medewerker backoffice m/v '•r chauffeurs m/v magazijn medewerkers m/v www.gevier.nl 3Bévier bruynzeel O JobTrack.nl 40 I Zaterdag 22 maart 2008 PZC Kijk ook op Samen werken we aan Schouwen-Duiveland De positie van aantrekkelijke woon-, leef- en recreatiegemeente willen we versterken Er is immers genoeg ruimte voor kwaliteit. Daarom zijn we op zoek naar nieuwe collega's. Op de afdeling Werk, Inkomen en Zorg zijn er vacatures voor de functies: Medewerker leerlingenvervoer 18 uur per week die de aanvragen voor leerlingenvervoer tijdig en correct afhandelt. Je bent een enthousiaste MBO-er met een klantgerichte instelling. Daarnaast stel je beschikkingen op en adviseer je het bestuur en management. Meer informatie? Neem dan contact op met Jules Starmans, hoofd afdeling Samenleving, (0111) 45 22 70. Administratief medewerker aanvraagbehandeling Wmo 23 uur per week voor het afhandelen van Wmo-aanvragen en het beantwoorden van de telefoon van het zorg- loket. Je verricht op nauwkeurige wijze diverse administratieve werkzaamheden. Daarbij beschik je over minimaal een MBO-opleiding en goede communicatie vaardigheden. Voor verdere informatie kun je contact opnemen met Lenet Verzijl, coördinator Wmo-team, (01 11) 45 22 97. Wmo consulent 28,8 uur per week die Wmo-aanvragen afhandelt en klantcontacten onderhoudt. Je verricht baliewerkzaamheden en beoordeelt telefonische aanvragen. Je bent een MB0-er die door jouw manier van samenwerken een actieve bijdrage levert aan het werken in teamverband. Meer informatie? Neem dan contact op met Lenet Verzijl, coördinator Wmo-team, (0111) 45 22 97. De afdeling Personeel en Organisatie zoekt een collega voor de functie: Beleidsmedewerker P&O 21,6 uur per week voor het ontwikkelen, implementeren en uitvoeren van het HRM-beleid, zoals strategische personeelsplanning en loopbaan- en mobiliteitsbeleid. Je bent een makkelijke schrijver van beleidsstukken en door jouw overtuigingskracht creëer je draagvlak voor het door jou ontwikkelde beleid. Meer informatie? Neem dan contact op met Jacintha van den Dries, coördinator P&O, (01 1 1) 45 22 07. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt een uitdagende werkomgeving met een enthousiaste club mensen, goede opleidingsmogelijkheden en uitstekende primaire en secundaire ""V arbeidsvoorwaarden. Kijk voor meer informatie T~ over de vacatures en de sollicitatieprocedure ue/nee/lte v op onze website: Gemeente Schouwen-Duiveland www.schouwen-duiveland.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. (Z lam Q) T3 <V 3 QJ 0) <s\ 5 3 a a N De Zeeuwse Milieufederatie (ZMF) is een maatschappelijke, Zeeuwse belangenorganisatie die opkomt voor een rijke natuur, een schoon milieu en een aantrekkelijk landschap. We doen dit als een professionele organisatie die geworteld is in de Zeeuwse samenleving. Daarbij willen we betrouwbaar, deskundig en inspirerend zijn. Door het (aanstaand) vertrek van twee collega's zijn wij op zoek naar een: Beleidsadviseur Gemeentelijk Beleid (30 uur p. wk.) Beleidsadviseur Deltawateren (30 uur p. wk.) Werken voor de ZMF betekent: een uitdagende zelfstandige baan in een kleine dynamische organisatie. Resultaatgericht werken met ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Flexibele werktijden behoren tot de mogelijkheden en natuurlijk bieden wij goede arbeidsvoorwaarden. Kijk op onze website: www.zmf.nl voor meer informatie over beide functies en de sollicitatieprocedure. Gévier is een dynamische technische groothandel in sanitair en centrale verwarmingsartikelen. Gévier heeft vestigingen in Vlissingen, Goes.Terneuzen, Rotterdam, Drachten, Roosendaal en Bunnik. Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar en Gévier is onderdeel van LOGUS. Gezamenlijk vormen zij een uniek samenwerkingsverband tussen leveranciers van bouw en afbouwmaterialen. Geïnteresseerd? Ga voor meer informatie naar onze website Nobelweg 14462 GK Goes Hoeveel verantwoordelijkheid wil jij op je bord? Wij zoeken voor één van onze projectbureaus een fulltime: Bruynzeel Keukens heeft ruim 40 winkels in Nederland en België. Onze kwaliteitskeukens met een puur Nederlands design worden geproduceerd in Bergen op Zoom, waar de fabriek en het hoofdkantoor gevestigd zijn. Dagelijks werken 700 vakkundige en enthousiaste collega's samen aan ons succes op de particuliere en projectenmarkt. Wdt bieden wij' In deze functie draag je zorg voor de uitwerking van de verkochte keukens. Dit houdt in, het tekenen van de verkochte keukens met het geautomatiseerde tekenpakket SIMAR, inclusief installatietekeningen en kwaliteitscontrole van de order. Je werkt hierbij samen met de collega's van het projectbureau en de collega's van de afdeling verkoop. Tevens zul je ondersteuning bieden aan de projectvoorbereider, waarbij jij je zult bezighouden met het maken van de tekeningen van de standaard keukens en de o-tekeningen standaard installatietekeningen). Dat alles maakt ons typisch Bruynzeel! Wat zoeken wij Je beschikt over een MBO/MTS- diploma, bij voorkeur richting bouwkunde, meubel, electro of gelijkwaardig. Daarnaast heb je kennis en ervaring met geautomatiseerde tekenpakketten, Excel en MS Office. Naast goede contactuele eigen schappen, heb je een goed gevoel voor kwaliteit en precisie. Kennis van technisch keukeninzicht is een pré. Tenslotte ben je nauwkeurig, flexibel, stress bestendig en loyaal. Onze arbeidsvoorwaarden Naast een prima salaris kom je in aanmerking voor goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een eindejaarsuitkering, uitstekende pensioenregeling en diverse collectieve verzekeringen. Onze procedure Indien je geïnteresseerd bent en aan de functie-eisen voldoet, dan kun je tot en met 31 maart 2008 reageren. Stuur een e-mail met motivatie en CV naar vacaturesverkoop@bruynzeel.com. Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met Debbie Zandee, recruiter, telefoon: 0164-285390 of Dick Ruedisueli, hoofd backoffice, telefoon: 06-20390824. Kijk voor ons actuele vacatureaanbod op www.bruynzeelkeukens.nl KEUKENS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 104