en verwarmt het hart
Ze verzorgden hun ouders totdat papa en mama op een dag 'niet meer wakker werden'
Het harde lot van aidswezen in 'We Are Together'
PZC Woensdag 26 maart 2008 39
06:10 Koopjes tv 07:05
Seinfeld 07:30 3rd Rock
from the sun 07:55 The
bold and the beauti
ful 08:20 De verloskun
digenpraktijk 09:10 Lit
tle house on the prai
rie 10:05 De kraamafde-
ling 10:35 De bevalling
11:00 Hotel 11:30 Spin
city 11:55 Joey 12:20 Ro-
seanne 12:45 Hart van
Nederland - Late edi
tie 13:10 Shownieuws
-Late editie 13:35 Hol
lywood love story:
John Travolta Kelly
Preston 14:30 McCloud
15:25 McLeod's daugh
ters 16:15 The bold and
the beautiful 16:40 Lit
tle house on the prairie
17:35 Monk
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
10:20 Studio E&W 10:40
RTL Z Nieuws 16:20 PR-
Autotype 16:40 RTL Z
Nieuws 17:45 RTL Voet
bal: Jong Oranje - Jong
Estland
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00
Tel Sell 17:00 Everybo
dy loves Raymond 17:30
Oprah Winfrey show
07:15 One Tree Hill
08:05 Teen Titans 08:30
SamenWonen 09:05
Born2Cook 09:35
Stay or go 10:30 Trau
ma centrum 11:00 As
tro TV 13:10 One Tree
Hill 14:00 Roseanne
14:30 King of the hill
14:55 Disney Feest: Mic
key Mouseworks 15:20
Next! 15:50 Strong me
dicine 16:05 Scrubs
17:10 Will Grace 17:35
Judging Amy
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe Club,
Wielen van de bus,
Bamboe Club, Tractor
Tom, Bamboe Club, Bob
the builder, Bamboe
Club, Hamtaro, Ca voor
gezond, Bob de bou
wer, Koala Broertjes,
Harry en zijn emmer vol
dinosaurussen, Ham
taro, De drieling, Straw
berry Shortcake, Poké-
mon advanced battle,
Kim Possible, Ga voor
gezond, Planet Sketch,
NEW!, Totally spies,
Pokémon, Disney's The
Legend of Tarzan, Lilo
Stitch, Totally spies, Kim
Possible
o
O
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:30 Hotel, realitypro-
18:20 Dr. Phil, talkshow 18:30 Gilmore girls, dra- 18:00
Politieachtervol-
gramma
maserie
gingen, serie re
portages
18:10
Seinfeld, comedy
serie
18:40
3rd Rock from
the sun
19:00
Hart van Nederl.
19:50 De Pfaffs, do
19:10 EHBO: Eerste
19:25 McLeod's daugh- 19:05 Friends, comedy-
- Vroege editie
cusoap
Hulp Bij Opvoe
ters, dramaserie serie
19:20
Shownieuws -
den, opvoedpro
19:35 Spin city, comedy
Vroege editie
gramma
serie
19:55
SBS 6 Sport:
Oostenrijk - Ne
derl.
20:30 Filmklassieker: 20:00 The nanny, come- 20:30 Peking Express: 20:05 Joey, comedyserie
Das Boot, oor- dyserie De revolutie rou- 20:30 NCIS, detectivese-
logsfilm 20:30 Gordon Ramsay: te, race rie
Oorlog in de
keuken!, kookpro-
gramma
21:30 TV Makelaar, hui- 21:30 Tussen de oren,
zenmagazine quiz
21:30 Criminal minds,
misdaadserie
Hart van Neder-
land - Late editie
r Holland's got ta-
lent: Nog 2 da
gen
Shownieuws-
Late editie
22:30 As the world 22:25 Vrienden van 22:30 Profiler, misdaad-
turns, soapserie toen, amusement serie
F De Derde Helft, 23:20 Sport, levensge-
nabeschouwing vaarlijk!, reality-
De puinruimers, programma
docusoap
23:20 Oprah Winfrey
show, amusement
23:25 Marriage under
construction, rea-
lityserie
23:55 Will Grace, co
medy (h)
23:30 Crime stories:
Iceman con
fesses - The se
crets of a mafia
hitman, serie re
portages
6:20 I, Detective
Cö:50 Astro TV Night
'01:55 Red Live
00:20
RTL Poker
00:10
RTL Nieuws
00:25 Nachtprogram
00:25
Alias
01:20
Teleshop 7
00:20
Teleshop 8
mering: Relax TV
01:25
Nachtprogram
01:21
Nachtlounge
00:21
2Babes
04:00 Hart van Neder
mering
03:00
The hotspot
02:00
TV Club
land Show
02:00
Poker after dark
05:30
Astrotijd
05:30
Astrotijd
nieuws (h)
02:50
Nachtprogram
mering
Londen ten bate van hun wees
huis. Na allerlei tegenslagen be
landt het koor uiteindelijk zelfs in
New York en delen de zangers het
podium met Paul Simon en Alicia
Keys.
