.Poortvliet N. Faase-de Graaf J. Faase M. de Graaf H.I. de Graaf-Lindhout wa Kapelle, 1 april 2008 Verdrietig, maar tevens dankbaar dat zij na een moeilijke laatste weg nu eindelijk vrij kan zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Adriana de Jonge-Bokelaar weduwe van Jakob de Jonge in de leeftijd van 84 jaar. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van "De Wiekenen de vrijwilligers van VPTZ. Den Helder, Willy en Addy Dreischor, Jacco en Annet Daphne Madeion Breda, Dennis en Nancy Scharendijke, Piet en Lea jerry en Monique Mick Zierikzee, 3 april 2008 Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Klaverstraat 35 4322 CG Scharendijke De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden dinsdag 8 april om 13.30 uur in de "Ichtuskerk" aan het Bostonplein te Brouwershaven. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Ichtuskerk". Indien u geen kaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een gelukkig leven van bijna 92 jaar, is zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve moeder, oma en overgroot moeder Maria Elisabeth Koopman-Wolke weduwe van Louis Jules Koopman Ruud en Greet Jeroen Thijs en Esmeralda Maarten Middelburg, 2 april 2008 Correspondentie-adres: Leharlaan 4,4384 MD Vlissingen Onze clank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van zorgcentrum "Buitenrust"afdeling "Branding", voor de liefdevolle verzorging en verpleging. De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 7 april om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn man, onze zoon, vader en broer Jan Hendrik Krauwel Tauw Goes, 1 oktober 1957 Muiden, 1 april 2008 Gerda Krauwel-Hoffmans Hans en Sary Krauwel-Sinke Kim en Miriam Krauwel Lenny en Steven Steenhuis-Krauwei Correspondentieadres: 14 Rue Des Etangs L 7303 Steinsel Luxemburg Uitvaartverzorging "SCHOUWEIM-DUIVELAINID' rlen de bruiine lohan hoekman Werckendetstraat 4, Postbus 189, 4300 ad Zierikzee (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan www.uitvaartzorgcentrum.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30