Fortis veilig na winst bij hekkensluiter Patrijzen gaat zwaar onderuit tegen Axel Doelpuntenregen in derde klasse zondagvoetbal 28 I Maandag 31 maart 2008 PZC Eersteklasser All Ready moet beslissingsduel spelen voor lijfsbehoud. door JaapJan Ritsema GOES - Voor overgangsklasser For tis, eersteklasser All Ready en der deklasser Ondo stond er zaterdag nog wat op het spel. De Souburgse ploeg won bij SSS en speelde zich veilig. Het Zierikzeese achttal ver loor van HKC en is nu veroordeeld tot het spelen van een beslissings duel met Bolnes. En het team uit Sint-Laurens leed een nederlaag bij ADO en zag de titel naar Ventu ra Sport gaan. SSS-Fortis 11-14: Het al gedegra deerde SSS was ook in het laatste optreden op dit niveau de onder liggende partij. Fortis liet daarover geen misverstand bestaan. Met vlot combinatiespel namen de Sou burgers het initiatief Ze liepen weg naar 6-14. In het laatste kwar tier lieten ze de teugels wat vieren. Scores Fortis: Niels Bebelaar en Mark Trimpe 3, Chantal Caljouw en Mariska Ovaa 2, Elze Blankenburgh, Chalana Janis- se en Remi van de Broeke 1. Tjoba-SDO 15-20: Tot 8-9 kon Tjo- ba de kampioen in de eerste klasse bijbenen, maar nog voor de rust (8-11) moest de ploeg uit 's-Heer Hendrikskinderen toegeven aan een completer SDO. „Er was een stukje klasseverschil", moest coach Kees Broerse erkennen. De tac tisch slimmere tegenstander liet Tjoba in de tweede helft geen kans. De derde plaats in de ein drangschikking bezorgt de coach een gevoel van 'net niks'. Scores Tjoba: Robert van Schaik 4, San- der Harinck en Jojanneke Fokke 3, Jojan- neke Vleugel 2, Niels Westmaas, Dennis Broerse en Melissa de Jonge 1. DES-Swift 10-10: Coach Ralph Gil lissen was zeer content over de prestatie van zijn sterk verjongde kampioensploeg. „Het was een flinke puzzel door blessures van basisspelers. De junioren Jacco van PW Voor Tjoba staat er in de laatste zaalwedstrijd niets meer op spel. De ploeg merkt dat koploper SDO een maatje te groot is en verliest met 15-20. Vierde klasse K Nummer twee Blauw Wit (Kloetinge) heeft de zaalcompe titie afgesloten met een neder laag. Zaamslag won met 17-10. KVK (Kapelle) bleef derde na de nederlaag (9-11) tegen kam pioen Seolto. Volharding (Yer- seke) was ai uitgespeeld en is zevende geworden. de Bosse, Kristian Huisman en Alinde Huisman hebben het fan tastisch gedaan", zei hij. Scores Swift: Judith Steenbergen 3, Paul van den Berg en Jacco van de Bosse 2, Ri chard Geldof, Anita Hoekstra en Kristian Huisman 1. TOP-ACKC 13-14: Voor TOP Arne- muiden stond er niets meer op het spel, voor ACKC des te meer. Dat verschil in beleving gaf de doorslag. Coach Edwin Coppoolse vond de instelling van zijn ploeg 'te gezapig'. Scores TOP: Jantine Meulmeester 3, Jeanine Marijs, Jordi Meulmeester, Frank Bouwsma, Nelleke van Belzen 2, Petra de Ridderen Peter van Belzen 1. ADO-Ondo 15-13: Voor de rust (8-3) leek Ondo de partij al verlo ren te hebben. Nieuw elan zorgde alsnog voor een spannend ver loop. Bij 13-12 roken de bezoekers aan meer, maar ADO kon juist op de beslissende momenten mee sco ren en aan de goede kant van de score blijven. Scores Ondo: Joris Hoogwerf 4, Sanne Platzbeecker, Robbie Mesu en Wim Al- laart 2, Martijn Walraven, Annelie Wisse en Hagar Hoogwerf 1. Togo-Good Luck 11-8: Derdeklas ser Togo had twee keer zo veel kan sen als de opponent, maar wist dat pas laat uit te drukken in sco res. Qua baltempo werden de be zoekers uit Middelharnis over troefd en daarom sloten de Goese- naren af met een verdiende zege. Scores Togo: Robbertjan Huijbregtse 3, Susanne Boogert en Marscha van Belzen 2, Dennis Boelman, Marcel Viergever, Wen dy Uitterhoeve en Corné van Rooijen 1 Stormvogels-Luctor 22-8. Scores Storm vogels: Arjen Schoe 6, Frank Peene en Niek Peene 5, Sander Koole 3, Loura Klei- nepier 2, Linda de Witte 1 Tjoba-korfballer Robert van Schaik (rechts) had een moeilijke middag tegen Alwin Smit, de topscorer van SDO. foto Willem Mieras GOES - Door een 4-2-zege bij Bres- kens haalde Aardenburg het kam