Sport Van der Sande op volle toeren dichter bij elk kostbaar moment 1 pzc.nl 26 Maandag 31 maart 2008 pzc Dennie !e Comte (rechts) scoorde zaterdag drie keer voor Duiveland en bracht zijn seizoenstotaai op 23 doelpunten. foto Willem Mieras Duiveland revancheert zich in Colijnsplaat voor 3-4-thuisnederlaag. door Klaas Verspoor colijnsplaat - In de 88e minuut kwam zijn persoonlijke genoegdoe ning met een treffer, maar met drie assists was Wilmar van der Sande toch al één van de gangma kers bij Duiveland. De koploper van de derde klasse A had mede daardoor geen kind aan Colijns- plaatse Boys: 2-7. Van der Sande genoot na afloop nog van zijn goal: „Het was niet di rect mijn bedoeling. Ik wilde de bal eigenlijk voorgeven, maar toen zag ik dat de bal door de benen van de keeper heen kon." Het was het slotakkoord van een voor Dui veland prettige voetbalmiddag. De Oosterlanders rekenden zich na afloop rijk in Colijnsplaat, maar Veere pakte in de slotfase bij Ril- landia alsnog de zege waardoor het gat tussen de nummers één en twee met nog drie duels te gaan één punt blijft Van der Sande: „We waren hier in ieder geval ge brand op de overwinning. De titel komt dichterbij, maar met Noad, WHS en Apollo krijgen we nog lastige tegenstanders." Dat Duive land weinig tegenstand kreeg had mede te maken met de schorsin gen en blessures bij de ploeg van Eddie Kiesenberg. De Zierikzeese trainer miste vijf man en daardoor was een herhaling van de stunt van 27 oktober 2007, toen Colijn na een 3-1-achterstand met 3-4 won, al bij voorbaat uitgesloten. Duiveland besliste het duel in de eerste 25 minuten. In de 17e mi nuut ging Wilmar van der Sande er op links vandoor en kon Den nie Ie Comte bij de tweede paal 'Ik zag dat de bal door de benen van de keeper heen kon.' voor 0-1 zorgen. Even later bedien de Van der Sande Le Comte op nieuw en via Ronald Zwager, op aangeven van Leen IJzelenberg, werd het 0-3. Duiveland nam gas terug en pas in de 66e minuut was het opnieuw raak. Van der Sande bood nu Barry Steenpoorte de kans op een tref fer. Ronald Zwager zorgde in de 77e minuut met een zaalvoetbalac tie voor 0-5 en Dennie le Comte tilde vervolgens zijn seizoenstotaal naar 23 goals: 0-6. Nigel Holmes en Pascal Hoogerheide verzacht ten het leed van de thuisploeg enigszins, maar daarna passeerde Van der Sande doelman Rien Meu- lenberg toch nog een keer. Colijnsplaatse Boys-Duiveland 2-7 (0-3). 17. Dennie le Comte 0-1, 20. Den nie le Comte 0-2, 25. Ronald Zwager 0-3, 66. Barry Steenpoorte 0-4, 77. Ronald Zwager 0-5, 83. Dennie le Comte 0-6, 85. Nigel Holmes 1-6, 87. Pascal Hoogerhei de 2-6, 88. Wilmar van der Sande 2-7. Scheidsrechter: R.S. Kenson (Kloetinge). Aantal toeschouwers: 110. Edwin Kriens is veilig met CPC Vlissingen coes - De missie van Edwin Kriens is geslaagd. Zaterdag verze kerde de Schouwse trainer zich met GPC Vlissingen van lijfsbe houd in de eerste klasse van het za terdagvoetbal. Daarvoor volstond een knappe i-o-zege (vroeg doel punt Wessel Leijer) op Achilles Veen. Er zit zelfs nog meer in het vat, want in de derde periode staat GPC Vlissingen tweede. Kriens kan sowieso met opgeheven hoofd naar Bruse Boys overstappen. Degradatie SSV'65 is bijna beklonken kinderdijk - SSV'65 is zo goed als gedegradeerd uit de eerste klasse van het zaterdagvoetbal. De ploeg van de Bruse trainer Aad Andriessen verloor met 3-0 bij De Zwerver en heeft alleen door lou ter zeges nog kans. Dan moet de concurrentie echter tegelijkertijd alles verliezen. Voor de Goese club zou het de tweede degradatie op rij betekenen. RCS is koploper af na thuisnederlaag oost-souburg - RCS is koploper afin de tweede klasse van het zon dagvoetbal. De Souburgse club ver loor gisteren op eigen veld met 1-3 van SC 't Zand, waardoor concur rent Dongen met een 3-1-zege op RKDVC weer over RCS heen kon wippen. RCS kwam in de tweede helft wel op voorsprong (Hoessein Bouzambou), maar vervolgens scoorde 't Zand nog drie keer. Waebeke gevierde man bij Terneuzen in derby terneuzen - Terneuzen heeft gis termiddag de Zeeuws-Vlaamse der by tegen HW'24 gewonnen. In Terneuzen werd het 1-0 door een vroeg doelpunt van Jarno Waebe ke. Ook de eerste onderlinge derby dit seizoen werd gewonnen door Terneuzen. In Hulst werd het toen 1-2. Door de zege blijft Terneuzen in de race voor de laatste periodeti- tel. Alleen 't Zand doet het beter. Die club won met 1-3 bij RCS. lees vind leef

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60