Familieberichten Colofon Familieberichten I 28 I Donderdag 3 april 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii Ei.^a^i||liiri'Èhtgn®fflfi®ngr.DiauiïS!i)®iiajif tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-t 7.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl itt; We gunnen je rust, al is vol droefheid ons hart. Je te zien lijden, niet kunnen helpen, was onze grootste smart. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn man, onze pa en broer Jan Adriaan Engelbert in de leeftijd van 83 jaar. 's-Heerenhoek: Mina Engelbert-Vette 's-Heerenhoek: Louis Lewedorp: Andrea t Middelburg: Elize Lewedorp: Corrie Engelbert 2 april 2008 Molendijk 43 4453 AD 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 5 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. Kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Jan Engelbert Wij wensen de familie Engelbert veel sterkte toe. Fam. Vette neven en nichten Door Sods goedheid werden wij opnieuw verblijd met de geboorte van een zoon en broertje Florus Jan Wij noemen hem Florian 1 april 2008 Chris de Wolf Mirjam de Wolf-van der Laan Sanne Vroonweg 3 4373 RL Biggekerke ■mmmmnrnrnrnv Na jaren van vriendschap is toch nog onverwachts overleden Lou Dekker Wij wensen Willie en de kinderen veel sterkte toe. Meliskerke: Ton en Corrie Matthijsse Piet en Trudy Houterman Heden bereikte ons het droevige bericht dat ons trouw lid Lou Dekker ons is ontvallen. We wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe bij dit verlies WBE Walcheren Wij ontvingen bericht van het overlijden van ons oud-lid en oud-voorzitter Lou Dekker Wij wensen de familie sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Schietvereniging Meliskerke Al zit ik in het duister, de Here zal mij tot Licht zijn. Micha 78 b Met diep respect voor haar liefde, zorg, en toewijding en dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoon moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en schoonzus Alida Johanna van Grondel-Emmen weduwe van Jan van Grondel 28 juli 1926 2 april 2008 Rotterdam: M. van der Veer-van Grondel W. van der Veer Henk Christina en Robert Kayleigh Cheyenne Numansdorp: W. van der Linden-van Grondel W. van der Linden Maarten en Daphne Daniël en Jessica Hoogerheide: A.J, van Grondel P.A.M. de Crom Eileen Kim Michael Vrouwenpolder: H.C. van Grondel J.A, van Grondel-Eckhardt Julian Madeion Quirijn Rotterdam: J. van Grondel Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van "Swerf-Rust", voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum "Swerf-Rust", kamer 28 Laurens Stommesweg 14335 AX Middelburg Correspondentie-adres: Palsterstraat 8,4354 AM Vrouwenpolder Onze moeder, groot- en overgrootmoeder is opgebaard op haar kamer, waar gelegenheid is tot afscheid nemen zaterdag 5 april van 16.00 uur tot 16.30 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u bent uitgeno digd, zal gehouden worden maandag 7 april om 13.00 uur in de Johanneskerk", Noordweg 1 te Serooskerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "De Zandput", Zandput 5 te Serooskerke. Op de begraafplaats geen toespraken. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvan gen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn vroegere baas en onze oud verhuurder Lou Dekker Wij wensen Willy en verdere familie veel sterkte toe. Peter en Marjolein Mesie en kinderen Vistaria 't Harinkje Met droefheid heb ik kennisgenomen van het overlijden van Bram Langebeeke Met dankbaarheid denken wij terug aan de vele jaren dat hij als medewerker en huisgenoot bij ons op het "Oranjehof" verbleef. Mina Maljaars t Gre Maljaars 31 maart 2008 Enige en algemene kennisgeving Nooit meer komen wij jou tegen in de polder, op je race fiets of met je wandelstokken, want je laatste race heb je niet meer kunnen winnen. Maar wij zullen jou allemaal blijven herinneren als de sportieveling met die gespierde bruine benen. Tot ziens lieve man, vader en opa. Henk Sc horn Almelo t Vlissingen 21 februari 1932 1 april 2008 Middelburg: Lucilla Schorn-Bueno Suimaraës Middelburg: Pierre en Margo Liplijn-Schorn Shelley en Mario Arlet Middelburg: Luiza en Marcelo Ricardo Filipe Michael Brazilië: Luiz Marcello Higor Yuri Marcella Brazilië: Carlos Moacyr en Paula Davi Correspondentieadres: J.C. Mathiasstraat 17 4336 CTMiddelburg Henk is opgebaard in het rouwcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheianemen maandag 7 april van 12.45 tot 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. 3 april 2007 3 april 2008 Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart. Helena Maria Rijk-Verbeem Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn? je wilde hier niet weg Je wilde bij ons zijn De strijd was oneerlijk En geheel niet terecht je wilde graag verder Maar verloor dit gevecht Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Horst Reuper in de leeftijd van 70 jaar. A. Reuper-van der Valk Kinderen en kleinkinderen 4386 AZ Vlissingen, 28 maart 2008 Weststraat 17 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne her inneringen die zij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Adriana Stoffelina de Graaf weduwe van Joos Cornells van Liere 15 november 1919 f 1 april 2008 Leiden: Cees en Riet van Liere Chantal Emiel Correspondentieadres: Brikkenwal 22 2317 GT Leiden De samenkomst vindt plaats op zaterdag 5 april om 11.30 uur in de aula op de algemene begraafplaats te Kapelle. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen van 10.30 tot 11.00 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in bovengenoemde aula.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56