Familieberichten e 10 I Dinsdag 25 maart 2008 PZC wa "Hij nam hem bij de hand en bracht hem thuis. Marcus 8:23-25 Te plotseling heb ik "tot ziens" moeten zeggen tegen A3, mijn lieveke, die mij al de liefde gaf die hij kon geven. Het wasgoed! Arie Corstiaan van der Mast Vlissingen, 7 december 1959 t Leiden, 22 maart 2008 Echtgenoot van Simone ten Hoorn Schoonzoon en zwager Vader van Anna Diana Nathaniël Anna Diana Naomi Jozua Ezra Joël Joshua Emanuël Correspondentieadres: Simone van der Mast-ten Hoorn Oranjegracht 37,2312 ND Leiden Mijn A3 is overgebracht naar Uitvaartzorgcentrum Leiden aan de Lange Mare 69 te Leiden, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 26 maart van 20.00 tot 20.45 uur. De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis zal plaats vinden op donderdag 27 maart om 1 5.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof. Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Bij een kleurrijke man passen kleurrijke bloemen. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een liefdevolle ver zorging in Ter Weel te Goes, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve tante Jacoba johanna Mieras in de leeftijd van 88 jaar. Hoogland: M.S. Reichardt-Bom Yerseke: S.M. Manneke-Bom P.I. Manneke Yerseke: Petra Henk Verploegh Iris Middelburg: Germaine en Joost Gieles Goes, 24 maart 2008 Correspondentieadres: Grintweg 9, 4401 NC Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt donderdag 27 maart om 14.00 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Voorafgaand is er vanaf 13.30 uur in "De Haven" gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zo positief Zo krachtig Zo moedig Zo bijzonder Voor altijd bij ons Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Nicolaas [ozef van Munster Nico 21 januari 1946 f21 maart 2008 Vlissingen: Jeanne van Munster-Hurckx Saskia en Jon Delano Sonja en Jamie Manouk, Sven Correspondentieadres: Rietkraag 8 4386 GC Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 26 maart van 10.15 tot 10.45 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal er een herdenking plaatsvinden om 11.00 uur waarna de begrafenis gehouden zal worden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Lammerenburcht, Zuidbeekseweg 22 te Vlissingen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve opa Rust zacht. Je "toetjes" Delano Manouk Sven Na een zware strijd is overleden de schoonvader van onze zoons en opa van onze kleinkind(eren) de heer Nico van Munster We wensen Jeanne en de kinderen heel veel sterkte toe. Riet - René en Christel Brasz Margriet - Henk en Rowdy Reurink Nico Hoe iets te zeggen, nu je er niet meer bent. Na zovele jaren vriendschap is dat nu voorgoed voorbij. Ik wens Jeanne, kinderen, kleinkinderen veel sterkte toe. Jan Krijger t Rina Krijger Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-buurman en goede vriend Nico Wij wensen Jeanne, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Familie Janse Vlissingen, Gerbrandistraat 71 Toch heel plotseling hebben we kennisgenomen van het overlijden van Nico van Munster Nico is gedurende meer dan 35 jaar actief geweest als bestuurder en voorzitter van onze speeltuinvereniging. Hij was een gedreven verenigingsman en was erg betrokken bij het kinder- en jeugdwerk in onze wijk. Ook bij de herinrichting van de speeltuin in achterliggende jaren heeft hij een belangrijke rol gespeeld. We denken met veel erkentelijkheid aan hem terug. We wensen Jeanne en de kinderen heel veel sterkte toe. - Namens bestuur en leden van sp^'tuinvereniging We zullen je missen Adrie Polderman Wij wensen Ria, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Annemarie en Jan Je handen hebben voor ons gewerkt. je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve partner, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa |ohan Francis Roegies "Han" partner van Agnes Verheije geboren 11 april 1923 Hoofdplaat overleden 22 maart 2008 Terneuzen Oostburg: Agnes Verheije Aardenburg: Ria en Arnold Vermeire-Roegies Pascal en Claudine Lotte, Jesse t Jack Roegies Cadzand: Ineke en Tonny van Noord-Roegies Wesley en Maaike Tessa Correspondentieadres Quarles van Uffordweg 22 4501 KW Oostburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 28 maart 2008 om 10.30 uur in de H. Eligiuskerk te Oostburg aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Cadzand. Samenkomst in de kerk. We hebben gekozen voor schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een mengeling van pijnen en tranen, slechts af en toe een sprankje hoop. Gedreven door een sterke wilskracht, hoewel het onheil nader sloop. Je gedachten zal immer blijven, al ben je van ons heengegaan. Wij houden van je en zijn je dankbaar, voor alles wat je hebt gedaan. Tot onze grote verdriet is toch nog snel van ons heengegaan onze voorzitter van de VCB Lammerenburcht Nico van Munster Wij wensen Jeanne en de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Namens het bestuur en de medewerkers van de VCB Lammerenburcht uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10