Familieberichtei Natuursteenbedrijf Ferket en de Maat B.V. GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN 24 I Vrijdag 28 maart 2008 PZC Het vervolg van de familieberichten van pagina 17 Ik ben het licht der wereld; wie Mij volgt, zal nimmer in de duisternis wandelen, maar hij zal het licht des levens hebben. Johannes 8: 12 Na een boeiend en zorgzaam leven tot de laatste minuut is tot ons groot verdriet, in vol vertrouwen op de Heer, van ons heengegaan mijn lieve man, onze papa en schoonpapa Johan Hoekman Krabbendijke, 14-08-1943 Zaamslag, 26-03-2008 ZaamslagTini Hoekman- Bui j ze BredaMartijn Hoekman Mariëlle Hoekman-Bruens UtrechtPhilip Hoekman Reuzenhoek 26 4543 NC Zaamslag Hans is thuis. De afscheidsdienst, geleidt door ds. J.H. Becker, wordt gehouden maandag 31 maart om 11.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.00 - 10.45 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. Na de dienst zal Hans in besloten kring worden begraven. Hans hield van bloemen. Met pijn in ons hart berichten wij u dat ons op 26 maart 2008 is ontvallen, onze oud-voorzitter van de Raad van Bestuur en lid van onze Raad van Commissarissen, de heer Hoekman in de leeftijd van 64 jaar. De heer J. Hoekman is sinds 1965 aan De Hoop Terneuzen B.V. en de hieraan gelieerde maatschappijen verbonden geweest. In 1984 is hij toegetreden tot de Raad van Bestuur, waar binnen hij vanaf 2004 tot zijn pensionering per 1 juli 2007 de functie van voorzitter heeft bekleed. Op 1 juli 2007 is hij deel gaan uitmaken van onze Raad van Commissarissen. Wij herinneren ons de heer Hoekman als een zeer betrokken, wijs en inspirerend bestuurder, nauw verbonden met ons bedrijf en de medewerkers. Hij is decennia lang een stuwende kracht achter ons bedrijf geweest. Hij zal door ons allen zeer gemist worden. We gedenken hem met groot respect en dankbaarheid. Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, zijn beide zonen, schoondochter en verdere familie. Raad van Commissarissen, Raad van Bestuur Medewerkers en oud-medewerkers van De Hoop Terneuzen B.V. Met diep leedwezen ontvingen wij het bericht van het over lijden van de heer J. Hoekman in de leeftijd van 64 jaar. De heer Hoekman is sinds 1965 aan De Hoop Terneuzen B.V. en de hieraan gelieerde maatschappijen verbonden geweest. We hebben de heer Hoekman in de functie van Voorzitter van de Raad van Bestuur vanaf 2004 in onze Overleg vergaderingen en de verdere samenwerking met de Onder nemingsraad leren kennen als een bestuurder met visie, bezieling en grote deskundigheid. Zijn benoeming als commissaris op basis van het versterkte aanbevelingsrecht van de Ondernemingsraad is hiervan een natuurlijk gevolg geweest. Wij zullen hem in respect en dankbaarheid herinneren. Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, zijn beide zonen, schoondochter en verdere familie. Ondernemingsraad De Hoop Terneuzen B.V. Wij hebben kennis genomen van het overlijden van de heer Hans Hoekman Hans heeft zich met veel enthousiasme en daadkracht ingezet om Golfvereniging "De Woeste Kop" te realiseren tot een 18-holes golfbaan gesitueerd in het natuurgebied "Smitsschorre" in Axel. Wij zijn Hans bijzonder dankbaar voor zijn tomeloze inzet voor onze Vereniging en zullen hem herinneren als een gewaardeerd oprichter, oud-voorzitter en lid. Wij wensen zijn vrouw Tini, kinderen en overige familieleden heel veel kracht en sterkte met dit grote verlies. Bestuur, leden en medewerkers Golfvereniging "De Woeste Kop" en Stichting Golf Zeeuwsch-Vlaanderen Ons bereikte het droevige bericht dat door een noodlottig ongeval van ons is heengegaan onze broer en zwager Peter Kievit We wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Broers en zusters Zwagers en schoonzusters Neven en nichten Goes, 21-3-2008 Peter Lachen, Praten, Drinken, Spijkertje slaan, Maatjes, Vrienden, De liefde voor je kinderen, Jacks is niet meer hetzelfde zonder jou, Love you. Martin en Renéé Anja, Amber en de kinderen Bedroefd maar met mooie herinneringen aan de tijd die we met elkaar hebben doorgebracht, moeten wij afscheid nemen van onze vriend Jaap Mol Wij wensen Miep, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Fam. J. Markusse-Wisse Diepbedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zorgzame vader, schoonvader, grootvader en over grootvader (an Gerard Pagé Drager van Ereteken voor Orde en Vrede sinds 24 december 1968 weduwnaar van Yvonne De Splenter Zierikzee, 16 mei 1924 t Oostburg, 26 maart 2008 Wij zijn oprecht dankbaar voor alles wal hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft. Adegem (B): Jan en Mariette Pagé-Coppens Sofie en Filip, Deia Nathalie en Nikolaj Zierikzee: Eric Pagé (in herinnering) Oostburg: Emile Pagé Amsterdam: Luc Pagé IJzendijke: Eddy en Anja Pagé-Wage Mike Cindy (in herinnering) Kloetinge: Marc Pagé en verdere familie Correspondentieadres: Schoollaan 14 4521 AD Biervliet De overledene is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 30 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 31 maart om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Biervliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Annelot ter Walle. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Thuiszorg en Verpleeghuis De Stelle' voor hun liefdevolle zorgen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een modern bedrijf, al meer dan 50 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP Hulst Tel.: 0114-312906 natuursteen@ferketendemaat. n I Fax: 0114-310611 7 Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 7 aangaat is 7 niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat, Vaarwelen "Rust in vrede Woorden schieten tekort u te laten weten dat heden in de leeftijd van 36 jaar is overleden ons aller Tony Pieters Oostburg: Maria Da Conceicao Barbosa Vallas en kinderen Terneuzen: André en Lilian Pieters-de Waele Terneuzen: Patrick Terneuzen: Patricia en André Nicky Halsteren: Benny en Jacky Oostburg, 26 maart 2008 Correspondentieadres: Pijnboomstraat 43 4537 VN Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid van Tony te nemen op maan dag 31 maart van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 1 april om 10.30 uur in de Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat 2, Terneuzen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaats vinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Je kwam en ging je eigen weg. Tony We zullen je missen. Bewoners en medewerkers Sociaal Pension Oostburg Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en omi. Clasina Susanna Maria Plouvier-Crone - Ine - echtgenote van Frangois Eugène Marie Plouvier t 9 juli 1978 10 mei 1920 Dordrecht t 26 maart 2008 Vlissingen Koudekerke: Jacques en Wilma Plouvier-Lommers Dion en Marieke Elwin en Annefloor Pascale en Kevin Vlissingen: Marga en Daan Bijleveld-Plouvier Esther Micha en Patty Aline, Jens Vlissingen: Fia en Wim Vermeule-Plouvier Mark en Merel Thijn Mirjam en Roel Joëlle Eindhoven: Jan Plouvier - Omarm wat we delen - Vlissingen, 26 maart 2008 Correspondentieadres Grenswegeling 12, 4384 NA Vlissingen De uitvaardienst, waarvoor wij u uitnodigen, is op maandag 31 maart om 15 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd crematorium. Een woord van dank aan de medewerkers/sters van Zorgcentrum Scheldehof voor de goede verzorging. Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48