Familieberichten Van der Hooft 26 I Vrijdag 28 maart 2008 PZC Met pijn in ons hart berichten wij u dat ons op 26 maart 2008 is ontvallen, onze oud-voorzitter van de Raad van Bestuur en lid van onze Raad van Commissarissen, de heer J. Hoekman in de leeftijd van 64 jaar. De heer J. Hoekman is sinds 1965 aan De Hoop Terneuzen B.V. en de hieraan gelieerde maatschappijen verbonden geweest. In 1984 is hij toegetreden tot de Raad van Bestuur, waar binnen hij vanaf 2004 tot zijn pensionering per 1 juli 2007 de functie van voorzitter heeft bekleed. Op 1 juli 2007 is hij deel gaan uitmaken van onze Raad van Commissarissen. Wij herinneren ons de heer Hoekman als een zeer betrokken, wijs en inspirerend bestuurder, nauw verbonden met ons bedrijf en de medewerkers. Hij is decennia lang een stuwende kracht achter ons bedrijf geweest. Hij zal door ons allen zeer gemist worden. We gedenken hem met groot respect en dankbaarheid. Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, zijn beide zonen, schoondochter en verdere familie. Raad van Commissarissen, Raad van Bestuur Medewerkers en oud-medewerkers van De Hoop Terneuzen B.V. Ons bereikte het droevige bericht dat door een noodlottig ongeval van ons is heengegaan onze broer en zwager Peter Kievit We wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Broers en zusters Zwagers en schoonzusters Neven en nichten Goes, 21-3-2008 Peter Lachen, Praten, Drinken, Spijkertje slaan, Maatjes, Vrienden, De liefde voor je kinderen, Jacks is niet meer hetzelfde zonder jou. Love you. Martin en Renéé Anja, Amber en de kinderen Bedroefd maar met mooie herinneringen aan de tijd die we met elkaar hebben doorgebracht, moeten wij afscheid nemen van onze vriend Jaap Mol Wij wensen Miep, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Fam. J. Markusse-Wisse Uitvaartzorg C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en omi. Clasina Susanna Maria Plouvier-Crone - Ine - echtgenote van Frangois Eugène Marie Plouvier t 9 juli 1978 10 mei 1920 Dordrecht t 26 maart 2008 Vlissingen Vlissingen: Koudekerke: Jacques en Wilma Plouvier-Lommers Dion en Marieke El win en Annefloor Pascale en Kevin Vlissingen: Marga en Daan Bijleveld-Plouvier Esther Micha en Patty Aline, Jens Fia en Wim Vermeule-Plouvier Mark en Merel Thijn Mirjam en Roel Joëlle Eindhoven: Jan Plouvier - Omarm wat we delen - Vlissingen, 26 maart 2008 Correspondentieadres: Grenswegeling 12, 4384 NA Vlissingen De uitvaardienst, waarvoor wij u uitnodigen, is op maandag 31 maart om 15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd crematorium. Een woord van dank aan de medewerkers/sters van Zorgcentrum Scheldehof voor de goede verzorging. Verdrietig, maar met diepe bewondering voor zijn kracht, moed en levenslust, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vader, zoon en broer Jacobus Adriaan de Schipper Sjaak Goes, 21 augustus 1947 t Goes, 27 maart 2008 Dit verlies valt ons zwaar. Martijn Mina Wilma Nassaulaan 24 4461 SX Goes Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 2 april van 13.15 uur tot 13.35 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Gelde- loozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 13.45 uur de rouwplechtigheid plaats vinden in de aula van het rouwcentrum, waarna wij Sjaak naar zijn laatste rustplaats zullen brengen op de Algemene Begraaf plaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer van het rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij hebben met verdriet kennisgenomen van het overlijden van onze neef Sjaak de Schipper We wensen Martijn, Mina en Wilma veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Ome Rinus de Schipper Neven en nichten E-mai 1i n fo vanderhooftuitvaartzorg.nl www. vanderhooftui tvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Sjaak de Schipper Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en medewerkers AB Zeeland Goes, 28 maart 2008 sd May the road rise to meet you May the wind be always at your back May the sun shine warm upon your face And the rainfall soft upon your fields And till we meet again May God hold you in the palms of his hands an old Irish poem Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en grootvader Jan Hendrik Hergen Schuringa echtgenoot van Zwaantina Wilhelmina Alting Amsterdam, 5 mei 1914 Goes, 20 maart 2008 Goes: Zwaantje Schuringa-Alting Managua: Frank Schuringa Rosa Soto de Schuringa Frank Bussum: Wieneke en Wietse Den Haag: Annemijn Fijnaart: Marianne van der Waal-Schuringa Cees van der Waal Breda: Rogier en Kaat De Horst 116 4461 WZ Goes Hij is in alle stilte gecremeerd op 25 maart. De zee waarvan je hield, is een beetje als het leven, soms onstuimig, soms rustig kabbelend, nemen en geven. Nu jij er niet meer bent, zou de zee even stil moeten staan, maar zij zal net als het leven altijd met bewegen doorgaan.... Ha alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, geven wij u met veel verdriet kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze lieve papa en opa Izaak van Soelen les 20 november 1927 27 maart 2008 Middelburg: Jo van Soelen-de Punder 's-Hertogenbosch: Anneke en Wim Oscar, Jeanelle Middelburg: Marjolein 27 maart 2008 Meestoof 15 4331 VD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 31 maart van 10.45 tot 11.15 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 14337 HJ te Middelburg (Dauwen- daele). Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Ha de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66