Familieberichten 30 I Woensdag 19 maart 2008 PZC Midden uit het volle leven vanuit een druk bestaan is plotseling van ons heengegaan Ome Roger Wij wensen tante Annie, kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden veel sterkte toe. Carlo en Wendy <7 Nicole en Eelco Erik en Monique Michel en Caressa Daisy en Joerie Veel fijne herinneringen verzachten de pijn, voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart te zijn. Vaarwel lieve Dick Rust zacht. J. Imanse-Van Belzen Jos Imanse Alle goede herinneringen blijven, maar er komen geen nieuwe meer bij. Wij zullen je missen Dick... Dries en Corrie Ernst en Bieneke Remco en Hülya Dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Jannetje Schoenmaker Sinds 16 februari 1945 weduwe van Adriaan Kik in de leeftijd van 94 jaar. N. Kok-Kik Cor Arjanne J. Kik A. Kik-Okkerse André en Annemieke Jasper Eva Els en Edwin Thirza Noortje Bruinisse, 18 maart 2008 Allévo Zorgcentrum "In 't Opper" Correspondentieadres: Mevr. N. Kok-Kik, Dorpsweg 26,4311 AH Bruinisse De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 22 maart om 10.30 uur in het Stiltecentrum van Zorgcentrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Begraafplaats Molenhof van Bruinisse. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u ver zocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd stiltecentrum. Enige en algemene kennisgeving. Hiermede geven wij u kennis dat, na een liefdevolle ver zorging in Maria Oord te Hansweert, is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Janna Klaassen Weduwe van Anthon Koole 10 oktober 1909 te Griete 13 maart 2008 te Hansweert Rinus en Ineke Ton en Babera Hans en Helga Evy, Martijn Petra Correspondentieadres: Dhr. P.C. Louwerse Nieuwstraat 14-04 4461 CG Goes De begrafenis heeft maandag 17 maart plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Hansweert. Bedroefd, maar vol f ijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Neeltje Dirkje Kooman sinds 14 augustus 2002 weduwe van Pieter Cornell's Kooman 13 f ebruari 1922 f 17 maart 2008 "Zij stond altijd voor iedereen klaar." Scharendijke: Joke Jonker-Kooman Piet Jonker Nicole en Dick Patrizio, Julius, Kevin Marcel Max, Lars Wilf ra en Jan Nw. en St. Joosland: Hanneke Mesu-Kooman Adri Mesu Jos en Petra Stephanie, Natascha, Arjen, Niels Peter en Elina Mika, Timo Zierikzee: Gert Kooman Jeanne Kooman-Verheijen Patrick en Esther Annette en Patrick Tessa Britt Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Wielingenstraat 29 4301XM Zierikzee Zaterdag 22 maart is er voor familie en belang stellenden een samenkomst in dorpshuis "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke, aanvang 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Scharendijke, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet". Met verdriet en leedwezen hebben wij kennisgenomen van het heengaan van onze zuster en tante Neeltje Dirkje Kooman Scharendijke: D.N. Kooman Neven en nichten Wij wensen Joke, Hanneke, Gert en hun familie veel sterkte toe met, ook dit weer, zware verlies. Verbijsterd en verslagen zijn wij door het overlijden van onze collega brandweerduiker en vriend Wim Matthijssen Je enthousiasme, collegialiteit en doorzettingsvermogen zullen voor ons een stimulans zijn om door te gaan met onze taak. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Monique en de kinderen Rowan en Demi en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Duikteam brandweer Terneuzen Bootteam brandweer Terneuzen You never walk alone Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat brand weercollega Wim Matthijssen het leven heeft gelaten als gevolg van een inzet. Onze gedachten zijn bij Monique, Rowan Demi, de familie, vrienden en de collega's van de korpsen Philips en Terneuzen. Wij wensen hen veel sterkte bij het dragen van dit zware verlies. Post Westdorpe Lieve Wim Je ondersteuning in de hal. De humor en sfeer die je bracht op het werk. Je passie voor de brandweer. Je gaf ons een goed en positief gevoel. We zullen je missen. Jack, Oscar, Eric, Benjamin, Nourie, Tim, Fred, Jolanda, Rene, Johan, Johnny, Jurgen, Jonathan, Sander, Diana, Addy, Pierre, Cor, Guillermo, Ruud, Peter, Esmeralda, Hensly, Carlo, Ramon en Hans Je collega's van Team E Philips Terneuzen Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij achterlaat geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze moeder, oma en overgrootoma Herta Irmgard Mouthaan - Schöldgen sinds 8 december 1967 weduwe van Johannes Mouthaan in de leeftijd van 81 jaar. Amsterdam Sint Jansteen Breda Hulst Goes Joop en Ellen Frank Malie en Frans Raymond Mirella en Martin, Fabienne Gerrit en Sjoukje Suzan Matthijs Dirk en Annemarie Wendy en Alexander Tamara Willem en Karin Roland en Elianne Fleur Sam Lars 13 maart 2008, Zorgcentrum "Vredelust" (kamer 39 Yerseke. Correspondentieadres: De Boomgaarden 12, 4464 AJ Goes. De uitvaart heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Goes Kamperland Goes Ik ben op reis al weet ik niet waarheen maar ergens stond geschreven dat ik deze weg moest gaan en al aarzel ik soms even langs die eindeloze baan toch weet ik: iemand ging me voor en daarom ga ik door. Gestorven is onze Pa, schoonvader en opa Carel Musson Aardenburg 13 mei 1927 Oostburg 17 maart 2008 sinds zeven weken weduwnaar van Marie-Louise Wijffels Voor de kinderen en kleinkinderen is hij een bron van liefde en vreugde geweest. Wij blijven dankbaar voor alles wat hij ons gaf. Ilzendijke: Eddy en Eugenie Musson-Campfens Thijs Lotte en Vidur Oostburg: Mieke Musson Pieter Paul en Linda Correspondentieadres: Tivoli 10 4515 CM IJzendijke De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 22 maart om 10.00 uur in de Parochiekerk van de H. Petrus Apostel te Schoondijke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraaf plaats te Oostburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in dienstcentrum "De Maoneblusser" te Schoondijke. Pa hield van gekleurde bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Tessalonicenzen 4:17 En zó zullen wij altijd met de Here wezen. Van ons heengegaan is onze broeder Willem van Netten We zijn dankbaar dat hij voor velen de liefde van de Here Je zus zichtbaar heeft gemaakt in zijn leven. Wij bidden God om troost en kracht voor zijn kinderen en kleinkinderen. Baptistengemeente "De Fontein" te Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32