Familieberichten 34 I Zaterdag 22 maart 2008 PZC "Voorbij de pijn zijn wij geborgen als druppels in dezelfde oceaan. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, delen wij u met verdriet in ons hart mede dat in vertrouwen op zijn Heer en Heiland op Witte Donderdag is overleden mijn lieve man, onze geweldige pappa en opa Adriaan Polderman - Adrie - *5 maart 1939 120 maart 2008 Serooskerke: Ria Polderman-Jobse Nieuw-Vennep: Inge en Albert Meike Jurre Tilburg: Joost en Christel Jasper Kars Wilgenlaan 16 4353 AN Serooskerke Adrie is thuis. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 26 maart a.s. om 13.30 uur in de Petruskerk aan de Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van Adrie te nemen in de bijgebouwen achter de kerk. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Vrouwenpolderse- weg te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit meer met opa Zeeland naar het strand. We zullen je heel erg missen. Meike, Jurre Jasper, Kars Verdrietig, maar de fijne herinneringen dragen wij met ons mee aan onze lieve broer, zwager en oom Adrie Polderman Jozien en Maarten Els en Adrie Nelie en Adrie Neven en nichten Licht dat ons aanstoot in de morgen aanhoudend Licht dat overwint Huub Oosterhuis Vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Adrie Polderman Wij wensen Ria, Inge en Albert, Joost en Christel en kleinkinderen veel sterkte en troost toe. 's Hr Hendrikskinderen: Adrie en Conny Louwerse Kloetinge: Carine, Kees en kinderen Voorhout: René, Femke en kinderen Verdrietig zijn wij om het overlijden van ons bestuurslid Adrie Polderman Adrie heeft zich jarenlang als penningmeester met hart en ziel ingezet voor de Wereldwinkel Serooskerke. Wij wensen Ria en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en vrijwilligers Wereldwinkel Serooskerke Einschlafen diirfen, wenn man müde ist, und eine Last fallen lassen dürfen, die man sehr lange getragen hat, das ist eine köstliche, wunderbare Sache. Hermann Hesse Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn levenspartner, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Anthony Willem de Vrieze Weduwnaar van Will Stuvel Weduwnaar van Dörte Wiechell Zierikzee, 18 september 1916 Oberhausen, 17 maart 2008 Oberhausen: Irmgard Loch-Krüger Blaricum: Anthony t en Caroline de Vrieze-Greebè Noordwijk: Astrid en Walter Jansen-de Vrieze Amsterdam: Nicole en Huib Boissevain-de Vrieze Wassenaar: Willemijn en Henk Jan Weekhout-Jansen Berend, Roemeren Sweder Amsterdam: Olivier Jansen en Marguerite de Monchy Amsterdam: Anton de Vrieze Amsterdam: Pieter de Vrieze Correspondentieadres: Astrid Jansen-de Vrieze Atjehweg 1 2202 AM Noordwijk De crematieplechtigheid heeft op 21 maart j.l. in besloten kring in Middelburg plaatsgevonden. Zonder kabaal te maken, is in de nacht van maandag op dinsdag mijn lieve moeder plotseling van ons vertrokken.... Elizabeth Adriana van der Hooft 26 januari 1928 -18 maart 2008 weduwe van Guust Warrens en moeder van Wennie Warrens Aanstaande dinsdag 25 maart, nemen wij afscheid van haar. De plechtigheid zal plaatsvinden in Uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22, Terneuzen, om 14.00 uur. Op maandagavond 24 maart van 19.00 tot 20.00 uur kunt u haar persoonlijk een laatste groet brengen, eveneens in het uitvaartcentrum. Wennie Warrens Plantagestraat 31 3061 SX Rotterdam Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze dierbare vriend Adrie Polderman Met respect denken wij aan Ria en de kinderen die Adrie zo trouw en liefdevol nabij stonden in zijn laatste levens fase. Wij bidden hen toe, dat zij zich door de nabijheid van de Levende Heer gesterkt en getroost mogen weten. Serooskerke (W): Leen en Lenny Boone Serooskerke (W): Jan en Elly de Voogd Koudekerke: Kees en Heieen Jongepier Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze goede buurman en vriend Adrie Polderman We wensen Ria, kinderen en kleinkinderen veel sterkte I toe. Piet en Maatje de Visser Nico en Ina Grootjans Marie Riemens Paulien v.d. Broeke Loes Holster Rinus en Lia Louwerse Corrie Jongepier Natuur verwondert, overdondert Laat in al haar rijkdom diepe leegte na. Wij willen iedereen oprecht bedanken voor de overweldigende en warme belangstelling en steun die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze (schoon) vader en opa Cees Adriaanse Ineke Adriaanse-Nieuwenhuyze Kinderen en kleinkinderen Dankbetuiging "Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij" Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve vrouw, mama, dochter en (schoon)zus Conny Bocije Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Zeggen wij u hartelijk dank. Jan Dekkers Remco en Tanja Simone en Pedro Elaine en Angelica Familie Boeije-Faas Terneuzen, maart 2008 Wegens de enorme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame papa, onze zoon en broer Ad de Boot is het ons helaas niet mogelijk u persoonlijk te bedanken. Het is voor ons een grote steun zoveel warme reacties te hebben mogen ontvangen in de vorm van uw aanwezigheid, woorden van troost, bloemen, brieven en telefoontjes. Hieruit blijkt hoe u hem een warm hart toedroeg. Heel hartelijk dank hiervoor. Namens allen: Marijke de Boot-Huige Nieuwdorp, maart 2008 Graag willen wij u langs deze weg bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, mijn zuster en tante Christina Dekker-van Belzen fanis en Fred C. de Visser-van Belzen Leo en Mieke en overige neven en nichten Middelburg, maart 2008 Graag wil ik u hartelijk danken voor al het medeleven dat ik heb ervaren na het overlijden van mijn lieve vrouw en maatje Cobi Fastenau Ik heb je bij me, diep in mij. Daarom ben je zo dichtbij. Middelburg, maart 2008 Frits Dierikx Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en medeleven aan ons betoond na het overlijden van onze vader, schoon vader en opa August Groosman willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betonen. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar het ver plegend personeel van woonzorgcentrum "Emmaus". Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, maart 2008 In plaats van kaarten Met velen hebben wij op woensdag 16 januari Cornelia Adriana Heuker-Roskam Corrie - naar haar laatste rustplaats begeleid. Het was goed om daarna herinneringen aan haar te kunnen ophalen. Anderen deden dat door middel van een kaart, brief, bloemen, bezoek of per telefoon. Dat alles was hartverwarmend. U allen hiervoor hartelijk dank. Michiel Eddie en Sandy Oost-Souburg, maart 2008 In plaats van kaartjes Een hand, een woord, een kaart, een warme omhelzing, uw aanwezigheid bij het afscheid van mijn geliefde man, onze (schoon)vader en (overgrootvader Pieter Aart Kramer heeft ons heel erg goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Familie H.M. Kramer-Schrier Middelburg, maart 2008 Voor uw medeleven en belangstelling tijdens zijn ziek-zijn en na het overlijden van onze broer, zwager en oom Martinus Marinus Rijk willen wij u hartelijk bedanken. Heinkenszand: A. Rijk Kwadendamme: C. Zuidhof-Rijk A. Zuidhof Neven en nichten Maart 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 158