De film, die de Audience Award
en de First Appearance Award
voor het beste debuut van het
IDFA in 2006 won en vorig jaar de
Vara Publieksprijs tijdens het Am
nesty International Filmfestival,
verscheurt én verwarmt het hart
in anderhalf uur. Verfrissend ook
is dat deze theatrale documentaire
geen verhaal over de weg naar
roem is geworden. Om wereld
faam is het de kinderen van Agape
nooit te doen geweest.
We Are Together,
23.20 uur, Nederland 2.
00
O
fc
10
O
fsJ
O
b
o
10
b
NI
NI
NI
UI
n
z
Tekst-tv
Journaal
Nieuws
Weer
Doen!
De Katse viool
Praots voor twee
Nieuws. Herh
Weer
Doen!
De Katse viool
Boven water
Praots voor twee
Nieuws. Herh
Weer
Doen!
De Katse viool
Boven water
Praots voor twee
Nieuws. Herh
Weer
Doen!
De Katse viool
Boven water
Praots voor twee
Aidswezen steunen elkaar in We Are Together.
foto GPD
09:00
18:00
18:23
18:41
18:43
18:45
19:00
19:02
19:20
19:23
19:24
19:37
19:58
20:00
20:18
20:21
20:22
20:35
20:56
21:00
21:18
21:20
21:22
21:34
21:55
22:00
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één 12:10
De rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Man bijt hond
14:00 Ongerept Australië
14:30 Sporza: Wielrennen:
Dwars door Vlaanderen 17:05
Vrolijk Vlaanderen 17:35 Buren
18:00 Het journaal 18:10 De
rode loper 18:35 Blokken
19:00 Het journaal 19:40
Man bijt hond 20:05 Joker- en
lottotrekking 20:10 Het weer
20:15 Thuis 20:45 Volt 21:40
Het leven zoals het is: De kust
22:10 De laatste show 22:55
Het journaal laat 23:16 Winst
verdeling joker en lotto 23:17
KENO-uitslagen 23:18 Het
weer 23:25 Third rock from the
sun 23:50 De rode loper 00:10
Man bijt hond
België 2
07:00 Hopla 07:05 Pocoyo
07:10 Draakje 07:15 Nouky
zijn vrienden 07:20 Kleine
Einsteins 07:45 Strawberry
Shortcake 08:05 Lazytown
08:30 Mega Mindy 09:00
Blinker 10:25 Co IV 10:30
George van de jungle 10:45 Zo
is een maar één cup 11:05 Bel's
boys 11:20 De Snorkels 11:45
Karrewiet 11:55 Drakenjagers
12:20 De Smurfen 12:45 Miss
BC 13:05 Samson en Gert
13:30 Beestenbos is boos
13:55 Oggy e/d kakkerlakken
14:00 Rocket mijn raket 14:15
De ongelofelijke avonturen van
Kika Bob 14:25 6tien 14:50
Carl2 15:15 Smos 15:30 Kim
Possible in het Disney festival
15:55 Lazytown 16:20 Samson
en Gert 16:50 Sprookjes 17:00
Aladdin in het Disney festival
17:25 Miss BG 17:40 Go IV
17:50 Spring 18:05 Karrewiet
18:15 Spring 18:30 Zo is er
maar één cup 18:50 W817
19:05 George van de jungle
19:20 Karrewiet 19:30 Lizzie
McGuire 19:50 Disney classic
cartoons 20:00 Terzake 20:35
Sporza: Voetbal 22:45 Dag
boek 22:50 Lux 22:55 Dirk
Vandersypen Award 2008
23:40 Brudio Stussel
RTBF1
10:00 Une brique dans Ie
ventre 10:30 Frappes interdites
11:55 Table des terroirs 12:05
Les feux de l'amour 12:48
Nieuwsoverzicht 12:50
Weerbericht 12:56 Questi
ons dargent 13:00 Nieuws
13:35 Weerbericht 13:40
Télétourisme 13:50 Derrick
14:50 Louis Page: Un vieil ami
16:25 Questions d'argent
16:40 7 a la maison 17:35 Dr.
