Familieberichten KERKIN ACTIE G1R0456 kind ccco 0 Gratis advertentie 26 I Donderdag 20 maart 2008 PZC Hoe iets te zeggen, nu je er niet meer bent, hoe raken we aan jouw afwezigheid gewend? Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzoon en schoonbroer Roger fanssens Wij wensen Annie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Opa en oma Mattheijssen-de Block Marian en Benny Paul en Ingrid Met grote verslagenheid en droefheid hebben wij vernomen dat onze medewerker en collega Roger Janssens is overleden. j Het overlijden van Roger komt totaal onverwacht. In de ruim 30 jaar dat hij bij Broomchemie werkzaam was, is hij bijna nooit ziek geweest. Wij allen zullen Roger blijven herinneren als een rustige, behulpzame en bekwame collega. Hij stond altijd voor iedereen klaar, niets was hem te veel gevraagd. We zullen hem vreselijk missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke en droevige tijd. Management en medewerkers van Broomchemie B.V. Totaal onverwacht ontvingen wij het bericht dat onze collega Roger fanssens is overleden. Roger was een geweldige collega. We zullen hem erg missen. Zijn technische kennis, zijn collegialiteit, zijn droge humor, het is er niet meer. Hij laat ons verslagen achter. Zijn stoel aan tafel is leeg. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, en naaste familieleden en vrienden heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Je collega's van de werkplaats van Broomchemie Guillaume, Hilaire, Jan, Jan, Ramon, Luc, Bram, Niek, Toon, Ron, Cor, Herman, Erik, Ahmet, Lucien, Ronald en Olaf en je collega's van het contractorpark Peter, Ludo, Jody, Tike, Joop, Serge, Menno, Simon, Niek en Rob Alle geluid dat nog van verre sprak, Verstierf- de wind, de wolken, alles gaat Al zachter en zachter - alles wordt zo stil. (Willem Kloos Op 18 maart 2008 hebben wij afscheid moeten nemen van Constant Markusse geboren te 's-Heer Arendskerke op 14 december 1922 sinds 8 augustus 1998 weduwnaar van Maria Pieternella Hannewijk Allerliefste vader en opa van Ulvenhout: Jan en Marianne Markusse-Grim 's-Gravenpolder: Carolien en Jaap van Maldegem-Markusse Martijn Esther en Pierre Erik Ermelo: Peter Markusse Colijnsplaat: Riet en Thijs Tazelaar-Markusse Maaike en Michiel Mieke Mr. Dr. Meslaan 23, Heinkenszand Correspondentieadres: Esdoornstraat 22 4431 DE 's-Gravenpolder Pa is thuis. Als u nog even bij hem wilt zijn, bent u welkom op vrijdag 21 maart van 19.00 tot 20.00 uur. Wij willen onze pa en opa gedenken op zaterdag 22 maart om 10.45 uur in de Dorpskerk te Heinkenszand. Daarna leggen wij hem ter ruste op de Algemene Begraaf plaats, aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de plechtigheid willen wij elkaar ontmoeten in 'De Stenge' te Heinkenszand. Annie Mauer-Westerweel sinds 8 juli 2003 weduwe van Andries Mauer Middelburg, 17 september 1916 Elburg, 18 maart 2008 We dachtendie wordt wel 100 Lieve, felle, energieke, gastvrije moeder, oma, tante, vriendin en buurvrouw Je bent voor altijd in onze gedachten. Ronald en Dineke Laela Loren Biesenkamp 30 8081 JC Elburg De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op zaterdag 22 maart om 12.30 uur in crema torium "Kranenburg", Kranenburgweg 9 te Zwolle (afslag Zwolle-Noord, afrit 20). Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van genoemd crematorium. Diep bedroefd geven wij u kennis dat, voor ons nog onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde en zeer zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder Maria van Noorden-fanssen sinds 7 mei 1986 weduwe van Jan van Noorden in de leeftijd van 84 jaar. M. Oostdijk-van Noorden C.A. Oostdijk John en Helma, Alienke, Melissa Arjan en Ilona, Marlinde, Niels, Rick André en Bianca, Ralph, justin Harry en Catharine, jarco C. Otte-van Noorden A.W. Otte (in liefdevolle herinnering) Mariska en Henk, Carola, Arwin, Christine, furian Jacco en Margriet, Jari Dennis en Willy Maurice William H. Steenpoorte-van Noorden A. Steenpoorte Andres, Mariëlle, ïljan, Leon, Marco, Marilyn, Arnoud, Niels Krabbendijke, 19 maart 2008 Nieulande Correspondentieadres: Henry Dunantstraat 49 4416 CM Kruiningen Onze moeder en oma is thuis, Schotwal 10 te Kruiningen, opgebaard alwaar vrijdag 21 maart van 15.00 tot 16.30 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 22 maart om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hans- weertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Miljoenen mensen lijden nog dagelijks door de gevolgen van de ramp die hen ooit trof. Zij leven al jaren als vluchteling. Wij vragen u om opnieuw bij hen stil te staan. Want mensen mogen nooit vergeten worden. En Kerk in Actie ICCO kunnen alleen dankzij uw steun helpen. "1 18 Maart overleed tot onze diepe droefheid onze geliefde broer, zwager en oom Constant Markusse A. Nijsse-Markusse C.A. Nijsse Neven en nichten Hét speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden 296,55 Zonita Kameroen a.c: 13 jaar hanok'geboren met ernstig vergroeide onderbenen suorage protheses en revalidatie staat rechtop en kan nu lopen T 0800 7 800 800 (gratis) www.lillanefonds.nl giro 7 800 800 's-Hertogenbosch 4QDAGENTIJD WWW.KERKINACTIE.NITVERGETENVLUCHTELING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74