O CP Familieberichten Colofon Familieberichten «na 24 I Donderdag 20 maart 2008 PZC wa Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van F.S. Beerens Vader van Ilona uit groep 7 en oud-leerling Arjan. Wij wensen Ilona en Arjan de kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Leerkrachten, kinderen, ouders, MR, SC. Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme Het is ons maar geleend De vele mooie dingen Ons onbetwistbaar eigendom Zijn de herinneringen Intens bedroefd nemen we, na een kortstondig ziekbed, afscheid van mijn allerliefste man en maatje, vader en opa John Bek 62 jaar Dankbaar dat we dit leven samen met je mochten delen en je thuis tijdens je ziekbed mochten verzorgen dichterbij dan ooit Middelburg: Chr. Bek-Alberts Middelburg: Sandra en Antoine Luca Vlissingen: Annemiek Mies '2' 4336 LA Middelburg, 18 maart 2008 Amnestylaan 17 John is thuis. De crematieplechtigheid zal gehouden worden op zaterdag 22 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangstkamer van het crematorium. Wilt u onder de advertentie het volgende plaatsen: Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heel verdrietig zijn we na het overlijden van onze lieve jongste broer, zwager en oom John Bek echtgenoot van Chris Alberts john was nog maar heel kort geleden 62 jaar geworden. We zullen hem erg missen en wensen Chris, haar kinderen en kleinkind veel sterkte toe. Vlissingen: Chris en Gré Kesteloo-Bek Carla, Conny (in herinnering), Tiny Wouter en Lianne en de kinderen Oss: Theo en Tiny Bek-Hermes Niky, Antionet, Caro en Ruud Disiree en Oscar en de kinderen midden in het leven nog zoveel te geven ideeën en plannen te over in één keer voorbij Wij zijn ontroerd door het overlijden van John echtgenoot van onze collega Chris Wij wensen haar en de familie veel sterkte toe. Afdeling Spoedeisende Hulp Peter, Kees, Linda, Riek, Madeleine, Marianne, Paul, Truus, Jannie, Guus, Arno, Karin, Els, Corine, Marie-Anne, Michael, Marijke, Natalie, Linda, Marleen, Anja, Menno, Paul, Henk, Edward, Iwan, Karin, Johanneke en Lars Een mengeling van pijnen en tranen, slechts af en toe een sprankje hoop. Gedreven door een sterke wilskracht, hoewel het onheil nader sloop. Je gedachtenis zal immer blijven, al ben je van ons heengegaan. Wij houden van je en zijn je dankbaar, voor alles wat je hebt gedaan. Tot ons grote verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder Krijna Jacoba van der Broek-Berkheij echtgenote van Johan Martinus van der Broek Oud-Vossemeer, 5 maart 1924 t Vlissingen, 14 maart 2008 I.M. van der Broek John en Ineke Vredehoflaan 422,4382 CJ Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in kleine familiekring plaatsgevonden. Een maand na het vieren van het 60 jarig huwelijk, is onze lieve man, vader en grootvader overleden. We zijn hem dankbaar voor alle mooie herinneringen die hij nalaat. Kornelis Flipse Rotterdam, Middelburg, 19 december 1918 18 maart 2008 Middelburg: Neeltje Flipse-Roelse Utrecht: Els Mommersteeg-Flipse Sjaak Mommersteeg Marlies, Corien Middelburg: Wim Flipse Miranda Flipse-Louwerse Dominique, Sheridan, Océane, Etoile Utrecht: Hanneke Flipse Ton Heijnen Lex, Huub Correspondentieadres Markt 96 4361 AG Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 22 maart a.s. om 12:15 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het 'Hervormd Jeugdgebouw', Markt 65 te Westkapelle. Wij zijn bedroefd na het overlijden van onze lieve neef Cor Flipse Met elkaar hadden we door de jaren heen vele waardevolle gesprekken, waarbij we genoten van zijn kennis op allerlei gebied. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vlissingen, M.P. Flipse Domburg, J. Boogaard Ai Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, geven wij u kennis dat, na een aaneenschakeling van vervelende kwalen en ziektes, geheel onverwachts is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa André Hendrik Joseph van Dijk 30 januari 1942 t 14 maart 2008 Tannie van Dijk-de Nooijer Myrna en Frank Nicky, Lyanca André en Airien Dany, Jasmijn, Wesley Zwartezeestraat 15 4388 GV Oost-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. Toch nog onverwacht is na een zorgzaam en veelbewogen leven mijn lieve man, onze dierbare vader en onze allerliefste opa overleden Fokko Jan Edens Amsterdam, 9 juli 1923 Leiden, 19 maart 2008 Leiden: Bep Edens-Lokker Oegstgeest: Jan Edens en Wytske Lindeboom Margriet, Wouter Castricum: Bob Edens en Anne-Marie Koek Heieen, Daan, Mirte Den Haag: Ed Edens en Margret Edens-van der Valk lette, Fiorina, Jolente Noordwijkerhout: Albert Edens Schouwenhove 183 2332 DV Leiden Fokko is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Goes, Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 22 maart van 15.00 tot 15.30 uur. De samenkomst voorafgaand aan de crematie vindt plaats op dinsdag 25 maart om 13.00 uur in de aula van crema torium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. - Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 llSSS V:'. m- V. A Henk was een fijn mens, een echte vriend. Vergeten doen wij je niet. Joke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte om het verlies te dragen. Rinus en Leny Ons bereikte het bericht van het overlijden van ons enthousiaste lid Henk Grim Wij wensen Jo - Leo - Eric en verdere familie veel sterkte. Bestuur en leden van Klederdracht vereniging "Mooi Zeeland" Tot ons verdriet is Karei Huijbregsen overleden. Wat hebben we samen genoten van 't koffieleuten, 't kaartje leggen en je verrassende uitspraken! Karei was ruim vijf jaar deelnemer op de zorgboerderij. Wilna, Rianne en deelnemers Zorgboerderij Catharina Maria Hof Kamperland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26