rolstoel, dat wil ik ook kunnen' Oppositie eist onderzoek kwekerij 'De Groene Kraai' Partijen schrikken van tegenvaller bij bouw nieuw gemeentehuis. Bijna 1800 honden in Zeelandhallen Goes Palazolli breidt dienstverlening uit Maarten van Rossem geeft lezing in Goes B PZC Donderdag 3 april 2008 I 27 Dé specialist voor uw nieuwe haag. Bovendien krijgt u nu bij besteding van 100,- haagplanten een gratis buxus in kegelvorm Oude Kraayertsedijk 18 Lewedorp telefoon (0113)61 24 59 www.degroenekraai.nl Verkoop alleen op zaterdag: 9.00-14.00 uur of op (telefonische) afspraak David Magee staat op het punt om van een ramp in skatepark Meker af te rijden in zijn rolstoel. Nieuwsgierig naar hoe dit afloopt? Kijk voor het filmpje op de website: www.pzc.nl. foto Ruben Oreel Terwijl je zo graag wilt." Ondertus sen zitten de artsen met de han den in het haar. „Het is waarschijn lijk een spierziekte. Deze week moet ik weer naar de neuroloog. Ze doen hun best, meer kunnen ze niet doen. Ik heb me er al bij St. Adriaanstraat 2 - Goes tel. (0113) 2113 98 neergelegd, want ik zit niet te wachten op een achtbaan-effect: hoop, geen hoop. Ik ga uit van een blijvende handicap. Dat is wel zo reëel. En je neemt jezelf in bescher ming." Dat is wel anders als het gaat om door Rob Paardekam THOLEN - Het zeven ton duurder uitvallen van het gemeentehuis in Tholen krijgt wellicht een staartje. De oppositie eist een extern onder zoek en sluit niet uit dat aan de uit komst daarvan verregaande conse quenties worden verbonden. Hans Boulogne (ABT) zegt erg ge schrokken te zijn van de financiële tegenvaller. Die werd veroorzaakt door een verkeerde interpretatie van de btw-compensatie. „Het is erg ingewikkeld", zegt hij. „Toen wij als raad werden ingelicht, kon het college het ook nauwelijks uit zijn stunt-experimenten in de rol stoel. Hij oefent op een handstand en rijdt van de ramps af op de skatebaan. Magee blijft dus ge woon doen wat hij altijd heeft ge daan: de adrenaline door zijn lijf la ten razen. „Ik zag op internet ie leggen. Ik weet zeker dat bijna ie dereen er moeite mee had om het allemaal precies te begrijpen." Volgens Boulogne is de raad door de complexiteit niet in staat zelf tot op de bodem uit te zoeken wat er mis is gegaan. Daarom zou een extern bureau dat moeten doen. Samen met RFT en CU zal hij van avond tijdens de raadsvergadering pleiten voor zo'n onderzoek. Vol gens Rien Klippel (RFT) moet dat onder de regie van de raad plaats vinden. „Want het college kan niet zichzelf onderzoeken." Het onder in De oppositie wil een onderzoek naar het duurder uitvallen van het nieuwe gemeentehuis in Tho len. In de vergadering van van avond doet ze een voorstel. mand die een salto deed in zijn rol stoel. Ik dacht: dat is lachen. Dat wil ik ook kunnen." pFj Voor filmpjes van Magee's stunts: www.pzc.nl en op YouTube met de trefwoorden Magee en wheelchair. zoek moet volgens hem uitwijzen waar het fout is gegaan, wie er ver antwoordelijk voor is en waarom de tegenvaller niet eerder aan het licht is gekomen. Zowel Boulogne als Klippel meent dat de raad zich ongeloofwaardig zou maken als ze geen onderzoek instelt. „We heb ben immers altijd gezegd dat het geen cent meer mocht gaan kos ten", stelt Boulogne. ABT en RFT sluiten niet uit dat de uitkomst van het onderzoek conse quenties gaat hebben. „En die kun nen ver gaan", zegt Boulogne. Klip pel houdt het erop dat hij ver wacht dat de verantwoordelijke be stuurders hun verantwoordelijk heid nemen mocht de conclusie van het onderzoek daar aanleiding toe geven. GOES - Bijna achttienhonderd hon den strijden zaterdag en zondag in de Zeelandhallen om de titel van mooiste hond van de Dogshow 2008. Per ras dringt de mooiste hond door tot de erering, waarna één hond tot winnaar wordt geko zen. De tentoonstelling is zowel za terdag als zondag geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur. Lesprijs 32,- voor 50 minuten Pakket vanaf 959,- incl. examens Ook 10-daagse en 8-weekse opleidingen Telefoon (0113)22 07 13 www.accent-rijopleidingen.nl GOES - Medewerkers van Palazolli Huis Goes brengen (ex)-kankerpa- tiënten, naasten en nabestaanden huisbezoeken. Deze zijn speciaal voor mensen die niet in staat zijn om naar Palazolli toe te komen. Voor meer informatie en aanmel den kunt u bellen met 0113-212936. W®@CPgG W@ö Verkoop en reparatie van uw witgoed (altijd even bellen voor een afspraak) GOES - Historicus en schrijver Maarten van Rossem geeft mor genavond een lezing in boekhan del De Koperen Tuin in Goes. Van Rossem, bijzonder hoogleraar ge schiedenis, bespreekt onder meer de naderende Amerikaanse verkie zingen. De lezing begint om 19.30 uur, de toegangsprijs is 7,50 euro. vrijdag en zaterdag het lekkerste 'St. Adriaantje' voc Vr> St Adriaanstraat 15 4401 JC Goes Tel. (0113) 21 50 77 Ambachtsbakker (c Hei C7) 'aeseJw Lederwaren Huis Kipling rugzakken in diverse kleuren voor €49>95

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 73