richti Maandag 31 maart 2008 PZC Eamiiieb SR Je wilde zo graag bij ons blijven, je vond het nog veel te vroeg. Je wilde ons nog zoveel liefde en steun geven, je hart was groot en goed. Het ging niet langer, weg verwachting, weg alle hoop. Zo ben je langzaam, moegestreden, uit ons leven weggegleden. Na een dappere strijd die hij zo moeding heeft ondergaan, hebben wij verdrietig afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze dierbare papa Han van den Dries Janus Anthonius Hij mocht maar 54 jaar worden José van den Dries-Vette Nathalie Jeroen 29 maart 2008 's-Heerenhoeksedijk 3,4453 CD 's-Heerenhoek Wie wil kan bij ons thuis afscheid van Han nemen op woensdag 2 april van 19.00 - 20.00 uur. De uitvaartdienst zal zijn op donderdag 3 april om 14.30 uur in de parochiekerk H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Daarna gaan we Han begraven op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in "de Jeugdhoeve" gelegenheid tot condoleren. Wij zijn zeer bedroefd om 't verlies van onze geliefde broer, zwager en oom. Ondanks zijn wilskracht heeft hij zijn ziekte niet kunnen overwinnen, hij mocht slechts 54 jaar worden. Han van den Dries echtgenoot van José Vette Jan en Lia Adrieen Truus Greta en Piet Piet en Thea Harry en Marianne Marjan en Adrie Ineke en Thijs Elly en Nico en verdere familie, neven en nichten van den Dries Na een moedige strijd is veel te vroeg overleden, onze schoonzoon, zwager en oom Han van den Dries We herinneren hem in zijn goede dagen dat hij altijd voor ons klaar stond. Wij wensen José, Nathalie en Jeroen veel sterkte toe. 's-Heerenhoek: Pieteren Mina Vette-Boonman Heinkenszand: Ronny en José Vette-Rijk 's-Heerenhoek: Rinus en Sjaan Maartense Neven en nichten Rust zacht, Han Onze gedachten gaan uit naar José, Jeroen en Nathalie. Martin, Anne-Marie, Tom, Sam, Sophie en Renske Een Vriend Iemand die alles van je weet en toch van je houdt. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriend Han van den Dries Wij wensen Jose, Nathalie en Jeroen veel sterkte toe met dit grote verlies. Rinus Sjaak en Lian j De vader van onze vriend Jeroen is overleden. Han van den Dries Het zal zwaar voor jullie zijn om zonder hem verder te gaan. Daarom bieden we onze steun en ons medeleven j aan. Dennis en Marlou, Richard, Marcel, Pascal, Rob, Ruben, Martijn, Fabian, Stef?n en Quinten Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Han van den Dries Wij wensen José, Nathalie, Jeroen en verdere familie veel sterkte toe. André en Conny Izaaken Marleen Arjen en Clarinda Jeroen en Anouk Ronnie Ties "Op weg naar liet morgenlicht Verdrietig delen wij u mee dat na een actief leven is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Jan de Grip Echtgenoot van J.C. de Grip-Stokmans Beekbergen Goes 27-01-1920 f 30-03-2008 Goes: J.C. de Grip-Stokmans Cadzand: Marijn de Grip en Renee van de Luijster Rayan en Liane Róman Romy Robin Marin Randy Marise Goes: Jan en Corrie de Grip-Pipping Claire en Michiel Jeffrey Middelburg: Sari en Henk Willemsen-de Grip Marco en Merel Jacqueline Stefan Mariska Voorstad 7a 4461 KK Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 2 april van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 3 april om 15.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Ha vend ijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Ter Weelunit 2 voor de liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving. Herinner mij, niet in sombere dagen, als wolken luchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was mijn zorgzame man, onze vader en opa er niet meer. Bas van Klooster In de leeftijd van 79 jaar. Goes: Coby van Klooster Wissenkerke: Kees en Huiberdina Nicole en Laurens Carola Goes: Hannie en Bert Goes: Erik 29 maart 2008 J.D. van Mellestraat 18,4461 VS Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren woensdag 2 april van 10.30 tot 11.15 uur in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 11.30 uur. Vroeg in de ochtend was zij niet meer terug te halen Haar kracht van weleer blijft bij ons Elisabeth Dina de Lijser-Beun weduwe van Izaak de Lijser f 8-6-1987 Sluis, 8 oktober 1922 Hoek, 27 maart 2008 Elly de Lijser Ria de Lijser Ton Trijssenaar Leo Frugte Thijmen Rogier Met bijzondere dank voor de liefdevolle verzorging in "Vremdieke" Op haar verzoek is de begrafenis in besloten familiekring Correspondentieadres Nieuwendammerdijk 248F 1025 LW Amsterdam Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Wij geven u kennis dat na een dappere strijd en een geduldig gedragen lijden, voor ons nog plotseling, is overleden mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Willem Kornelis Marijs - Opa Bus - 20 april 1940 - f 28 maart 2008 Nisse: M.H. Marijs-Melis Wolphaartsdijk: Jack en Petra Sam, Sybe, Joëlle, Quinty 's-Gravenpolder: Eefje en Harrie Dominique, Jeffrey, Sharona, Melissa Ovezande: Quirien Van der Poest Clementstraat 20a 4443 AM Nisse Dinsdag 1 april is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Willy te nemen in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 2 april om 13.00 uur in de "Mariakerk" op het Dorpsplein te Nisse. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. De zee waarvan je hield, is een beetje als het leven, soms onstuimig, soms rustig kabbelend, nemen en geven.. Nu jij er niet meer bent, zou de zee even stil moeten staan, maar zij zal net als het leven altijd met bewegen doorgaan. Na alle fijne jaren die ik met hem mocht beleven, geef ik u met veel verdriet kennis van het overlijden van mijn allerliefste vriend Sjaak Nelen zijn roepnaam was van der Bilt in de leeftijd van bijna 85 jaar. Hij genoot intens van het leven. Rita Stofberg Vlissingen, 27 maart 2008 Boulevard de Ruijter 184, 4381 KG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 2 april van 11.15 tot 11.45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen. Om 13.00 uur zal de crematieplechtigheid plaats hebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Sjaak houdt van bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vrij plotseling is overleden mijn allerlaatste broer Bas van Klooster van zijn zus, C, de Vos-van Klooster Leyvedorp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8