JobTrack.nl Bakkerij specialist banket <M/V) Zeelandia vakspecialist handhaving www.middelburg.nl Planmatig Opzichter m/v RaE mil uw*v 52 Zaterdag 22 maart 2008 PZC Kijk ook op Koninklijke Zeelandia Groep Zeelandia is een bedrijf in beweging. De Koninklijke Zeelandia Groep ontwikkelt, produceert en levert hoogwaardige bakkerij-ingrediënten voor brood en banket. Naast betrouwbaar en dienstverlenend wordt Zeelandia gezien als inspirerend en innovatief. Zeelandia producten worden in meer dan 70 landen verkocht aan ambachtelijke en industriële bakkerijen. De Zeelandia Groep heeft naast vestigingen in de meeste Europese landen ook bedrijven in Azië en Zuid-Amerika. In totaal zijn er ca. 1.500 medewerkers in dienst, waarvan ca. 430 medewerkers werkzaam zijn op het hoofdkantoor in Zierikzee. Binnen de afdeling Technologische Klantenondersteuning (TCS), waar producten, applicaties en diensten voorde klant centraal staan, zijn we op zoek naar een: Inspirerende en innovatieve (40 uur per week) De functie-inhoud Deze uitdagende en internationale functie bestaat uit twee onderdelen: enerzijds ontwikkel je nieuwe en verbeterde producten of applicaties op basis van binnenkomende klantvragen of pro-actief op basis van door ons gesignaleerde klantbehoeften. Het andere belangrijke onderdeel van deze functie is het verzorgen van overtuigende en inspirerende presentaties aan klanten, zowel in binnen- als buitenland. Voor beide onderdelen zijn enthousiasme, ambitie, energie en flexibiliteit onmisbaar! Als bakkerij specialist banket vorm je namelijk het creatieve brein van de afdeling TCS: je bruist van de frisse ideeën, welke je kunt omzetten in concrete producten of applicaties en je bent in staat dit over te dragen op anderen en hen hiervoor te enthousiasmeren. Wat vragen wij? Herken jij jezelf in bovengenoemde punten? En heb je daarnaast een bakkerijopleiding afgerond en heb je ruime werkervaring in het banketbakkersvak? Dan ben jij de persoon die wij zoeken! Daarnaast ben je op de hoogte van alle ins en outs in de patisseriewereld, ben je een zelfstandige teamspeler en ben je communicatief zeer vaardig in de Nederlandseen Engelse taal. Verder ben je woonachtig in de regio Zeeland of ben je bereid om je in deze prachtige regio te vestigen. ingrediënten voor brood en banket Wat bieden wij? We bieden je een brede en afwisselende functie bij een professionele, internationaal gerichte en innovatieve werkgever gelegen in Zierikzee. Deze pittoreske plaats is gelegen in een schitterende omgeving, fraai gelegen op het filevrije Schouwen-Duiveland, dichtbij zee, strand, duinen en bosgebied. Een genot om te wonen en te werken dus! Daarnaast bieden we je een uitstekend en zeer compleet arbeidsvoorwaardenpakket. Postbus 9 4300 AA Zierikzee Geïnteresseerd? Telefoon OIII-419000 Als je jezelf herkent in dit profiel richt dan je brief zo snel mogelijk aan Debora Koelma, Fax OIII-416951 P&O functionaris, of per e-mail aan debora.koelma@zeelandia.nl. Voor meer informatie www.zeelandia.nl over de functie kun je Piet de Heer, Teamleider TCS Banket, (0111-419369) bellen. De M van Middelburg is markant. Hij symbo liseert het karakter van onze stad: monumen taal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koop manswoningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevingsver mogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken: Vakspecialist handhaving afdeling Vergunningverlening en Handhaving voor 36 uur per week Functie: Verrichten van controles bij inrichtingen in het kader van wet- en regelgeving op milieugebied. Bedrijven adviseren en stimuleren over bedrijfsmilieuplannen. Verrichten van geluidmetingen en monsters nemen bij bedrijven. Profiel: mbo werk-en denkniveau aangevuld met het diploma BOA of de bereidheid deze te behalen. Bij voorkeur heeft u affiniteit met het vakgebied milieu. Salaris: maximaal 2.558,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Afhankelijk van uw prestaties is er op termijn doorgroeimogelijkheid naar de uitloopschaal. Reageer! Stuur uw sollicitatie voor maandag 7 april 2008 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vindt u op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. R&B Wonen is met ruim 4000 woningen de grootste verhuurder in de gemeenten Borsele en Reimerswaai. R&B Wonen biedt haar klanten prima woningen en een uitstekende service aan, dit dankzij de inzet van 36 gemotiveerde medewerkers. Bij R&B Wonen staat de leefbaarheid in de 22 dorpen, waar zij woningen verhuurt, hoog in het vaandel. Wij streven ernaar om het wonen in het werkgebied zo aangenaam mogelijk te maken. R&B Wonen heeft op dit moment veel projecten in uitvoering en/of voorbereiding. Om al deze planma tige projecten op de afdeling Onderhoud Techniek goed te begeleiden zoeken wij voor de sector Wonen een fulltime (36 uur p/wk) Planmatig Opzichter. Wat houdt de functie in? De Planmatig Opzichter begeleidt diverse planmatige projecten, renovaties en groot onderhoud. Je stel t de werkbegroting voor planmatig onderhoud beschik baar. Je geeft individuele/collectieve voorlichting aan bewoners, bent verantwoordelijk voor het dagelijks toezicht op locatie en je voert de projectadministratie. Daarnaast lever je een bijdrage aan de meerjaren begroting. Wat zijn de functie-eisen? Wij vragen minimaal een afgeronde MBO-opleiding Bouwkunde met enige jaren werkervaring aangevuld met vakgerichte cursussen en opleidingen. De kandidaat beschikt over uitstekende klantgerichte en contactuele eigenschappen. Het werken in teamverband is als je tweede natuur. Overige competenties zijn plannen en organiseren, overtuigingskrachten initiatief. Ben je geïnteresseerd? Je kunt je sollicitatiebrief voor 7 april 2008 richten aan R&B Wonen, t.a.v. de heer J. Mol, Postbus 30, 4450 AA Heinkenszand of per e-mail versturen naar info@renbwonen.nl Voor nadere informatie kan je contact opnemen met mevrouw M. Boerbooms, telefoon (0113)396400. Eerste gesprekken staan gepland op 17 april 2008. www.renbwonen.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 118