Terneuzen richt zich nu op een dichter bij elk kostbaar moment 26 Maandag 31 maart 2008 pzc SSV'65 is zo goed als gedegradeerd terneuzen - SSV65 is zo goed als gedegradeerd uit de eerste klasse van het zaterdagvoetbal. De Goese formatie verloor met 3-0 Van De Zwerver en kan alleen nog in theo rie het vege lijf redden. GPC Vlissingen mag zich veilig wa nen. De ploeg versloeg zaterdag Achilles Veen met 1-0. Wessel Le- ijer was verantwoordelijk voor de enige treffer. Spui moet meerdere erkennen in Mevo terneuzen - Spui moest in de vier de klasse van het zaterdagvoetbal het onderspit delven. De ploeg ver loor met 2-1 van Mevo. In een gelijkopgaande eerste helft bracht Jan-Thijs Berrevoets de thuisclub op voorsprong. Via Rem- co Hamelink kwam Spui langszij. In de tweede helft kwam het beste voetbal van Mevo. Met zijn twee de treffer schoot Berrevoets de thuisclub naar de zege: 2-1. Cadzand gaat door het stof in Westkapelle terneuzen - Cadzand kwam er niet aan te pas tegen De Noorman nen. De vierdeklasser verloor met 5-0. De thuisclub hoefde niet eens alle registers open te trekken om af stand te nemen. Thomas Wuite te kende voor 1-0, Sander van Belzen zorgde voor 2-0 en via Tom Hengst werd het 3-0. Na de pauze zorgden Wuite en Thomas Lie- vense voor de 5-0-eindstand. Hoek 2 verpulvert Terneuzense Boys 2 hoek - De reserves van Hoek zijn nog slechts enkele punten verwij derd van de titel in de hoofdklasse voor tweede elftallen. De ploeg van trainer Piet de Vries won zater dag met 7-0 van Terneuzense Boys 2. Peter Hamelink en Djamel Buy- se zorgden in de eerste tien minu ten voor een 2-o-voorsprong. Daar na voerden Sander de Haas (2x), Peter Hamelink (2x) en Gert-Jan Hamelink de score op tot 7-0. Jonathan Constancia (nummer 10) ontdoet zich van Bart Rijckaert. foto Camile Schelstraete lees vind leef

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70