dienstverlener die zich ook om jouw toekomst bekommert. Jazeker. De Hypotheker. O JobTrack.nl Nederland weer mooi! HYPOTHEEKADVISEUR MA/ fulltime PROJECT CONTROLLER Kijk ook op PZC Zaterdag 22 maart 20081 1 9 Groenteladen Vegetable seeds Agrisemen B.V. is een zelfstandig internationaal opererend Nederlands bedrijf, gespecialiseerd in verede ling, productie en verkoop van groentezaden. De verkoop van groentezaden vindt plaats in een groot aantal landen verspreid over de gehele wereld. Ons bedrijf is de afgelopen jaren sterk gegroeid, door zowel autonome groei als acquisities en zal naar verwachting de komende jaren verder doorgroeien. Wij op zoek zijn naar de volgende nieuwe collega's. Medewerker Research/Veredeling (laboratorium/fytotron) M/V Locatie Breda, fulltime De functie: De belangrijkste taak is het mede ontwikkelen en zelfstandig uitvoeren van resistentietoetsen voor het gewas sla en stokbonen; Je ondersteunt de afdeling kwaliteitscontrole bij het testen van zaad op zuiverheid, kiemkracht en planttype. Het Profiel: Middelbaar Land en Tuinbouw Onderwijs of Middelbaar Laboratorium Onderwijs; Nauwkeurig en secuur werken; Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Medewerker Research/Veredeling (Teelt) M/V Locatie Breda, fulltime De functie: Je gaat het huidige team versterken, werkzaamheden zijn: zaaien, poten, water geven, gewasonderhoud, kruisen, oogsten en schonen van zaad. Het Profiel: Nauwkeurig en secuur werken met een praktische inslag; Bij voorkeur enige ervaring in glastuinbouw; Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Assistent Veredelaar Sla M/V Locatie Breda, fulltime De functie: Het assisteren van de hoofdveredelaar voor het gewas sla; Organiseren en beoordelen van verdelingsproeven in binnen- en buitenland; Bezoeken en begeleiden van zaadproducties in het buitenland. Het Profiel: Middelbaar of Hoger Land en Tuinbouw Onderwijs; Nauwkeurig en secuur werken; Bij voorkeur ervaring met veredeling; Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; Kennis van de Engelse taal; Flexibel en stressbestendig. Commercieel/Administratief medewerk(st)er Locatie Borssele, fulltime De functie: Telefonisch contact met onze klanten en verzorgt het proces van offerte, orderverwerking(administratief), aanmaken exportdocumenten, organiseren van het transport tot en met de facturatie; Beheren van ons relatiesysteem; Ondersteuning en aanspreekpunt voor onze buitendienst; Dagelijkse contacten onderhouden met onze leveranciers in binnen- en buitenland; Je vervult een belangrijke spilfunctie binnen ons bedrijf. Het Profiel: Een Havo/MBO werk- en denkniveau; Goede communicatieve en commerciële vaardigheden; Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; Kennis van de Engelse taal; Wij bieden: Afwisselende functie in onze groeiende en bloeiende organisatie, waarin zelfstandigheid en eigen initiatief sleutelwoorden zijn; Prettige informele bedrijfscultuur in een klein team van enthousiaste en gemotiveerde collega's; De CAO voor de Tuinzaadbranche is de basis voor ons beloningspakket en bestaat onder meer uit een prima salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Wil je ons jonge team versterken en je voor meer dan 100% inzetten en pas je binnen het profiel? Overtuig ons dan snel! Je sollicitatie met CV zien wij graag binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie tegemoet. Je kunt deze richten aan: AGRISEMEN B.V., Tav dhr. J. Burgers, Jagerpad 29 4839 AK Breda, of per email: jack.burgers@agrisemen.com Wil je meer weten over een van deze functies? Neem dan contact op met Jack Burgers, telefoonnummer 06-51849449 Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van €25 of meer ontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland weer mooi. Stuur een kaartje naar Vereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwoordnummer 2501, 6573 ZX Beek-Ubbergen of meld u aan op www .nederlandscultuurlandschap .nl. TAKEN EN VERANTWOORDELIJKHEDEN Bewaken van contracten (met klanten en leveranciers); controleren van geboekte kosten en uren; signaleren en opstellen van meer- en minderwerken; toezien op tijdige goedkeuring van meerwerken; signaleren, analyseren, kwantificeren van budgettaire afwijkingen en risico's; opstellen van projectrapportages; zorgdragen voor tijdige en juiste facturatie. PROFIEL Kennis op HBO-niveau, bij voorkeur in een technische vakrichting; kennis en inzicht op technisch en bedrijfseconomisch gebied; kennis van geautomatiseerde systemen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. WIJ BIEDEN Een uitdagende functie in de unieke en dynamische wereld van de scheepsbouw, een passend salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en goede opleidings- en doorgroeimogelijkheden. INFORMATIE SOLLICITATIE Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer R. Hofland, Controller, telefoon (0118) 48 27 53. Je sollicitatie met CV kun je sturen aan: Schelde Marinebouw BV, t.a.v. de heer A. Siereveld, Afdeling P&O, Postbus 555, 4380 AN Vlissingen, of per e-mail naar vac045@schelde.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SCHELDE MARINEBOUW Lid van de DAMEN SHIPYARDS GROUP Postbus 555 4380 AN Vlissingen telefoon 0118 48 50 00 fax 0118 48 50 10 info@schelde.com www.schelde.com In 20 jaar tijd is De Hypotheker uitgegroeid tot de belangrijkste hypotheek adviesorganisatie van Nederland. Inmiddels zijn we steeds meer een algemene financiële dienstverlener aan het worden. Dankzij onze onafhankelijke status, kunnen wij ons écht om de toekomst van onze klanten bekommeren. Wellicht ligt er ook voor jou een mooie toekomst bij ons. Voor De Hypotheker in Terneuzen zoeken wij een: Als hypotheekadviseur werkje grotendeels zelfstandig binnen een klein team van collega specialisten. Je adviseert en begeleidt klanten en onderhoudt contacten met banken, makelaars en verzekeringsmaatschappijen. Voor de juiste kandidaat zijn er volop doorgroeimogelijkheden, bijvoorbeeld tot bedrijfsleider of tot zelfstandig ondernemer. Je opleiding ligt op HBO-niveau en je hebt ruime ervaring in het geven van adviezen. Geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan je reactie met uitgebreid Curriculum Vitae naar: De Hypotheker,T.a.v. Dhr. C. van Kampen, Herengracht 4 - 5,4531 GM Terneuzen. Tel: 06-13701140 Email: cees.vankampen@hypotheker.nl Schelde Marinebouw in Vlissingen ontwerpt en bouwt marineschepen en andere complexe vaartuigen voor klanten over de hele wereld. Schelde Marinebouw is onderdeel van de Damen Shipyards Group, de grootste scheepsbouwonderneming van Nederland en toonaangevend in binnen- en buitenland. Bij de realisatie van deze schepen werken wij nauw samen met zusterbedrijven. Onze afdeling Projectcontroi rs verantwoordelijk voor de bewaking van de financiële voortgang van nieuwbouw- en ornbouwprojecten. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 19