'S Sectorhoofd Grondgebied 4 Meewerkend voorman hovenier Q) JobTrack.nl dethon ifflfiftc 1 2 I Zaterdag 22 maart 2008 PZC Kijk ook op gemeente Goes De gemeente Goes is op zoek naar een Voor 36 uur per week, maximum salaris 84.321,- Goes De gemeente Goes (37.000 inwoners) is volop in ontwikkeling. Er zijn veel omvangrijke projecten op het gebied van woningbouw en infrastructuur. De sector Grondgebied bestaat uit de afdelingen Stadsontwikkeling, Vergunningen Handhaving, Openbare Ruimte en Economische Zaken. Het sectorhoofd Grondgebied stuurt de afdelingshoofden van de sector aan en is als lid van het driehoofdige managementteam medeverantwoordelijk voor het functioneren van de organisatie als geheel. De functie U beschikt over een academisch werk- en denkniveau en u heeftaantoonbaar meerjarige ervaring met het leidinggeven aan een sector of vergelijkbaar organisatieonderdeel. U heeft bij voorkeur affiniteit met beleidsterreinen behorend tot de sector. U geeft op inspirerende wijze leiding aan vier afdelingshoofden. U kunt motiveren, stimuleren en delegeren, en bent ook resultaatgericht. U bent sterk, evenwichtig en open en u heeft gevoel voor bestuurlijke en maatschappelijke verhoudingen. U beschikt over een duidelijke visie op de bijdrage van de sector binnen het totaLe gemeentelijke beleid en u heeft ideeën over de belangrijkste ontwikkelingen op het terrein van de gemeentelijke overheid. Kijk voor de volledige vacaturetekst: www.goes.nl Reageren kan tot 4 april 2008 Geen aquisitie Postbus 2118 4460 MC Goes Tel.: (0113) 24 96 00 E-mail: vacatures@goes.nl Internet: www.goes.nl i Groen Industrie Integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 900 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bie den van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent vijf bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Oostburg en Terneuzen, Dethon Groen en Dethon Integratie. Dethon beschikt binnen die units over ver schillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïn- tegratietrajecten. Dethon Groen heeft ruimte voor een ervaren De functie: De meewerkend voorman geeft mede leiding aan een groep van acht medewer kers. Hij bewaakt de kwaliteit van de uitgevoerde werkzaamheden. Hij verricht alle voorkomende cultuurtechnische werkzaamheden. Een groot deel van de werktijd voert hij dezelfde en/of soortgelijke werkzaamheden uit als de overige medewerkers in de groep. Hij houdt de werkuren bij en verzorgt de materiaal registratie. De verschillende groepen hebben standplaatsen in Zeeuws- Vlaanderen en België. Uw profiel: Als meewerkend voorman heeft u een opleiding in de groenvoorziening op LBO-niveau. U beschikt over de vaardigheden om onze medewerkers op juiste wijze te instrueren en te begeleiden. U heeft ervaring in de groenvoorziening en enige administratieve ervaring. U bent stressbestendig. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer Jeroen van der Zee, telefoonnummer (0115) 675 110. Sollicitatie: Als u interesse heeft in één van deze functies, verzoeken wij u voor 5 april 2008 uw brief te zenden aan de heer R. Kregting, hoofd P&O Dethon, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Per e-ma I kan ook: r.kregting@dethon.nl. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. In de functie als zelfstandige accountmanager heb je de verantwoordelijkheid voor 'je eigen toko' en target waarbij je structureel rapporteert aan de salesmanager. Reken op professionele coaching en verkooptrainingen, een prima salaris en een aantrek kelijke bonusregeling. Beschik jij over HBO werk- en denkniveau en heb je ervaring in de horeca-branche? Staat een halfjaar werkervaring in een soortgelijke functie al op jouw cv? Passen de volgende steekwoorden helemaal bij jou: commerciële onderhandelaar, scorings- drang, communicatief, zelfstandige netwerker? En zie jij jezelf in een jonge, snelle en informele organisatie? Wij bieden: Een afwisselende en uitdagende functie in een groeiende organisatie met goede persoonlijke ontwikkelingsmogelijkheden en arbeidsvoorwaarden binnen een team van enthousiaste collega's. Reageer snel naar Yfke Bekkers (P&O). Zij ontvangt graag vóór 31 maart jouw motivatie en c.v. op yfke@kolibrie.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet gewenst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 72