t Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Woensdag 19 maart 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 6 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Een roos als teken van liefde. Jij koesterde ons en was een prachtmoeder het laatste jaar koesterden wij jou Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het toch nog onverwachts overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en over grootmoeder Magdalena Bek-Uitterhoeve weduwe van Willem Bek in de leeftijd van 94 jaar. Hoedekenskerke: Vlissingen: Goes: Kwadendamme: Hoedekenskerke: Hoedekenskerke: Middelburg: Kwadendamme: Gilbert Bek t Ineke en Johan de Jager-Bek Magda en John Reyns-Bek Wim en Leny Bek-de Pundert Bert t en Ineke t Bek-Steijn Kees en Jeanette Bek-Doene Hans en Els Bek-de Winter Peter en Jeanet Bek-Wouterse Klein- en achterkleinkinderen Goes, 17 maart 2008 Zorgcentrum "Randhof" Correspondentieadres: Prooyenseweg 4,4332 RD Middelburg De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 22 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met stil verdriet delen wij mede dat is overleden Wim Bikbergen Hij is geboren te 's-Gravenhage op 7 januari 1946. Wim overleed in zijn slaap op 17 maart 2008. Gekoesterd door zijn ouders en altijd omringd door goede zorgen heeft hij de laatste maanden een gelukkig thuis gevonden in het zorgcentrum voor autisten van 'Het Gors' te Kruiningen. Wij zijn het betrokken personeel van 'Het Gors' diep erkentelijk en dankbaar voor de jarenlang gegeven begeleiding. Wemeldinge: Anneke Bikbergen en Ed Kooijman Zoetermeer: Sanneke Kooijman, José en kinderen Gameren: Ed Kooijman, Titia en kinderen Correspondentieadres: Spoorlaan 6 4424 CL Wemeldinge Zaterdag 22 maart zullen wij afscheid nemen van Wim. Wij nodigen u uit hierbij aanwezig te zijn van 9.45 tot 10.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 te Goes. Aansluitend zullen we Wim naar de Algemene Begraaf plaats te Kloetinge brengen. We zijn verdrietig door het plotseling overlijden van: Wim Bikbergen Zijn opgewektheid, verhalen en genieten van kleine dingen zullen we missen. Bewoners en medewerkers het GORS locatie W.W.A. Kruiningen Rico, Sjaak, Kim. Roderik, Karei, Tobie Rienk, Marijke, Sanneke, Lenny, Agatha, Kim, Erwin, Sybeline, Jeroen, Keathy, Diana, Anja, Nancy, Carien, Wendy, Marja, Suzanne, Trudy. Eline Wij hebben verdriet, want Wim Bikbergen is overleden. Zijn werk was altijd 100 een harde werker. Het DCA zal nooit meer hetzelfde zijn. Cliënten en medewerkers het GORS locatie Dagcentrum voor Autisten Goes André, Annemarie, Bart, Janetta, Mariëlle, Marten, Reico en Vincent, Anne. Anko, Caroline, Judith, Kirsten, Lizette. Rianne, Rienk en Sentien Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde penningmeester van Contactgroep Zeeland voormalig verzet 1940- 1945 Ko de Buck A. Kik (voorzitter) Mw. M. Burger (secretaris) Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, is na een moeilijke laatste levensfase overleden onze geliefde schoonzus en tante Marretje Flikweert-Kos sinds 1957 weduwe van Gerard Flikweert Huizen, 2 juni 1926 Bussum, 17 maart 2008 Nieuwerkerk: M. Flikweert l.R. Flikweert-Bal L. Flikweert N. Flikweert J.G. Flikweert-Nieuwenhuis Neven en nichten Correspondentieadres: B.Mulder Ds. Rij perstraat 40 3815 XE Amersfoort De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 20 maart in verpleeghuis "De Antoniushof" Lange Heul 32 in Bussum om 13.15 uur. Daaraan voorafgaand is er gelegenheid tot condoleren in hetzelfde gebouw. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 15.00 uur op de algemene begraafplaats in Wageningen. Al het werk in je leven, al je zorgen en plezier, daar was je tegen opgewassen, maar je ziek zijn ontnam je alle kracht. Pa/Opa, veel liefs en rust zacht. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons en anderen gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, en in het volle vertrouwen dat hij teruggekeerd is naar zijn Schepper, is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa Henk Grim Kwadendamme, 23 juli 1929 - f Goes, 17 maart 2008 's-Gravenpolder: Jo Grim-Traas Goes: Leo en Erik Heinkenszand: Rudie en Corrina Macy, Mylou en Dylan Westkapelle: Eric en Linda Nadia en Yoran Magnoliastraat 164 4431 EK 's-Gravenpolder Donderdag 20 maart zal er om 19.30 uur een avondwake worden gehouden in Rouwcentrum van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder, waarna er gelegenheid is tot afscheid nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 25 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in dorpshuis 'De Burcht' te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Samen hebben we met jou leuke dingen gedaan. Altijd had je een grapje en samen hebben we veel lol gehad. Opa, in ons hart krijg je een speciaal plaatsje. - Macy, Mylou en Dylan - Dag lieve opa, met je vogeltjes en je duifjes. Dag lieve opa, nietje kammetje. Dag lieve opa, met je zakmes. Dag lieve opa, met je tuin en je mooie bloemen. Dag lieve opa, met je grapjes en je lach. Je was voor ons een hele lieve opa! - Nadia en Yoran - Bedroefd zijn we na het ontvangen van het bericht dat onze zwager Henk Grim is overleden. Henk was een goed mens. We zullen hem missen. Wij wensen Jo, de kinderen en familie heel veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Familie Traas We treuren om het heengaan van onze koster Henk Grim We zijn hem dankbaar voor alle inzet en enthousiasme die hij aan onze parochie heeft besteed. Voor zijn naasten bidden we om Gods steun en kracht. Parochiebestuur H. Bonifacius Kwadendamme Tai ni edocht Lieve, lieve Karei, dit hadden we zeker niet gedacht, zo onverwachts afscheid van je te moeten nemen, één dag na je 59e verjaardag. Karei Johannes Huijbregsen 16 maart 1949 17 maart 2008 Je humor, je grapjes, je prachtige manier om iedereen aan het lachen te krijgen. Ons zonnetje in huis is ondergegaan. Wat zullen we je ver schrikkelijk missen. Pirn en Nellie Paul en Marion Joël, Dominic, Levi Patrick en Marjon Timo, Joeka Onze speciale dank aan personeel van Zuidwester "Ramus 1voorde liefdevolle verzorging van Karei. Goes, Ramusstraat 1 Correspondentieadres: Jacoba van Beierenstraat 39 4472 BA 's-Heer Hendrikskinderen De afscheidsbijeenkomst voor Karei, waarvoor iedereen van harte wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrij dag 21 maart om 13.30 uur in de ontvangstruimte van huize "Den Berg", Ingang Nieuwstraat te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Geef... acht! Voorwaarts.mars! Schijtebroek.op volle kracht! Eén en één.is twee One and one.is two! Kareltje... spook... we zullen je ontzettend missen! Ramusstraat 1,17 maart 2008 Huize den Berg, Stichting Zuidwester Lenny José Melanie Conny Olga Wanda Lisa Petra Saskia Anne-Marie Jennifer Jessica Coby Vivian

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 80