Familieberichten 10 I Maandag 31 maart 2008 PZC Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goed heid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve broer, schoonbroer, oom en neef Willem Eduard Ohms "Wim" Geboren 14 mei 1929, Sluis Overleden 29 maart 2008, Oostburg Sluis: t Antoon Ohms Lien Ohms-van Poecke kinderen en kleinkinderen Sluis: Annie Ohms Familie Ohms Familie Saey Correspondentieadres: A.Ohms Kapellestraat 38 4524 CZ Sluis De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op donderdag 3 april a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H Johannes de Doper te Sluis. Aansluitend is de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. U bent na de begrafenis in de gelegenheid tot condoleren in restaurant De Lindehoeve, Beestenmarkt 4 te Sluis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden onze geliefde broer en oom Marinus van de Parel in de leeftijd van 88 jaar. Kruiningen: J. van de Parel Krabbendijke: M.S. Schrijver-van de Parel Neven en nichten Goes, 29 maart 2008 Ter Weel Correspondentieadres: H.A. Fonteinestraat 11 4413 CV Krabbendijke De uitvaartplechtigheid wordt woensdag 2 april om 15.30 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vooraf is er gelegenheid om afscheid te nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze clank gaat uit naar de medewerkers van Unit 5 uit Ter Weel te Goes voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons grote verdriet is, na een langdurig maar geduldig gedragen ziekte, overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder en goede vriendin Kaatje Leentje Schrier-de Weeze Katie sinds 21 januari 2008 weduwe van Cornells Schrier Oosterland, 17 februari 1924 Goes, 28 maart 2008 Kapelle: Joke Mous-Schrier, in herinnering Ton Mous Ruben en Nathalie Annemieke en Anne Vlissingen: Hans Schrier Carla Schrier-Beuns Michel en Linda, Fenna Stefan en Merel David Krabbendijke: Betsy Scheele-Berman Ko Scheele Serviceflat 'De Schakel' Correspondentieadres: Bergstraat 7 4421 EP Kapelle Het is de wens van Katie dat de crematieplechtigheid in besloten kring zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 1 april van 15.00 tot 16.00 uur in de recreatiezaal van 'De Schakel', 's-Gravenpolderseweg 9 te Goes. Ze genoot als Brabantse van het Zeeuwse leven en werken. Vooral op haar geliefde stekje op camping Scheldeoord, temidden van al haarvrienden en kennissen, voelde ze zich thuis. Intens verdrietig, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kort stondig ziekbed plotseling uit ons midden is weggenomen mijn geliefde zus, onze schoonzus, tante en vriendin Henrica Johanna Josephina Maria Jasperse weduwe van Han Nette en weduwe van Piet Traas Geboren te Tilburg, 31 juli 1941 Overleden te 's-Heerenhoek, 28 maart 2008 Tilburg: Jo en Tonnie Jasperse-Linders Tilburg: Martin en Pieternel Jasperse-Sigmans Tilburg: Doreth en Mark Verharen-Jasperse 's-Heerenhoek: Lau en Sien Traas-Westdorp Kwadendamme: Gerard en Margriet Traas-de Winter 's-Heerenhoek: Sien en Rinus de Vos-Traas 's-Heerenhoek: Rinus Traas en CorrieTraas-Stokx (in herinnering) Roosendaal.-Kees en Willy Traas-Romeijn 's-Heerenhoek: Jan en Lies Traas-Moison Wemeldinge: Ko Traas en Ria Borghouts 's-Gravenpolder: Frans en Ankie Traas-van Troost Goes: Coby Traas en Lilian van Tiggelen Neven en nichten Correspondentieadres De heer J. Traas, Molendijk 8a, 4453 AE 's-Heerenhoek Hennie ligt opgebaard in het mortuarium te 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 3 april 2008 om 10.30 uur in de Heilige Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de crematieplechtig heid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematie is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, worden verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Temidden van haar kinderen is thuis vredig en berustend op 97-jarige leeftijd gestorven onze lieve en zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Mathilde Emelie Wilking sinds 24-3-1993 weduwe van Louis Auguste Julien Verstraeten Hulst 12-10-1910 t Hulst 29 - 3 - 2008 Laren: Ine Foppe-Verstraeten Hans Foppe Marlou en Michiel, Thomas, Daniël Huub en Nathalie, Arno, Marthe, Eli Annette en Geert, Noa Hans en Simone, Max Capelle a/d Yssel: Els Heintjes-Verstraeten Frans Heintjes t Carolien Margriet José Soest: Bernadette van Kessel-Verstraeten John van Kessel Mare en Karin, Sabine, Thomas Ruud en Froukje, Lieke, Naut Peter en Ellen Hulst: Stanny Verstraeten Kinga Verstraeten-Divényi Stephanie en Wim, Toni, Kinga, Louis, Lucia Patrick en Hong Ying, Anna Cathelijne en Maikel, Siem De Bilt: Marlou Schellart-Verstraeten André Schellart Martien en Jeroen Els en Zeger Steenstraat 30 4561 AS Hulst De uitvaartdienst zal gehouden worden donderdag 3 april 2008 om 11.30 uur In de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren ten huize van de familie, Steenstraat 30 te Hulst. Is een 2de moeder zo was je voor mij Ik kan het niet bevatten het is nu allemaal voorbij... De herinneringen zullen mijn dagen zonnestralen geven Blij dat ik je liefde heb mogen ontvangen in dit veel te korte leven! Henny ik zal je vreselijk missen! 's HeerenhoekKees, Margot, Tom en Luka van Damme Vol waardering denken wij aan Maartje Witte Actief en sociaal, Rooie Vrouw van het eerste uur. Bestuur en leden PvdA afdeling Borsele

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10