Quinn, femme médecin 18:26
Air de familie 18:29 Dans
ma rue 18:30 Le 6 minutes
18:35 Weerbericht 18:45 Au
quotidien 19:22 On passe a
Facte 19:23 Weerbericht 19:30
Nieuws 20:10 Joker- en lot
totrekking 20:15 Weerbericht
20:20 Questions a La Une
21:30 C'est la vie en plus 23:13
Joker- en lotto-uitslagen 23:15
Questions d'argent 23:20 La
fille du juge
RTBF2
07:05 Tekenfilms 09:00 Les
niouzz 09:10 Tekenfilms 10:55,
11:15 Friends 11:40 Plus belle
la vie 12:10 Toute une histoire
13:00 Tekenfilms 16:01 lei bla
bla 16:05 Tekenfilms 17:40
Les niouzz 17:50 Air de familie
17:55 Toute une histoire 18:55
Plus belle la vie 19:25 Les
Griffin 19:45 Un gars, une
fille 19:52 On passe a Facte
19:53 Beursberichten 20:00
The assassination of Richard
Nixon 21:35 Nixon, I'homme
que vous avez aimé hair 22:33
Weerbericht 22:35 Le 12
minutes 22:52 Air de familie
22:55 D art d'art 22:56 KENO
22:57 Lotto- en jokeruitslagen
23:00 Beursberichten 23:05
Screen 23:55 Doorlopende
herhaling
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 To buy
or not to buy 11:00 Living in
the sun 11:55 Nieuws en weer
bericht 12:00 Homes under
the hammer 12:30 Cash in the
attic 13:10 Nieuws en weerbe
richt 13:15 Bargain hunt 14:00
Nieuws en weerbericht 14:30
Regionaal nieuws en weer
bericht 14:45 The inspector
Lynley mysteries 16:15 Nieuws
en weerbericht 16:20 Tommy
Toom 16:30 Raven 17:00
Thumb wrestling federation
17:05 Whizz whizz bang bang
17:30 The owl 17:35 Blue Peter
18:00 Newsround 18:15 The
weakest link 19:00 Nieuws en
weerbericht 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 20:00
The One show 20:30 My
family 21:00 Motorway co[s - A
Traffic cops special 22:00 The
apprentice 23:00 Nieuws, re
gionaal nieuws en weerbericht
23:25 Regionaal nieuws 23:35
The National Lottery draws
23:40 Match of the day 00:20
National Lottery update 00:25
The statement
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30 Teletub-
bies 07:55 Tweenies songtime
08:00 Time warp trio 08:25
Newsround 08:30 Brain-
jitsu 09:30 Lazytown 09:55
Take a bow 10:00 Tommy
Zoom 10:15 The Pingu show
10:30 Get squiggling 10:45
Something special 11:05 Me
too! 11:25 Words and pictures
11:30 What the ancients did
for us 12:30 The daily politics
13:30 See hear 14:00 Lifeline
14:40 Coast 14:45 Animal park
15:15 Recipe for success 16:00
Murder, she wrote 16:45 Flog
it! 17:30 Ready steady cook
18:15 Escape to the country
19:00 Eggheads 19:30 Great
British menu 20:00 Wielren
nen 21 :00 Natural world 21:50
Wild 22:00 Secret peacemaker
23:00 The apprentice: You're
fired 23:30 Newsnight00:15
Weerbericht 00:20 Desi DNA
Duitsland 1
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:25
Urn Himmels Willen 11:15 In
aller Freundschaft 12:00 heute
mittag 12:15 Buffet 13:00
Mittagsmagazin 14:00Tages-
schau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
Eisbar, Affe Co 17:00 Tages
schau umfünf17:15 Brisant
18:00 ARDvor acht 19:45
Wissen vor acht 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Wie krieg ich meine
Mutter grolS? 21:45 exclusiv
22:15 Tagesthemen 22:43 Das
Wetter im Ersten 22:45 Lust
am Leben - Mit 103 in Amerika
23:30 Djangos Lied: Eine Sinti-
Jugend in Deutschland 00:15
Nachtmagazin
Duitsland 2
09:00 heute 09:05 Volle Kanne
- Service taglich 10:30 Wege
zum Glück 11:15 Reich und
Schön 11:35 Schatten der Lei-
denschaft 12:00 heute mittag
12:15 drehscheibe Deutsch
land 13:00 Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute - Sport 15:15
NürnbergerSchnauzen 16:00
heute - in Europa 16:15 Wege
