DOMINICUS familieberichten t Colofon Familieberichten www.dominicusgedenktekens.nl 6 I Maandag 31 maart 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pzcfamilieb9richten@yvsggnemieuwsmedia-n' tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Daarom, aanvaardt elkander, zoals ook Christus ons aanvaard heeft tot heerlijkheid Gods. Romeinen 15: 7 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang mochten behouden, geven wij u kennis dat God tot Zich heeft genomen onze lieve moeder en oma Prijntje Cornelia van den Berge weduwe van Levinus Bakker Axel, 2 maart 1918 Terneuzen, 29 maart 2008 MagretteJaap en Alie Bakker-Haaring SluiskilAd en Janneke Bakker-Jansen Breda Piet en Corrie Bakker-Baaima Terneuzen Jan en Jannie Bakker-Hamelink Mijnsheerenland Miep en Leon Hermans-Bakker MagretteAnneke en Simon Kolijn-Bakker Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Magrette 18 4571 ST Axel Woensdag 2 april is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot con doleren in Verzorgingshuis "Bachten Dieke", Koninginne- laan 2 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de dienst van Woord en Gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Lieve moeder, Niemand die het weten kan Hoeveel ik van je hou Niemand die me troosten kan In mijn verdriet om jou Niemand die begrijpen zal Hoe vreselijk ik je mis Niemand die begrijpen zal Hoe erg die pijn wel is Veel liefs, Anneke de wereld is volmensen maarzoals jij is er geen één lieve oma we zullen je missen! Conny en Roy, Evy, Jolyn en Mylan Jolanda en Donald Karin en Luc Cindy en Jan, Jarno en Fabian Lilian Henriet en Erik, Sophie en Rick Peter en Saskia Leon en Esme Nicole Pepijn en Eefje Dominiek en Christie Ilse en Martin, Jaeden, Jahmaro Michel en Cindy Simone en Romeo en Tijn Wandel in het licht, oma. Wandel in het licht van God! Conny en Roy Evy Jolyn Mylan Jolanda en Donald Niemand ziet mijn tranen Niemand voelt mijn pijn Ik zal altijd van je houden Maar nooit meer bij je zijn Oma bedankt voor alles Liefs Mies en Cin Lieve Oma, Jij was hoe een oma hoort te zijn! Dag lieve superoma, we zullen je missen! Dikke kus, Simone, Romeo en Tijn Ps. 8:4 en 5 (onb.) Vandaag moeten wij afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Kees den Boer echtgenoot van Jo Olijrhook Trooste de HERE onze zus en de (klein)kinderen Fam. Olijrhook 31 maart 2008 En nu nog maaralleen het lichaam los te laten - de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen - en de eigen weg te gaan. Het werd, het was, het is gedaan. Na enkele moeilijke jaren is rustig heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve pa en opa Marinus de Bruijne - Rien - Colijnsplaat, 15 maart 1925 Goes, 28 maart 2008 Kortgene: J.L. de Bruijne-Anemaet Dordrecht: Mare en Ankie Carlijn Middelburg: Annette en Huibert Iris en Maarten Rens Amsterdam: Suzanne Nootdorp: Jacomien en Max Eric Zandkreekstraat 34,4484 BA Kortgene De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 2 april om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van het crematorium. Onze hartelijke dank voor de liefdevolle zorg door de medewerkers van Unit 5 in zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom 15 maart 1925 Rien de Bruijne 28 maart 2008 Colijnsplaat: Piet de Bruijne Kamperland: Janny de Bruijne- Wisse Krijn Schippers neven en nichten Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje, en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: Ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij met droefheid kennis, dat na een moeilijke levensavond is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Ivonne Bracke-Raes weduwe van Benny Bracke 20 september 1932 t 29 maart 2008 Watervliet: Peter en Carine Bracke-Huyghe Pieter Jens Biervliet: Ronny en Sonja Bracke-de la Meilleure Kevin Joyce Onze dank gaat uit naar het personeel van W.Z.C. Emmaus voor de liefdevolle zorg die zij de laatste maanden heeft gekregen. Correspondentieadres Stadsweide 77 4521 BD Biervliet De uitvaartdienst, waarvoor u vriendelijk wordt uit genodigd, zal gehouden worden op donderdag 3 april om 10.30 uur in de Parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Biervliet, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid tot schriftelijk condoleren achter in de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. SPECIALIST IN GEDENKTEKENS Natuursteen, brons, rvs of glas voor ieder budget en van klassiek tot modern Bezoek onze showroom voor een vrijblijvend advies Oude Zandweg 2,4361 SK Westkapelle.T. 0118-571436 Verrijn Stuartweg 10,4462 GE Goes,T. 0118-571436 Enige en algemene kennisgeving Nu heb je eindelijk rust. Je lijden is voorbij. Jouw liefde en warmte, liet je achter hier bij ons. Na en langdurig ziek zijn en een liefdevolle verzorging in "Rozenoord", is zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot en overgrootmoeder Emelie Leonie Doolaege weduwe van Franciscus Johannes Clijncke 13 maart 1925 30 maart 2008 Clinge: Marian Clijncke Francis en Monique Justin, Kaylee Mike Rijen: Herriette en Ad Graafmans-Clijncke Stefan Sluis: Eddy en Annemarie Clijncke-van Grol Francesca en Raymond Jessica en Daniël Sluis, 30 maart 2008 Correspondentieadres: Nieuwstraat 57A, 4524 EC Sluis De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op vrijdag 4 april om 10.00 uur in de Parochie kerk van de H. Johannes de Doper te Sluis, waarna de begrafenis op de RK begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren op de begraaf plaats. Geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6