Familieberichten Colofon Familieberichten Tanny Goudswaard 24 Woensdag 26 maart 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii p2cfitiruJie.bericht.ej3^j«^aeiaLeuws.ro.edi£LDj tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Nooit de moed opgeven ook al is het soms zwaar De kracht om verder te leven zeker met en voor elkaar Joke (Jobina) van Dongen-Kenters Joke die tijdens haar ziekte alles positief benaderde, heeft de dappere strijd die ze de laatste zes jaar heeft moeten voeren verloren Joke is overleden op 25 maart op 53-jarige leeftijd. De plechtigheid zal worden gehouden vrijdag 28 maart in het dorpshuis van Noordwelle aan de Smidsweg 9 om 14.00 uur. Joke zal worden begraven op de begraafplaats van Noord welle om 15.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis. Noordwelle: Ab van Dongen Burgh-Haamstede: Leonie en Ron Joke is thuis. Er is gelegenheid tot het nemen van afscheid op donderdag 27 maart van 19.30 tot 21.30 uur. Oude Stoofweg 6 4326 AA Noordwelle Blij zijn we met de geboorte van onze dochter Beth Maureen we noemen haar Beau 24-03-2008 Marijn Faasse en Jolinda Lievense Brasserie de Zeezot info@zeezot.nl Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben denk aan de weg door mij gegaan zo heb ik het niet voor niets gedaan. Op 72-jarige leeftijd overleed onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Alewijn Bosselaar Gorinehem: Jos Bosselaar Monique Bosselaar-van Delden Jeroen, Sander Doorwerth: Peter Bosselaar Annelies Heuker of Hoek Andrea Oss: Corine de Vet-Bosselaar Ton de Vet Gijs, Anne, Bram 24 maart 2008 Correspondentieadres: Hooghuisstraat 10 5341 CE Oss De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 28 maart om 14.00 uur in het "Stadsmortuarium Oss", Docfalaan 2. Aansluitend zullen we haar bij Alewijn te ruste leggen op de begraafplaats Eikenboomgaard te Oss. Vanaf 13.30 uur kunt u persoonlijk van Tanny afscheid nemen. Dag lieve Joke Peter en Marijke Joost Vol bewondering op de manier waarop zij haar ziekte heeft gedragen, is onverwachts overleden onze lieve zus, schoon zus en tante Joke van Dongen-Kenters Nelly en Jaap t Arno en Hanneke Ria en Jan Willy en Cor Jan en Ludy Adrie en Hannie Gré Neven en nichten Burgh-Haamstede, 25-03-2008 afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in de vele geweldige gedachten. ter herinnering onze lieve vriendin Joke van Dongen-Kenters Koert en Anjo Rouw-Braam Mariko en Mirelle Leander Burgh-Haamstede 25 maart 2008 Dag lieve Joke Rust zacht Bedankt voor alles We zullen je missen Jannie en Toon Jonker Corrie Wesdorp Addij en Wim de Vrieze Nellie en Izaak Mabelis Adrie en Ron Jonker Noordwelle, 25 maart 2008 Tot mijn groot verdriet is na 18 jaar trouwe vriendschap overleden Jelle Dijkstra "Moge hij rusten in vrede Nellie Wolthaus-Kagchelland Vredehoflaan 126 4382 CH Vlissingen Wij zijn geschokt door het toch nog plotselinge overlijden van Joke van Dongen De vrouw van onze zeer gewaardeerde medewerker Ab van Dongen. Wij wensen Ab, Leonie, Ron en verdere familie sterkte toe met dit grote verlies. Directie en medewerkers, Transportbedrijf Gebr. Hendrikse Hebra Containervervoer Zierikzee - Rotterdam Ons bereikte het droevige bericht dat overleden is Joke van Dongen Vrouw van onze zeer gewaardeerde medewerker Ab van Dongen. Wij wensen Ab, Leonie, Ron en verdere familie sterkte met dit grote verlies. Leo en Anda Hendrikse Anneke en Johan Krijn en Carolien Mirjam en Norbert Corine en Robert Zierikzee, 25 maart 2008 Geheel onverwachts is overleden onze buurman Thijs Haks We wensen Marijke en Eline veel kracht toe om dit verlies te dragen. Alle buren van 't Pleintje Terneuzen, 22 maart 2008 Met grote verslagenheid vernamen wij het bericht van het plotseling overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Thijs Haks Zijn vriendschap en trouw zullen wij nooit vergeten. Marijke en Eline wensen wij veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden Probusclub Kanaalzone Zuid Ik zie een poort wijd open staan, waardoor het licht komt stromen. Genade Gods zo rijk en vrij Die poort staat open, ook voor mij. Na een periode van afnemende krachten is van ons heen gegaan onze zorgzame moeder en lieve oma Johanna Leendertse-Verschuure sinds 29 maart 1990 weduwe van Pieter Leendertse in de leeftijd van 92 jaar. We zijn bedroefd om haar heengaan, doch dankbaar voor hetgeen zij in haar leven voor ons heeft betekend. Wij zullen haar erg missen. Heinkenszand: Conny Leendertse Marco Patrick en Sarah Zeewolde: Nelleke Post-Leendertse André Post Niels Ilona en Edward Yerseke, 24 maart 2008 zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: Smientstraat 19 4451 DZ Heinkenszand De afscheidsdienst, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt vrijdag 28 maart om 14.00 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Moegestreden is van mij heengegaan mijn man Pieter Marinus Monjé echtgenoot van Jerina Janna van de Walle in de leeftijd van 78 jaar Breskens: J.J. Monjé-van de Walle 4511 GA Breskens, 24 maart 2008 Langeweg 35 De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Dankbaar ben ik voor de goede zorg en aandacht van het verplegend personeel van afd. A1 van ziekenhuis De Honte aan mijn man besteed.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48