pioenschap in de vierde klasse A binnen. Robur deed in de strijd te gen degradatie prima zaken met een 3-2-zege in de derby tegen Luc- tor'88. Koewacht won met 3-2 van Hontenisse, terwijl RIA W. Bier vliet met 2-1 versloeg. Axel haalde met 7-2 uit tegen Patrijzen. Luctor'88-Robur 2-3: De eerste helft was duidelijk voor de bezoe kers, die desondanks toch op ach terstand werden gezet door John ny Nieuwdorp: 1-0. Met een punt gave hattrick boog Rik Hopmans binnen twintig minuten deze ach terstand om tot 1-3 in het voordeel van Robur. Op slag van rust bracht Jurgen van Maldegem de spanning weer terug: 2-3. De tweede helft bracht veel strijd van beide kan ten, maar blijkbaar hadden de ploegen al hun kruit al verschoten. Axel-Patrijzen 7-2: Anders dan de uitslag doet vermoeden, waren de ploegen aan elkaar gewaagd. De thuisploeg benutte de kansen ech ter optimaal. Bij de rust was het 4-1. Voor Axel scoorden lordy Bol- leman, Ivo Verstraeten (2x) en Ke vin Schot. Trung Tran doelpuntte namens Patrijzen. In de tweede helft schoot Verstra eten nog twee keer raak. Timo de Bruin maakte de zevende Axelse goal. Het slotakkoord was voor Jas per Huisman die namens Patrijzen de 7-2 op het bord bracht. Biervliet-RIA W. 1-2 (0-0). Tim Bogaart 1-0, Daryl Rawidjan 1-1, Arno Verlinde 1-2. Breskens-Aardenburg: 2-4 (1-1). Mark Boeckhout 1-0, Hylke Stroo 1-1, Jelle de Vreeze 2-1 Jeffrey Tanghe 2-2, Robbie van de Wijnckel 2-3, Remco Dhondt 2-4. Koewacht-Hontenisse 3-2 (1-1). Gertjan van den Dries 0-1, Dominique Verlinde 1-1, Jeroen Verschuren 1-2, Dominique Verlinde 2-2 en 3-2. De Stormvogel 2 neemt revanche op De Ganze VLISSINGEN - De Stormvogel 2, kop loper in de vierde districtsklasse, had dit seizoen alleen nog van het Goese De Ganze verloren, maar liet dat geen tweede keer gebeu ren. In Vlissingen werd het zater dag 17-4. De Goese mannen slaagden er al leen in de tweede periode in wat tegengas te geven. Scores De Ganze: Maarten Buijs 2, Che yenne van Berkel en Jaap Bovendorp 1. Mannen GSC toch nog vierde in competitie GOES - Dankzij het 12-12-gelijkspel bij White Demons 4 in Berkel En- schot rolde er voor de mannen van GSC toch nog een vierde plaats in de competitie uit. Trainer Jaap Quinten van de Goe- senaren was opgetogen over dit on verwachte resultaat. „Wie had daar nu op gerekend. Want tot twee weken geleden knokten we nog tegen degradatie." Colts Oemoemenoe dicht bij NK-finale GOES - Het coltsteam van Oemoe menoe heeft zich ten koste van Castricum een goede uitgangsposi tie verworven in de strijd om de landstitel bij de colts (17—18-jari- gen). Op sportpark Voorborch in Mid delburg won Oemoemenoe met 29-8, waardoor de ploeg het vol gende week thuis in de halve fina le tegen het zwakke HRC mag op nemen. Oemoemenoe kan zich niet meer opladen GOES - De rugbyers van Oemoeme noe hadden moeite zich op te la den voor de wedstrijd tegen Vets. De kampioen uit Middelburg ver loor met 33-15. Door een try van Wouter Krikke kwam Oemoemenoe in Valkens- waard nog wel op een 0-5 voor sprong, maar de Brabanders stel den snel orde op zaken. Het duel van Tovaal werd afgelast. VLISSINGEN - Er werd gisteren flink op los gescoord in de derde klasse A. Er vielen liefst 28 treffers in vijf duels. Vooral Zierikzee (7-0 tegen Walcheren) en Vlissingen (6-1 bij Meto) schoten met scherp. Clinge leed een 1-4-nederlaag tegen Moc'17 en Steen verloor met dezelf de cijfers bij Dosko. Zierikzee-Walcheren 7-0 (3-0). Ingmar Quist 1-0, 37. Mathijs Hage 2-0 en 5-0, Wesley Quist 3-0 en 4-0, Rutger Kooman 6-0, Leon Sinke 7-0. Meto-Vlissingen 1-6 (0-1). Davy van Geersdaele 0-1, Jeremy Hill 0-2, Ronnie Cremer 1-2 (e.d.), Joey van der Zweep 1 -3 en 1 -4, Danny ter Steege 1 -5, Ray mond Wolff 1-6. Dosko-Steen 4-1 (3-1). Michael Mehmet 1-0 en 4-1 Eddie van den Bosch 1-1, Nick Schuurbiers 2-1, Lennaert Greveling 3-1 Clinge-Moc'17 1-4 (1-1). Kevin van Hoye 1-0, Ralph Hopmans 1-1, Michiel van Trijen 1-2, Menno Been 1-3, Wilfred Korsmit 1 -4.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 82