de eerste boom zit er al in! Scherpe reactie op vragen over 't Sas Robbert Lavën s PZC Donderdag 20 maart 2008 23 Shantykoor komt met tweede album zierikzee - Het Schouwen-Duive- landse shantykoor Neptunus gaat werken aan een nieuw album. Dat moet eind dit of begin volgend jaar uitkomen. Er komen zestien nummers op, allemaal drie- of vierstemmig gezongen. Het koor, dat bestaat uit 24 zan gers en 5 muzikanten, bracht drie jaar geleden al de cd De Grevelin- gen uit. www.shantykoor-neptunus.nl Eieren schilderen op de kinderboerderij zierikzee - Kinderboerderij De Punt in Zierikzee houdt morgen, Goede Vrijdag, een paasmiddag. Kinderen kunnen dan eieren be schilderen, zich uitleven op het springkussen of paasbroodjes bak ken in de eigen bakkerij van De Punt. Mocht het onverhoopt mooi weer worden, dan worden de acti viteiten naar buiten verplaatst. De Punt vraagt 2,50 euro voor deelna me. De paasmiddag begint om 13.30 uur en duurt tot 15.30 uur. 'iCwVfeli-VSü Voorst Verkoop en reparatie van uw witgoed (altijd even bellen voor een afspraak) Toeristisch seizoen begint met Paasduik renesse - Toeristen en eilanders worden uitgenodigd om mee te doen aan de eerste Paasduik var Schouwen-Duiveland. Die vindt zondag, eerste paasdag, om 14.00 uur plaats op het strand achter camping lulianahoeve in Renesse „Gasten en inwoners gaan met el kaar in zee," meldt organisator Eg Troost van de lulianahoeve. Inschrijven voor de duik kan zon dag vanaf 13.15 uur op het strand of via: animatie@julianahoeve.nl Nieuwe expositie in het Oude Raadhuis BURGH-haamstede - Galerie Het Oude Raadhuis opent na een win terstop zaterdag weer de deur voor een nieuwe expositie. Tot eind mei zijn schilderijen te zien van Corrie Olthof en Mariene van Alp hen-Kamper. Olthof geeft impres sies van mensen tegen een decor van tempels en ruïnes. Van Alphen-Kamper weeft beelden door elkaar om nieuwe sferen op te roepen. Open: woensdag tot en met zondag van 13 tot 17 uur. SEGEERSSTRAAT 29 MIDDELBURG Fractievoorzitter GroenLinks niet blij met antwoorden. door Melita Lanting zierikzee - Het college van Burge meester en wethouders veegt de vloer aan met de vragen van GroenLinks over de herontwikke ling van het Sas-gebied in Zierik zee. Waarom de raad vooraf niet be trokken was bij het formuleren van de uitgangspunten voor de ste denbouwkundige visie, wilde frac tievoorzitter Theo de Gelder we ten. Volgens het college is de raad er wel degelijk bij betrokken om dat er geïnformeerd is via vertrou welijke stukken. Ook de opmer king dat het college instemt met een woontoren in het Sas wordt re soluut van de hand gewezen. „Dat staat niet in de opdracht maar in de uitgangspunten van de private partijen", schrijft het college. Theo de Gelder is niet blij met de antwoorden. „Ik vind het ronduit onbevredigend. Ik kom hier ook op terug. Natuurlijk, we hebben over het geld gesproken maar niet over de nadere invulling. Dat is er op een beetje een sneaky manier tussen gefrummeld. Nee, ik ben hier niet blij mee, voor je het weet gaat die woontoren een eigen le ven leiden." Kijk snel op pzc.nl/specials Leerlingen van de Samuelschool aan het werk op de dreef van Alex en Susanne den Hoed. Weer wilgen te knotten. en wind werden getrotseerd om tijdens de boomfeestdag foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 59