m Familieberichten V -5,, 32 I Vrijdag 28 maart 2008 PZC •*?- De zee waarvan je hield, is een beetje als het leven, soms onstuimig, soms rustig kabbelend, nemen en geven Nu jij er niet meer bent, zou de zee even stil moeten staan, maar zij zal net als het leven altijd met bewegen doorgaan.... Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, geven wij u met veel verdriet kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze lieve papa en opa Izaak van Soelen les 20 november 1927 27 maart 2008 Middelburg: Jo van Soelen-de Punder 's-Hertogenbosch: Anneke en Wim Oscar, Jeanelle Middelburg: Marjolein 27 maart 2008 Meestoof 15 4331 VD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 31 maart van 10.45 tot 11.15 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 14337 HJ te Middelburg (Dauwen- daele). Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze goede buurman Jan Trimpe Burger Zijn vriendschap, humor, kennis van en liefde voor de natuur zullen ons altijd bij blijven. Wij wensen buurvrouw Truus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Oostkapelle: Jo en Wim de Korte Nel en David Geuze Met leedwezen heeft de Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland kennis genomen van het overlijden van Ir. J.A. Trimpe Burger Als eerste provinciaal archeoloog heeft Jan tussen 1955 en 1986 een belangrijke bijdraqe geleverd aan de ontwikkeling van het wetenschappelijk archeologisch onderzoek en de archeologische monumentenzorg in de provincie Zeeland. Bestuur, directie en medewerkers van de SCEZ wensen zijn vrouw Truus en zijn kinderen en kleinkinderen sterkte en troost bij het verwerken van dit verlies. Wim Scholten directeur Robert van Dierendonck, Henk Hendrikse Nathalie van Jole, Hans Jongepier en Jan Kuipers medewerkers archeologie Wij zijn getroffen door het overlijden van ons erelid en oua-conservator archeologie van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen de heer JATrimpe Burger Hij was jarenlang zeer betrokken bij het werk van het Genootschap. Door zijn grote deskundigheid is zijn bijdrage van blijvende waarde. We wensen Truus en familie veel sterkte toe. Namens bestuur en conservatoren L. Coppoolse F. van der Doe i Diep bedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondige, ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weg genomen mijn innig geliefde man, onze geliefde, zeer zorg zame vader en opa Jan Bastiaan de Winter in de leeftijd van 72 jaar. Yerseke: B.J. de Winter-de Kraker Waarde: Bas en Henny de Winter-Goud Hilde, Babette, Rosemarijne, Lizelotte, Beatrijs Yerseke: Marlies en Christian Everse-de Winter Elles, Shalyn en Christiaan, Iris, Romée Goes: Wieske en Gerard Schreuder-de Winter Nick, Marith, Bas Bameveld: Barbera en Paul Schreuder-de Winter Annemarie, Esther, Neil, Steve Yerseke: Anne en Eelco Riedijk-de Winter Eva, Thymen, Britt, Mare 27 maart 2008 Dahlialaan 91 4401 GZ Yerseke De rouwdienst wordt D.V. maandag 31 maart om 14.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 29 maart van 16.00 tot 17.00 uur in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke en na de begrafenis in de kerk. Geen bloemen. Geen toespraken. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Er is een land waar vrouwen willen wonen. Joke Smit, 1981 Verdrietig geven wij kennis dat door een hartstilstand is overleden mijn vrouw, onze mama, ons grootje en Maartje Maartje Witte echtgenote van L. Zeelen Rotterdam, - f 's-Gravenpolder, 20 juni 1929 26 maart 2008 Reindert-Jan en Minke Willem Lotje Roos Boris Thijs Kieken Jan Sanne en Ron Daan Prunusstraat 61 4431 DD 's-Gravenpolder Maartje is thuis, waar zaterdag 29 maart van 14.00 tot 16.00 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. Maartje wordt maandag 31 maart om 14.00 uur gecremeerd in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Maartje hield van kleurige bloemen. Geen rouwkleding. Warm Wijs Betrokken Maartje Witte Was heel bijzonder voor ons Gert-Jan, Sanny, Pepijn, Anouk Ons bereikte het droeve bericht dat mevrouw M. Witte is overleden. Vele jaren heeft zij zich met toewijding ingezet voor de Borselse senioren, als lid van de Seniorenraad Borsele. Wij waarderen haar betrokkenheid en zijn dankbaar voor hetgeen ze voor de Borselse gemeenschap heeft betekend. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Gemeentebestuur van Borsele Met droefheid hebben we kennisgenomen van het over lijden van ons seniorenraadslid mevrouw M. Witte De Seniorenraad Borsele verliest in haar een toegewijd lid. Zij heeft de Seniorenraad Borsele met grote inzet gediend. Wij zullen haar herinneren als een betrokken vrouw die zich wilde inzetten voor haar medemens. We wensen haar familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Leden van de Seniorenraad Borsele en leden van de werkgroepen Voor de vele blijken van medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Kees Daniëlse willen wij u hartelijk danken. Het doet ons beseffen dat hij niet alléén voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Bep Daniëlse-de Koeijer Kinderen en kleinkinderen Kapelle, maart 2008 Het heeft ons goed gedaan om zo enorm veel belangstelling en medeleven te mogen ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze onvergetelijke vader en opa Kees billissen Hiervoor onze oprechte dank. A. Gil lissen-van Hoeve Kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2008 28-03-03 28-03-08 Ann, vijf jaar later... Nog steeds een sterretje aan de hemel en in ons hart Pi en en Matt In memoriam Gusta Lindenberg-Hensen 28 maart 2007 Het was ineens niet meer zoals daarvoor De zwartste dag in ons leven Toch draait de wereld gewoon door Je bent altijd in onze gedachten Soms met een traan, soms met een lach Niets kan ons gemis verzachten Maar je herinnering is levend, elke dag! Kees Lindenberg Sandra en Marco Scholten-Lindenberg Moniek en Jan Dingemanse-Lindenberg Tessa. A. Lindenberg ■HMfH ,-v cmM'jyM ■C r f a—«HM» «MEH—b ■■Éi m XX: X'-XX K:,/' XX ï,-, Vii;/ -\ -XXXXXX'X .XX m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34