1 L i 31 dagen geen treinen - NS zet bussen in Werkzaamheden aan spoor Bergen op Zoom - Vlissingen Patroon Busdienst B3 Hinder voor bewoners aan het spoor ProRail Van 22 maart tot 22 april 2008 voert ProRail een grootschalig vernieuwingsproject uit op de Zeeuwse spoorlijn. In deze 31 dagen rijden er geen reizigers treinen tussen Bergen op Zoom en Vlissingen. NS zet bussen in. Bewoners aan het spoor ondervinden mogelijk hinder van de werkzaamheden. NS zorgt voor vervangend busvervoer, leder uur rijden er twee directbussen, vanuit zowel Vlissingen (via Oost- Souburg), Middelburg en Goes rechtstreeks naar Bergen op Zoom en vice versa. Verder doen ieder uur twee stopbussen alle stations aan. Tijdens de spits zet NS extra directbussen in tussen Middelburg en Goes. Alle busdiensten naar Bergen op Zoom sluiten aan op de Intercity naar Amsterdam Centraal. Deze Intercity rijdt twee keer per uur. Reizigers moeten rekening houden met extra reistijd van ongeveer een half uur. Meer informatie Kijk voor het vervoerplan op www.ns.nl, teletekstpagina 751 (reizigersinformatie) en teletekstpagina 754 (werkzaamheden) of bel naar 0900-9292 0,70 p.m.). Vanaf 20 maart is een gratis telefoonnummer beschikbaar voor vragen. Dit nummer is 0800-8734636, bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tijdens kantooruren. Kapelle Biezelinge Kruiningen Yerseke Krabben- dijke alleen tijdens de ochtend- en avondspits Vlissingen Souburg Vlissingen Alle busdiensten twee keer per uur in een consequent halfuurpatroon. Aansluiting in Bergen op Zoom op een Intercity van en naar Amsterdam ieder half uur ProRail vernieuwt 50 van de 70 kilometer spoor. Het gaat om het vernieuwen van ballast (kiezels) en het vervangen van dwarsliggers (hout door beton). De werkzaamheden aan het spoor kunnen leiden tot geluidsoverlast door de werkzaamheden zelf en het voorbij rijden van werktreinen. Ook pakt ProRail 24 van de 35 overwegen op de Zeeuwse lijn aan. Deze zijn dan, in verschillende periodes, afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid. Verder zijn er op zeven plaatsen aan het spoor opslagplaatsen voor ballast. Houdt u rekening met extra vrachtwagens van en naar de depots. Tussen 23.00 uur en 7.00 uur rijden er op doordeweekse dagen wel goederentreinen tussen het Sloegebied en Bergen op Zoom. Omwonenden van het spoor moeten rekening houden met meer goederentreinen in de nacht. reistijd met de bus in minuten lichtblauw blauw rood groen paars Elke busdienst heeft een kleur. Deze kleur vindt u terug op de verwijsborden op het busstation en in de bus. In Middelburg, Goes en Bergen op Zoom worden speciale busstations ingericht. Meer informatie over de werkzaamheden Voor meer informatie over de werkzaamheden kunt u terecht op www.prorail.nl/zeeuwselijn. Hier vindt u onder andere een overzicht van alle werkzaamheden met bijhorende planning. Voor vragen kunt u contact opnemen met de afdeling Publiekscontacten, bereikbaar op werkdagen van 09.00 - 17.00 uur, en van 22 maart tot 22 april, 24 uur per dag, 7 dagen per week. 0900-7767245 (0900-prorail) 0,20 p.m.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42