Familieberichten PZC Dinsdag 25 maart 2008 I 9 Verdrietig, maar toch dankbaar dat hij een hoge leeftijd heeft mogen bereiken, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa Albertus Joseph Dominicus Hofman weduwnaar van Elisabeth de Kort echtgenoot van Laura Marie Fermont 20-02-1917 t 22-03-2008 Axel Terneuzen Sas van Gent: L. Hofman-Fermont Terneuzen: Eduard en Tilly Hofman-de Guchteneire Björn en Ingeborg, Astrid, fesper Kirstie en Joost, Myrthe, Sofie Sas van Gent: Joop en Mieke Hofman-Van Hootegem Lizie en Philip Rodney en Bianca, Iris, Joey Son: Jan en Emmy Hofman-de Guchteneire Pim en Monique, Eefje, Tom Terheijden: Meggy en Kees den Boer-Hofman Jeroen en Hanneke, Ellen, Veerle Els en Vincent, Moen Terneuzen: Pia en Tom Lantsheer-Hofman Lianne Jaap-Bart Terneuzen: Liselot Hofman en Cees Louwerse Tilburg: Bas en Hawan Hofman-Golamy Farhaz Tahnee Sas van Gent, 22 maart 2008 Vier Ambachtenstraat 18,4551 HB De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 27 maart om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, al waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatshebben in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28 c. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dag lieve opa rust zacht bedankt voor alles we zullen je missen. Björn en Ingeborg, Astrid Jesper Kirstie en Joost. Myrthe Sofie Lizie en Philip Rodney en Bianca, Iris foey Pim en Monique, Eefje Tom Jeroen en Hanneke, Ellen Veerle Els en Vincent, Moen Lianne Jaap-Bart Farhaz Tahnee Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze moeder en oma Aaltje Floriena van der Kam-van 't Zelfden Flos Sinds 1961 weduwe van Johannes Adriaan van der Kam Wassenaar, Vlissingen, 12 september 1921 21 maart 2008 Nel en Herman de Boer-van der Kam Erik Minke en Julian Hans van der Kam en René Swarts t Correspondentieadres: Meanderlaan 54 4337 TC Middelburg De begrafenis en herdenkingsbijeenkomst vinden plaats op donderdag 27 maart 2008 om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is er aldaar gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en ont moeting in rouwcentrum Middelburg. Buitenhovelaan 1 Wer's nie erlebt, kann nicht verstehen, den schmerz, die mutter sterben sehen. Geduldig trug sie alle leiden. Geduldig war sie auch im scheiden, als ihr der tod die last abnahm. Na een ongelijke strijd en na vele, dapper ondergane behan delingen is van ons heengegaan mijn lieve moeder en oma Suzanna Kasick 4 september 1951 123 maart 2008 Breskens: Adriana Shirin, Colin, Milan Duisburg (D): Daniel correspondentieadres: Azaleastraat 28 4511 GX Breskens De crematieplechtigheid waarbij u vriendelijk wordt uitge nodigd zal plaatsvinden op donderdag 27 maart om 10.00 uur in het "Crematorium Terneuzen" Bellamystraat 28 c Terneuzen. Du bist nicht mehr da. Wo du warst, aberdu bist überall, wo wir sind. Na een jarenlange vriendschap is overleden "Buurvrouw" Nel Kloonen Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. George en Marlies de Bakker Esther, Mark, Lieke en Koen Chantal, Aart en Elize Terneuzen, 21 maart 2008 Diepbedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn zeer geliefde man, onze geliefde, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Hubrecht Koster in de leeftijd van 92 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijke verlies. Rilland: J.A. Koster-van den Berge Rilland: A.M. Aarnoudse-Koster A. Aarnoudse Annette en Ronald Eric, Lydia en Daniël Sandra en Jos Jurian en Ardwin Anne-Marie en Jan Thoke en Rien Tom Marjoke en Kees Alycia en Yoram Krabbendijke: W.I. Koster M. Koster-van Noorden Jolanda en André Marisca, Rosalien, Coen, Tim, Rens en Ralph Ilona en Arjan Marlinde, Niels en Rick Huib en Jolinda Sanne en Robin Rilland: M.J. de Jager-Koster J. de Jager Mariëlle en André Ryan en Nick Anneke en Kees Marloes en Johan Krabbendijke, 22 maart 2008 Correspondentieadres: Eversweerdestraat 24,4411 CJ Rilland Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar dinsdag 25 maart van 19.30 tot 20.15 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang van het mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 26 maart om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in de kerk nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en doktoren van Ter Weel Afd. C te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom Hubrecht Koster echtgenoot van Jacoba Anna van den Berge in de leeftijd van 92 jaar. De Heere ondersteune Koos, kinderen en kleinkinderen. Krabbendijke: W.M. van den Berge (in herinnering) K.N. van den Berge-Zweedijk (in herinnering) Krabbendijke: A. van den Berge (in herinnering) Krabbendijke: F. Vos-van den Berge M. Vos Deil: J. Visser-van den Berge C. Visser Bergen op Zoom: M. van den Berge L. van den Berge-Eakenayke Gouda: J. van den Berge M.A. van den Berge-Huijgen Krabbendijke: A. Moeliker-van den Berge C.C. Moeliker Goes: A.N. van den Berge Werkendam: L. van den Berge D. van den Berge-Slinger (in herinnering) Nichten en neven Rilland, 22 maart 2008 Met droefheid geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, de HEERE uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Jacoba Willemijna de Jonge echtgenote van Adriaan de Lange op de leeftijd van 77 jaar. Tholen: A. de Lange Wemeldinge: Maddy en Jan Tholen: Lieven en Astrid en kleinkinderen Tholen, 22 maart 2008 Correspondentieadres: Dhr. A. de Lange Ten Ankerweg 39A 4691 GV Tholen De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 26 maart om 13.15 uur in de aula aan de Prins Bernhardstraat te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Prins Bernhardstraat in Tholen. Voor aanvang van de rouwdienst is er de mogelijkheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. - Geen bloemen - Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. "Tijd is een menselijke illusie. In dit universum is alles één; alles wat geweest is, wat nog zal komen, bestaat op het zelfde moment van nu". J.H. Lubbers, 2000 Vredig is na een rijk en boeiend leven ingeslapen onze vader, schoonvader, broer, zwager, grootvader, overgroot vader Jan Hendrik Lubbers Weduwnaar van Bontje CA. Ubink Doctor in de Economische Wetenschappen Oud-Ambassadeur van het Koninkrijk der Nederlanden Officier in de Orde van Oranje-Nassau Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Commandeur in de Orde van Oranje-Nassau Diverse buitenlandse onderscheidingen Wijhe, 18 februari 1919 Kortgene, 21 maart 2008 Gouda: Elisabeth en Menno Toxopeus-Lubbers Kloetinge: Pim en Dineke Lubbers-van der Burg Amsterdam: Marjan en Kees f Stokkermans-Lubbers Zierikzee: Klaas Lubbers Deventer: Bert en Jo Lubbers-Wolf Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Murillostraat 6hs 1077 NE Amsterdam De samenkomst voorafgaande aan de crematie vindt plaats op donderdag 27 maart om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middel burg. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8, 4461 MH te Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 9