- 0 m Familieberichten t f 's 27 februari 1943 t 1 april 2008 OVERTOOM-GROEN at 1Ë» 30 I Donderdag 3 april 2008 PZC Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Jacob Rog geveen" overleed tot onze droefheid onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Elizabeth Schout-Verbeek weduwe van Lein Schout in de leeftijd van 95 jaar. Dordrecht: Ina de Waal-Schout Jaap de Waal Harpstedt (D): Eva Knüpling-Schout Hardo Knüpling Antonie Schout f Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 1 april 2008 Correspondentieadres Wega 86, 3328 PJ Dordrecht De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 7 april om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Welk een vriend is onze Jezus Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze lieve zus, schoonzus, J tante en vriendin Catharina Adriana de Smidt - Rina - Hellevoetsluis: Marcus t en Bep de Stnidt-Faasse Goes: Truus en Chiel Bredouw-de Smidt Barendrecht: Nel de Smidt Ellewoulsdijk: Cocky en Jan t Remijnse-de Smidt Nieuwdorp: Tony en Adri Schoolmeester-de Smidt 's-Heerenhoek: Adri Oosthoek Neven en nichten I Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend per soneel en vrijwilligers van Unit 3 van Zorgcentrum Ter Weel te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Ring 16,4455 AE Nieuwdorp. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 5 april om 11.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Voor aanvang van de dienst is er van 10.30 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid van Rina te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder 1 gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een goed mens een lievevrouw een fantastische moeder en oma. Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, oma-flatje, oma-oma en vriendin Magdalena Elisabeth Faas weduwe van Jacob Hendrik Strijbos ZaantslagMies Mechielsen-Strijbos Fini Mechielsen Eva en Marco. Fabian, Vera en Paul HalsterenPia Dekker-Strijbos Koos Dekker Marinda en Peter, Nick Hetty Hooglede-Gits (B)Joyce Goethals-Strijbos Marnix Goethals Philippe, An AxelJan Overdulve Terneuzen, 1 april 2008 Correspondentieadres: Schenkeldijk 5 4543 PJ Zaamslag Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 5 april van 15.00 tot 16.00 uur in rouwcentrum Monuta, Roose- veltlaan 6. Terneuzen. De uitvaart, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 7 april om 14.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis aldaar plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diepbedroefd ben ik door het overlijden van mijn lieve vriendin Magda Strijbos Zij heeft mij in de jaren dat ik haar heb gekend veel vreugde en steun gegeven. Ook na mijn opname in het verpleeghuis bleef zij mij trouw bezoeken waar ik steeds erg naar uit keek. Zij was iemand, die ik ondanks de schemering in mijn geheugen, niet snel zal vergeten. J.C. Overdulve verzorgingshuis "DeVurssche" Axel Het plotselinge overlijden van Magda Strijbos heeft ons erg aangegrepen. Magda was in de afgelopen jaren een grote steun en toeverlaat voor onze vader en opa. Wij zullen haar erg missen. Hulst: Adrie en Inke Overdulve Junè Leiden: Martijn en Karin Zaamslag: Jürgen, Ruby en Amy Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, nemen we afscheid van mevrouw Godelieve Van Schoote echtgenote van de heer Jan Van Zele Geboren te Stekene op 26 februari 1924 en overleden thuis omringd door haar familie te Boekhoute op 30 maart 2008 Dit melden u: De heer Jan Van Zele, haar echtgenoot; Mevrouw Frans Van Hee (t)-Van Schoote, haar zus; De heer en mevrouw Michel Van Hee-Debeil, Pauline, De heer en mevrouw Philippe Van den Weghe-Van Hee, Magali en Eglantine, De heer en mevrouw Carlos Van de Velde-Van Hee, Raphaël en Aurélien, haar neven en nichten en hun kinderen; De families Van Zele-de Dobbelaere en Van Schoote-Van de Goore Met oprechte dank aan: Dokteren mevrouw Mare Rijckaert, De heer en mevrouw Willy De Koeyer - Nadine Pacqué, haar trouwe hulp. De verpleegkundigen van het Wit-Gele Kruis. De plechtige rouwdienst waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal opgedragen worden in de parochiekerk te Boekhoute op maandag 7 april 2008 om 11 uur. Daarna volgt de bijzetting in de familiegrafkelder op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk om 10.50 uur. Uw deelname aan de offerande geldt als rouwbetuiging. Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht mochten ontvangen gelieve deze aankondiging als dusdanig te willen aanvaarden. Geen rouwbezoek aan huis. Rouwadres: Noordstraat 2 - 9961 Boekhoute e - V life rmg;- ék - ■u-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66