Frivool Arsenal krijgt weer geen kroon 99." Fenerbahce zorgt voor verrassing tegen de sterren van Chelsea 41 43 45 Londenaren blijven thuis tegen Liverpool steken op 1-1. Turken verslaan Engelsen in Istanboel met 2-1. r JUBILEUMACTIE: A NU MET GRATIS M OPLAADBARE LED-LAMP T.W.V. 39." 219.- ü/9,m FC Utrecht haalt zijn eigen Dirk Scheringa binnen Donderdag 3 april 2008 KNVB vergist zich in zaak rond voetballer Preto Tip? sport@pzc.nl een veel jongere ploeg in het veld (24,5 jaar). Een verschil in erva ring dat op belangrijke momenten terug te zien was op het veld. Arsène Wenger zit al meer dan 650 wedstrijden bij Arsenal op de bank. De Fransman is de enige ma nager van de vier Engelse topclubs met een winstgevend transferbe- leid. Hij weigert grote bedragen uit te geven en werkt het liefst met ta lenten die hij zelf opleidt. Dat be leid leverde al drie landstitels en vier FA-Cups op. Internationaal wacht het Arsenal van Wenger - een paar jaar geleden tegen Barce lona verliezend Champions-Lea- guefmalist - nog op de grote bekro ning. Gisteravond bracht Wenger na de rust zijn eerste Engelsman in de ploeg. De 19-jarige Walcott kwam Van Persie vervangen. De oud-Feyenoorder had last van zijn bovenbeen. De Rotterdammer had voor de pauze een groot aandeel in de openingstreffer. Een uitste kend geplaatst schot van Van Per- Liverpool heeft zichzelf een goe de uitgangpositie verworven in de kwartfinale van de Cham pions League door met 1-1 gelijk te spelen bij Arsenal. sie leverde een hoekschop op. Die legde hij uiterst nauwkeurig op het hoofd van Adebayor, die raak kopte. Arsenal smaakte maar drie minu ten het genoegen van een voor sprong. Liverpool - dat al het hele seizoen reactievoetbal speelt - sloeg hard terug. Steven Gerrard maakte op links een prachtige sleepbeweging, zette voor en Kuijt was even aan de aandacht van zijn bewaker Clichy ontsnapt. Hij gleed de bal samen met de Frans man in het doel. Kuijt doorkruiste daarmee de be doelingen van Wenger, die koste wat kost een tegentreffer wilde voorkomen. De Katwijker ontsnap te ook aan een strafschop. Hij trok de Wit-Rus Hleb aan de arm neer. De Nederlandse EK-arbiter Vink stond er met zijn neus bovenop, spaarde zijn landgenoot en was daardoor na afloop de meest be sproken man. De teleurstellende Babel stond op dat moment al onder de douche. Benayoun kwam hem tien minu ten na de rust vervangen. Arsenal-Liverpool 1-1 (1-1). 23. Adebayor 1-0, 26. Kuijt 1-1. Scheids rechter: Vink (Ned). Aantal toe schouwers: 60.000. door Wilber Hack LONDEN - Arsenal speelt het mooi ste voetbal van Europa. Maar waar schijnlijk is het niet voldoende voor de hoofdprijs in de Cham pions League. De Londense ploeg bleef gisteravond in het eigen sta dion in de eerste wedstrijd van de kwartfinale tegen Liverpool op een 1-1 gelijkspel steken. De beide Engelse ploegen, die el kaar in zeven dagen drie keer ont moeten, maakten er een geweldige wedstrijd van. In een moordend tempo joeg Arsenal op de winst en Liverpool op de belangrijke tref fer in een uitduel. Die kwam er. En opnieuw was het de voet van Dirk Kuijt die de Reds een gunsti ge uitgangspositie bezorgde. Dat Liverpool zover komt, heeft het te danken aan een goede mix tussen talent en routine. Sami Hyy- pia (34) die zijn contract met een jaar verlengde, was uiterst waarde vol in de defensie, Steven Gerrard was de beste man op het veld. Arsenal-middenvelder Alexander Hleb passeert Dirk Kuijt van Liverpool. De gemiddelde leeftijd van Liver- Kuijt scoorde de gelijkmaker (1-1) namens zijn ploeg, foto Paul Thomas/AP pool was 26,7 jaar. Arsenal bracht ISTANBOEL - Fenerbahce heeft giste ren voor een verrassing gezorgd door in de kwartfinale van de Champions League te winnen van Chelsea. De Turken waren in Istan bul met 2-1 te sterk voor het Engel se sterrenensemble. Deivid zette Chelsea met een eigen doelpunt al vroeg in de wedstrijd op voor sprong en leek daarmee de schle miel van de wedstrijd te worden. In de slotfase bezorgde de Brazili aan zijn ploeg met een verwoesten de uithaal echter de winst en werd daarmee alsnog de held van de Turken. De sterren van Chelsea leken niet onder de indruk van de heksenke tel in Istanboel. De Engelsen, num mer twee in Premier League, kre gen voor rust voldoende mogelijk heden om ruim afstand te nemen van de thuisploeg. Deivid leek Chelsea al na twaalf minuten in een zetel te zetten. De Braziliaan tikte een voorzet van Florent Malouda ongelukkig ach ter zijn eigen doelman Volkan De- mirel (0-1). De Turkse keeper zag even later een schot van Michael Essien via de lat over zijn doel ver dwijnen. Binnen het half uur kreeg Didier Drogba nog twee mo gelijkheden om de voorsprong te verdubbelen, maar de Ivoriaan had pech in de afronding. Aan de andere kant werd Mateja Kezman, spits van Fenerbahce, nauwelijks in stelling gebracht. De voormalig PSV'er wilde zich graag laten zien tegen Chelsea, waar hij drie jaar geleden na een teleurstel lend seizoen vertrok. Fenerbahce zocht in de tweede helft de aanval. Dat leidde na ruim een uur spelen tot de gelijkmaker. Mehmet Aurélio stuurde Kazim Kazim de diepte in en de invaller rondde alleen voor Cudicini knap af Tien minuten voor tijd herstel de Deivid zijn fout door vanaf der tig meter de Turken naar de winst te schieten: 2-1. De return is over een week in Londen. Fenerbahce-Chelsea 2-1 (0-1). 13. Deivid 0-1 (eigen doelpunt), 65. Kazim Kazim 1-1, 81. Deivid 2-1. Scheidsrechter: Larsen (Den). Aan tal toeschouwers: 46.000. Chelsea verzuimt in Istanboel af- stand te nemen van Fenerbahce. De Turken maken een 1-O-achter- stand ongedaan en verslaan de Engelsen met 2-1. Bestel nu ook online op www.halfords.nl Aanbiedingen zijn vrijblijvend en geldig t/m 13 april 2008 en zolang de voorraod strekt. Wijzigingen in prijzen en/of specificaties, druk- en/of zetfouten voorbehouden. limit omaliets 'Inspire' unieke roze omafiets in 3 maten: 24, 26 en 28 inch exclusief tas bijpassende tas los verkrijgbaar vrrJ." NIEUW BIJ HAIFORDS! Compleet Blaek Deeker assortiment. Blaek Deeker 'lumpstarter' start motor zonder gebruik van andere auto geschikt voor alle personenauto's hoog startvermogen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 43