meter hoge boom SM 1 G JZEL Kotsende man raakt zijn rijbewijs kwijt Auto totaal vernield na botsing met vluchtheuvel en lantaarnpaal r Prosta Totaal: 3 halen 2 betalen! Prosta Totaal voor een Drogisterij Kruiderij DE RODE PILAREN Experts herkennen oorlogsbuit Wpzc Dinsdag 25 maart 2008 1 3 vrouwenpolder - Een 37-jarige man uit Den Haag mocht zondag in alle vroegte zijn rijbewijs inleve ren. De man was op de Vrouwen- polderseweg uit zijn auto gestapt om de inhoud van zijn maag weg te werken. Een passerende agent, net klaar van zijn nachtdienst, stopte en wilde controleren of de man wel in orde was. Toen hij ech ter alcohol rook, waarschuwde hij zijn collega's die de blaastest afna men. Daaruit bleek dat de man te veel had gedronken. Omdat de Ha genaar binnen vier jaar al vijf keer dezelfde overtreding had begaan werd zijn rijbewijs ingevorderd. middelburg - Zeldzame medailles, interessante foto's en tekeningen, delen van wapens, een oude helm, de gesp van een koppel. De specialis ten van het Legermuseum hadden het zaterdag druk in Middelburg. Tal van mensen kwamen naar hen toe met voorwerpen die ze al jaren thuis hebben liggen, maar waarvan ze de beteke nis niet kenden. Conservator Louis Sloos en mu seaal attaché Frans Smits van het Delftse mu seum brachten vervolgens uitkomst. Het viel hen koudëkerke - Bij een eenzijdig on geval raakte vrijdagavond om streeks 23.00 uur, op de Vlissingse- weg bij Koudekerke, een auto zwaar beschadigd. De bestuurder, een 21-jarige inwo ner van Vlissingen, verklaarde te genover de politie dat hij door on bekende oorzaak in een slip te recht was gekomen. Hierbij raakte hij met zijn blauwe Daewoo Nubi- ra een vluchtheuvel. Hierdoor werd de auto als het ware gelan ceerd. Daarbij vernielde hij een ver- keerszuil, botste vervolgens tegen een lantaarnpaal en kwam uitein delijk in de berm tot stilstand. op dat Walchenaren opvallend veel 'mooi materi aal' thuis hebben. Sommige spullen verdienen vol gens hen echt een plaatsje in een museum, zodat ze die mensen gaan benaderen met hen verzoek wat in bruikleen te geven. foto Lex de Meester [de specialist in lijsten lijstenmakeri] \y Biezelingsestraat 102a, Kapelle 0113-342383 www.lijstenmakerijgijzel.nl Tegenover de politie verklaarde de Vlissinger dat hij, noch zijn maatje die voor hem reed, daar aan het ra cen waren, maar een normale snel heid aanhielden. Omdat de banden van de velgen af gelopen waren, ontstonden er groeven in het wegdek. Ook lekte er benzine uit de auto van de on fortuinlijke Vlissinger. Hij liep ove rigens geen verwondingen op bij het ongeluk. De brandweer werd ingeschakeld om samen met medewerkers van waterschap Zeeuwse Eilanden de weg weer schoon te maken. De weg was anderhalf uur afgesloten. Ons Boeregoed viert feestje in Kapelle kapelle - Ons Boeregoed, de vere niging voor instandhouding van Zeeuws cultureel erfgoed, houdt zaterdag een feestelijke avond in De Vroone in Kapelle. Behalve het koor, dat vrolijke va derlandse liedjes zingt, treden ook de dansgroep en de toneelclub op. Het stuk, De Stiefkoppen, is een klucht in drie bedrijven. Cabaret groep De Witkammetjes uit 's-Heerenhoek treedt ook op. Kaar ten zijn vanaf 19.00 uur aan de zaal te koop. inbraak in Viissings en Middelburgs huis vlissingen - In een woning aan de Koudekerkseweg in Vlissingen is zondag tussen 16.00 en 21.00 uur ingebroken. Er zijn sieraden en een onbekend geldbedrag weggenomen. In de nacht van zaterdag op zon dag werd in een huis aan de Oude Vlissingseweg in Middelburg inge broken. Daar zijn computerappara tuur, een telefoon en een rijbewijs gestolen. De inbraak werd ontdekt toen één van de kinderen thuis kwam van het stappen. Drie bestuurders betrapt bij controle middelburg - Bij alcoholcontroles op Walcheren werden in de nacht van zaterdag op zondag 208 blaas- testen afgenomen. Er werd gecontroleerd in Arnemui- den, Vlissingen, Middelburg, Serooskerke, Meliskerke, Westka- pelle en Domburg. Drie beginnen de bestuurders zaten fout. Een van hen, een Middelburger (22), al voor de derde maal. Hij moest zijn rijbewijs inleveren. Nü 135 tabletten van 53,85 VOOr 35,90! normale prijs 17,95 per stuk 'Prosta ffiHsta ""IC,- Krachtige prostaatformule met vitaminen en antioxidanten www.derodepilaren.nl Sterke armen van een brandweerman brengen uitkomst, foto Rolf de Feijter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 13