ilieberichten Colofon Familieberichten €8 8% 88 I Dinsdag 25 maart 2008 PZC Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamüi^eTiCtóPü^:wegsneinj.ey.ws.oiedj3J3! tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Lieve Moeder, Lieve Oma Roos Bedankt voor al je goedheid en liefde die we van je hebben gekregen. Je was een fantastische moeder en oma die er altijd voor ons was. Je zit voor altijd in ons hart. Garvey en Angelique Valerie en Luke Lieve Oma Roos Je was zo lief, je was zo goed. We houden van jou, we zullen je nooit vergeten. Heel veel liefs, Valerie en Luke Bedroefd maar met mooie herinneringen aan de tijd die we met elkaar hebben doorgebracht, moeten we afscheid nemen van onze dierbare vriendin Roos Claessens-Courtin We zullen je gezelligheid en humor missen. We wensen Ludo, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Familie Remijn Familie Van Zunderen Familie De Winter Familie Zuiderwijk Familie Almekinders Als je in je levensstrijd warmte om je heen verspreidt, als je iemand die daar treurt, hebt getroost en opgebeurd, als je hielp waar dat kon aan wat licht en aan wat zon, als je een goed voorbeeld geeft, heb je niet voor niets geleefd. Intens verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en geweldige oma Rosalia )osepha Claessens-Courtin - Roos - 5 maart 1941 f 24 maart 2008 's-Heerenhoek: Ludo Claessens 's-Heerenhoek: Wilfried Claessens Anne-Marie Claessens-Lammers Mitchel, Zilver, Parel Heinkenszand: Garvey Claessens Angelique Claessens-Boonman Valérie, Luke 24 maart 2008 van Steestraat 23 4453 AP 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 28 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Lieve Roos Bedankt voor je vriendschap. We zullen je erg missen. Jan en Sabien Boonman Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwachts is overleden onze vader, groot- en overgrootvader Theodoras Jelle Dijkstra sinds 25 juli 1985 weduwnaar van M.J.B. Dijkstra-Duijnstee 12 maart 1910 Den Helder t 21 maart 2008 Vlissingen Arnemuiden: Th.J. Dijkstra D.T.C.M. Dijkstra-Abee Tjeerd en Karin John en Liesbeth Vlissingen: M.M. Both-Dijkstra P. Both Marian en Rob Mary Mark Piet "Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "Ter Reede" en "Weyevliet" voor de goede verzorging aan hem gegeven". Correspondentieadres: Schaepmanstraat 169,4384 CZ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 27 maart van 11.00 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Het is moeilijk te aanvaarden Dat je weg bent van deze aarde Altijd stond je klaar Voor ons en voor een ander Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Geslaagd ben je in jouw leven Je hebt ons een goed voorbeeld gegeven Wilfried en Anne-Marie Claessens MitchelZilveren Parel Lieve oma Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug, dan klommen we hoog in de hemel en brachten jou mee terug. Mitchel, Zilver en Parel Herinner mij, maar niet in sombere dagen herinner mij, in stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor de goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is over leden mijn man, zwager en onze goede vriend Willem facobus Eiff In de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: Pilar Eiff-Borras Cambrils (Spanje): familie Borras Vlissingen: Jeanne en René van Dierendonck Mijn dank gaat uit naar alle medewerkers van "Zorgstroom" voor de jarenlange goede verzorging en begeleiding. 4336 GK Middelburg, 22 maart 2008 Baljuwlaan 31 Mijn man is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 27 maart van 15.00 tot 15.30 uur. De crematieplechtigheid zal om 16.00 uur worden gehouden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Liefdevol en genadig is de Heer Psalm 103, vers 8a Overvallen en erg verdrietig zijn wij over het plotselinge heengaan van onze lieve, bijzondere en onvervangbare man en vader Matthijs Haks Geboren te Soest op 4 februari 1934 f Overleden te Temeuzen op 22 maart 2008 We zullen hem vreselijk missen. Marijke Haks-de Wilde Jan-Kees f Eline Kamerlingh Onnesstraat 2 4532 LWTerneuzen De afscheidsdienst voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op vrijdag 28 maart a.s. om 14.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Na afloop van de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Enige en algemene kennisgeving. 't Laatste beetje is nu op, veel was te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat. "Vaarwel" en "Rustin vrede". Bedroefd, maar dankbaar dat verder verdriet hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Antonie van Hese (Toon) echtgenoot van Gerarda Drijvers op de leeftijd van 76 jaar. G. van Hese-Drijvers Kinderen en kleinkinderen 22 maart 2008 Correspondentieadres: Johnsonlaan 66,4463 GW Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 26 maart van 19.00 uur tot 19.50 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8