Zeeland Stamperius inspiratie Oldtimers in Axel Gemeentelijk extraatje voor Schouwen-Duivelandse minima 1, 2 en 3 april GESLOTEN JUWELIER MINDERHOUD te v vvi SPZC Vrijdag 28 maart 2008 23 Stamperius (inzet) schreef een boek over het bezoek van Sinterklaas aan Zierikzee in 1924. Daarin staan foto's van Sint, gespeeld door mevrouw Fokker van Crayesteyn van Rengerskerke. foto Gemeentearchief Schouwen-Duiveland Hoezo, nog niks gehoord of gezien? Dan moet u toch echt eens komen kijken! Tot ziens in Zierikzee, Havenpark 1 Binnenkort hèt adres voor t opzicht EXECUTIEVERKOOP Op 1 april 2008, om 11.00 uur zal een auto Seat Inca met kenteken VT-NL-52 alsmede een huishoudelijke inboedel, waaronder een beamer, div. geluidsap paratuur, een droger, wasmachine e.d. openbaar worden verkocht, en wel ten laste van Frederik Christiaan van Es, geboren 1 april 1975. De openbare verkoop vindt plaats te RENESSE aan het adres Hogezoom 181. De verkoop geschiedt bij opbod, zonder opgeld of BTW en uitsluitend tegen contante betaling. Een kwartier voor aanvang is er gelegenheid tot bezichtiging. De kans bestaat overigens dat de verkoop niet doorgaat. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot: Timmermans Verduit Gerechtsdeurwaarders/incasso Vlasmarkt 6 Postbus 2139 4460 MC Goes tel. 0113-246333 Eenmalige meevaller bedoeld als koopkrachtreparatie. door Piet Kleemans ZIERIKZEE - Alle Schouwen-Duive- landers die over 2007 een armoede- toeslag hebben gekregen, krijgen nu van de gemeente Schouwen- Duiveland een eenmalige aanvul ling van 31 euro. Dat heeft het col lege van burgemeester en wethou ders van Schouwen-Duiveland be sloten. De Schouwen-Duivelandse ge meenteraad besloot eerder om 21.000 euro extra beschikbaar te stellen voor koopkrachtreparatie, van de minima. Iedereen die ge bruik maakte van het Sociaal Cul tureel Noodfonds, de regeling Chronisch zieken, de Regeling duurzame gebruiksgoederen en/of andere financiële steuntjes in de rug voor de minima, kon daar aan spraak op maken. Dat deden ech ter veel minder mensen dan ver wacht werd: slechts 182 personen in plaats van de verwachte 250. Dat had als resultaat dat nadat het toegezegde extraatje van 84 euro per aanvrager was uitgekeerd, van de beschikbaar gestelde 21.000 eu ro nog een bedrag van 5712 euro overbleef Schouwen-Duivelands dagelijks gemeentebestuur heeft nu besloten dat geld te verdelen onder de 182 mensen aan wie eer der al een extraatje was toegekend. Afgerond komt het neer op 31 eu ro per persoon. Festival biedt behalve auto's ook brommers en landbouwvoertuigen. axel - In Axel wordt op Hemel vaartsdag, donderdag 1 mei, het 22e Oldtimer Festival gehouden. Behalve zo'n honderdvijftig oldti mers en klassieke auto's zijn er ook oude landbouwvoertuigen, trucks en bromfietsen te zien. Voor de deelnemers is er 's mor gens een puzzelrit door de streek, eindigend in een con- Met de step op pad tijdens opstepdag burch-haamstede - Forest Hill Buitensport in Burgh-Haamstede doet morgen mee aan de landelij ke opstepdag van de Nederlandse Autoped Federatie. Op 61 plaatsen in Nederland kunnen mensen gra tis of met korting kennis maken met een step of daar informatie over krijgen. Bij Forrest Hill Buitensport aan de Molenberg kan iedereen tussen 10.00 en 16.00 uur voor 2,50 voor een paar uur een step meekrijgen. Ook de VW's van Ouddorp en Hulst doen mee. Rommelmarktspullen gevraagd in Kerkwerve kerkwerve - De Protestantse Ge meente in Kerkwerve haalt mor genochtend in het dorp spulletjes op voor de rommelmarkt van 10 mei. Iedereen kan een bijdrage aan de weg zetten. Die wordt tussen 9.00 en 12.00 uur opgehaald. Mensen van buiten Kerkwerve kunnen hun goederen ook kwijt. Die moeten even bellen naar 413210 of 421057. De spullen wor den dan gratis opgepikt. cours d'élégance op de Markt in Axel. De officiële opening is om 13.30 uur op het festival terrein. De prijsuitreiking voor de verschil lende categorieën is rond 17.00 uur. Er is een curiosamarkt en de win kels en musea zijn vanaf 13.00 uur geopend. Verder zijn er optredens door Tandsjen Bei, Red Green Dixieland, de Clowns Wally en Emilio, De Pojer en Two of a Pint. Ook 's avonds zijn er live-optre dens bij de verschillende horecaza ken. Wegens vernieuwing van ons interieur is onze zaak in Arnemuiden op EIGEN REPARATIE-ATELIER?] Zuidstraat 66 Westdijkstraat 27 WESTKAPELLE ARNEMUIDEN Fanfare en gospelkoor slaan handen ineen nieuwerkerk - De fanfare Oefe ning 8c Uitspanning uit Nieuwer kerk geeft morgenavond de jaarlijk se uitvoering in het plaatselijke dorpshuis. De muziekvereniging staat onder leiding van dirigent Maurice Dit- mar. De fanfare krijgt 'hulp' van gospelkoor Together, ook uit Nieu werkerk. Het concert begint om 20.00 uur. Majorettes tonen hun kunnen op uitvoering den bommel - Majorettevereniging Moving On uit Den Bommel houdt vanavond haar jaarlijkse uit voering in de gymzaal van De Bommelstee aan de Schaapsweg. Naast verschillende optredens is er een playbackshow, verloting en muziek. De avond begint om 19.00 uur. Toegang kost één euro, kinderen betalen vijftig cent. p^j www.moving-on.nl jj r, Vleesveebedrijf Vers rundvlees, rechtstreeks van Onze boerderij in Baarland naar uiv diepvries. Wij garanderen een diervriendelijke productie. Betrouwbaar vlees zonder toevoegingen en op ambachtelijke wijze geslacht. Thuisbezorgd (Walcheien, Noord- en Zuid Beveland) in pakketten van 20 kilo voork^jÉ) per kilo. Burg. Vogelaarstraat 17 IT (0113)63 96 44 f 4435 AR Baarland 06 51 35 96 21 H janenanitagOudthplanet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 63