zum Glück 17:00 heute - Wet
ter 17:15 hallo deutschland
17:45 Leute heute 18:00
SOKO Wismar 18:50 LOTTO
Ziehung am Mittwoch 19:00
heute 19:20 Weerbericht
19:25 Küstenwache 20:15 ZDF
SPORTextra: Voetbal 00:00
heute nacht 00:15 'Kampfzone'
FufSball: Die Gewalt spielt mit
Discovery
07:40 Rides: Gorilla 08:30 Race
to Dakar 09:25 Brainiac 10:15
Massive machines: Cargo pla
nes 10:40 Forensic detectives:
Written in blood 11:35 The
greatest ever: Bombers 12:30
How it's made 13:00 How do
they do it?: Gold/Escalators/
Golf clubs 13:25 Dirty jobs:
Alpaca shearer 14:20 Building
the biggest: International space
station 15:15 American chop
per: Lincoln bike 16:10 Ameri
can hotrod: '36 Roadster 17:05
Scrappy races 18:00 How it's
made 18:30 How do they do
it?: Tunnelling/Tea/Mountain
bikes 19:00 Mythbusters:
Boom-lift catapult 20:00 Dirty
jobs: Monkey caretaker 21:00
Ultimate survival: Everglades
22:00 World's toughest tribes:
Loggers 23:00 Biker build-off:
Marcus Walz vs Michael Prugh
00:00 Mega builders: Moving
mountains
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
12:00 Dangerous encounters:
Monster crocs 13:00 Secrets
of: Saving 14:00 Is it real?: King
Arthur 15:00 The sea hunters:
Russalka - The tsar's lost
Ironclad 16:00 WildTech
adventures 16:30 Totally wild
17:00 AApfc Co 17:30 Wat is
wat 18:00 Demolition squad
18:30 Demolition squad 19:00
Megafactories 20:00 Seconds
from death 20:30 Megastruc-
tures 21:30 Earth investigated
22:30 Ancient megastructures
23:30 Air crash investigation
TMF
07:15 Wakker worden met
Valerio 07:45 Hits Headlines
08:00 Wakker worden met
Valerio 08:30 Hits Headlines
09:00 De videotheek 11:00
TMF classics 12:00 TMF Pure
13:00 10 X George Michael
14:00 De videotheek 15:00
Serveert 15:30 Your super-
chart 16:30 Reaction 17:30
ClipKennis 18:30 De video
theek 20:00 Your superchart
21:00 Serveert 21:30 De
videotheek 22:00 TMF classics
00:00 Midnight
MTV
10:10 Breakfastdub MTV top
1011:00 M is for Music 14:00
Rock chart 15:00 The Hills
15:30 Life of Ryan 15:55 My
super sweet 16 16:20 Dismis
sed 16:50 Room raiders 17:15
The Osbournes 17:40 Pimp my
ride UK 18:10 Boiling points
18:35 Punk'd 19:00 Made
20:00 Rob Big 20:25 True
life 21:20 The fabulous life of
celebrity vacation homes 22:10
My super sweet 16 22:40 The
Osbournes 23:05 Pimp my ride
23:30 Celebrity deathmatch
00:00 After hours
TV 5
08:00 Canadees nieuws 08:30
A bon entendeur 09:00 Une
brique dans le ventre 09:25 Lit
toral 09:50 Terre durable 10:45
Des chiffres et des lettres 11:15
Tout le monde veut prendre sa
place 12:00 TV5Monde I'info
12:05 Cöté cuisine 12:35 Pius
belle la vie 13:00 La vie, la vie
13:30 Belgisch nieuws 14:00
Sous le soleil 15:00 Patrimoine
immatériel 16:00 C com-q®
16:30 Questions pour un
champion 17:00 Questions a
la Une 18:00 Nieuws 18:25 Le
journal de leco 18:30 Pékin
Express 19:45 Cathérine 20:30
Frans nieuws 21:00 Le fantöme
du lac 22:55 Le court du jour
23:00 Nieuws 23:10 Zwitsers
nieuws 23:40 SOS 18
Eurosport
08:30 Snooker 10:30 Road
to EURO 200811:00 Curling
12:30 Snooker 15:30 WATTS
16:00 Road to EURO 2008
16:30,17:15 Voetbal 18:00
Eurogoals flash 18:15 Wednes
day selection 18:20 Riders club
18:25,19:25 Golf 19:55 Golf
club 20:00 Yacht club 20:05
SolOceans magazine 2008
20:10 Wednesday selection
20:15 Sport destination 20:30
Wielrennen 22:45 Voetbal
23:45 Snooker
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30 World
business today. 22:00 World
news Europe. 22:30 World
sport. 23:00 The situation
room. 00:00 CNN today.