Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Vrijdag 28 maart 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tei fax p.gcfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl 1958 2008 Psalm 55:23a Werp uw zorg op cleu Heere en Hij zal u onderhouden (onze trouw tekst) D. V. 2 April hopen wij A. Meulmeester A.T. Meulmeester-den Hollander ons 50-jarig huwelijk te gedenken met onze (klein)kinderen en achterkleinkind. U bent van harte welkom op onze receptie op 2 april van 17.00-18.30 uur in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. 4382 VM Vlissingen jozef Israelslaan 36 'ff- 'Bij U, O Here, schuil ik' Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat plotseling is ontslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en over-opa Cornells den Boer - Kees 13 oktober 1922 27 maart 2008 Zierikzee: Jo den Boer-Olijrhook Biezelinge: Tonnie en Hannie Ronnie en Mathanje Robin, Niek, Max Jolanda en Ruben Sjennie Houten: Cor en Hanneke Bas en Lineke Harm en Elienke Middelburg: Hanny en Rein Reinie Wilco Weststraat 41 4301 BW Zierikzee Maandag 31 maart is er vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in de zaal van de Chr. Geref. kerk aan de Zevengetij straat 11 te Zierikzee. De dienst van Woord en Gebed voor familie en belang stellenden zal om 13.30 uur gehouden worden in ge noemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er in de zaal van de kerk nog gelegen heid metelkaar samen te zijn. De HEERE nam van onze zijde weg onze zeer geliefde broer, zwager en oom Cornelis den Boer Echtgenoot van Johanna Olijrhook Uit aller naam: Familie den Boer Zierikzee, 27 maart 2008 Zacharia 13:1 Het behaagde de Heere van onze zijde weg te nemen, na een zeer ernstige ziekte, mijn zeer geliefde zorgzame man en onze lieve zorgzame vader, opa, overopa en oom Jacobus de Bruine 11 juli 1926 f 26 maart 2008 Borssele: Borssele: Kortgene: Krabbendijke: Middelburg: Hudsonville (USA.): Middelburg: Middelburg: 's-Gravenpolder: Gipf-Ob erf rick (CH.): Grand Rapids (USA.): Grand Rapids (USA.): A. de Bruine-de Waal Erwin en jozina de Bruine-van Eijzeren Linda en Arjan Koole-de Bruine Lizzie en Richard Kamerling-de Bruine Ria en Wim de Ridder-de Bruine Marinus en Sandy de Bruine-Klijnstra Dineke en Leen Jobse-de Bruine André en Corrie de Bruine-de Bruine Ad en Margo de Bruine-Boone Anthon en Lianne de Bruine-van de Ketterij Mieke en Steve Bazen-de Bruine Karin en Ken Zevenbergen-de Bruine Klein- en achterkleinkinderen Diepeneestraat 22 4454 BJ Borssele D.V. Zaterdag 29 maart is er van 19.00 tot 19.30 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oost singel 21 te Borssele gelegenheid tot condoleren. De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 31 maart om 13.00 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er in de kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar Dr. Peene. de verzorgsters van Curadomi, de vrijwilligsters van de NPV en de dokters van de HAP voor de liefdevolle verzorging. Wij zijn zeer bedroefd om het verlies van onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus de Bruine echtgenoot van A.de Waal in de leeftijd van 81 jaar. Borssele, 26 maart 2008. Kortgene A. de Bruine Goes M. de Bruine W. de Bruine-Lous Kamperland C. v. Goudswaard MiddelburgL. Peene-de Bruine MiddelburgA. de Bruine-Lous Oost-SouburgJ. v.d. Bosse J.v.d. Bosse-de Bruine en verdere familie, neven en nichten de Bruine "Ik vergeet wat achter me ligt en richt mij op wat voor me ligt Fil 3. 13-15 Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede en de liefde die hij ons heeft geschonken, geven wij kennis van het over lijden van mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa Otto Albert Buirma echtgenoot van Agatha ter Velde Kolonel Koninklijke Luchtmacht b.d. Officier in de Orde van Oranje - Nassau met de zwaarden Dordrecht, 29 mei 1928 t Goes, 27 maart 2008 Kapelle: Den Haag: Utrecht: Amsterdam: Kapelle: Utrecht: Rotterdam: Delft- Meerkerk: A. Buirma-ter Velde J.J. Buirma E.M.H. Alkemade Bas Buirma Thijs Buirma A.A. Liem-Buirma A.H. Liem Marieke Liem en Jesper Hjortnaes Martijn Liem en Nicola Bartelski Wouter Liem A.O. Buirma G.T. Buirma-Rieu Charlotte, Maxim, Jacoline, Lidwine, Pauline P.R. Buirma t F.R. Buirma D.E.C. Buirma-de Wilde Tim, Sophie Stoofboogerd 4 4421 DE Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 31 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Maalstede la, Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden door Ds L.C.P. Deventer op dinsdag 1 april 2008 om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, Kerkplein 4 te Kapelle, waarna aldaar gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Rijswijk: Bleiswijk: sd Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer... Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat plotseling is over leden mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Willemina Dina Dekker-Sanderse echtgenote van Christiaan Dekker Grijpskerke, 18 mei 1930 Seroosekerke, 26 maart 2008 Chris Dekker Heieen Dekker Marjan en Peter Dreessen-Dekker Sebastiaan Manon Laan van Wervenhove 14 4353 BT Serooskerke De overledene is opgebaard in het Uitvaartcentrum, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 31 maart, om 13.00 uur in de Johanneskerk, Noordweg 3 te Seroos kerke. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rust plaats op de algemene begraafplaats aan de Vrouwen- polderseweg te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Green White", Buitenplaats Ipenoord, Noordweg 43 te Oostkapelle. Verdrietig geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Willemina Dina Dekker-Sanderse Grijpskerke: J.P. Sanderse f J.H. Sanderse-Maljers Aagtekerke: D.M. Dekker-Sanderse H. Dekker neven en nichten Heden overleed mijn lieve schoonzuster en tante Willemina Dekker-Sanderse D.Melse-Dekker Ineke en Tien Verdrietig zijn wij omdat plotseling is overleden onze lieve buurvrouw Mina Dekker-Sanderse We wensen Chris, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Cathrien Wattel-Louwerse Jo en Janna den Herder-Remijnse Teeuw en Neel Sturm-Francke Jan en Nelly Melse-Louwerse Marius en Ineke Ton-Vogel en kinderen Herman Cornelisse Nelly van Langevelde Ik ben het licht der wereld; wie Mij volgt, zal nimmer in de duisternis wandelen, maar hij zal het licht des levens hebben. Johannes 8: 12 Na een boeiend en zorgzaam leven tot de laatste minuut is tot ons groot verdriet, in vol vertrouwen op de Heer, van ons heengegaan mijn lieve man, onze papa en schoonpapa Johan Hoekman Krabbendijke, 14-08-1943 Zaamslag, 26-03-2008 ZaamslagTini Hoekman-Buijze BredaMartijn Hoekman Mariëlle Hoekman-Bruens UtrechtPhilip Hoekman Reuzenhoek 26 4543 NC Zaamslag Hans is thuis. De afscheidsdienst, geleidt door ds. J.H. Becker, wordt gehouden maandag 31 maart om 11.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.00 - 10.45 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. Na de dienst zal Hans in besloten kring worden begraven. Hans hield van bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 64