Familieberichten 26 I Dinsdag 18 maart 2008 PZC De Heer is mijn herder Psalm 23 Verdrietig om het afscheid en dankbaar voor wie zij voor ons was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma )anna Johanna de Feijter sinds 23 februari 1972 weduwe van Cornelis van Kouwenberg Hoek, 16 oktober 1912 Oostburg, 16 maart 2008 Hoek: Jenny Riemens-van Kouwenberg Rinus Riemens Sarina en Peter Eline, Valérie, Renzo Oostburg: Hans van Kouwenberg in liefdevolle herinnering Ineke van Kouwenberg-de Putter Anja en Ielco Arjen, Imke, HansEdine Erwin Oostburg: Jan van Kouwenberg Correspondentieadres: J. van Kouwenberg Van Ostadestraat 80 4501 KV Oostburg De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op vrijdag 21 maart om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Molenberg 1 te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Pro Rege', Oudestad 7a. Geen bloemen. Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij in verpleeghuis "De Stelle op afdeling 'Korenbloemheeft mogen ontvangen. Lieve Wim Je ondersteuning in de hal. De humor en sfeer die je bracht op het werk. Je passie voorde brandweer. Je gaf ons een goed en positief gevoel. We zullen je missen. Jack, Oscar, Eric, Benjamin, Nourie, Tim, Fred, Jolanda, Rene, Johan, Johnny, Jonathan, Sander, Diana, Addy, Pierre, Cor, Guillermo, Ruud, Peter, Esmeralda, Hensly, Carlo, Ramon en Hans Je collega's van Team E Philips Terneuzen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Wim Matthijssen Wij hebben Wim leren kennen als een gedreven brand weerman. Dit hebben we onlangs nog mogen ervaren toen hij met de duikploeg Terneuzen bijstand verleende bij een ongeval in onze gemeente. Wij wensen Monique, Rowan, Demi, familie, vrienden en collega's van onder andere de korpsen Philips en Terneuzen heel veel sterkte toe dit zware verlies te dragen. Het gemeentebestuur en brandweergroepen van de gemeente Sluis, J.F. Sala, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, griffier mr. J. Schaalje, wnd. gemeentesecretaris N.A. Moskie, commandant brandweer Oostburg, 18 maart 2008 Met verbijstering en verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht dat onze zeer gewaardeerde medewerker Wim Matthijssen als gevolg van een duikongeval is overleden. Wim blijft in onze gedachten als een betrokken, prettig en warm mens. Met zijn instelling, zijn manier van werken en zijn houding was hij een sprekend voorbeeld voor al zijn collega's, niet alleen in zijn werk als machinesteller maar zeker ook als gepassioneerd brandweerman. Het is bijna niet te bevatten dat wij hem nu als collega moeten missen. Wij wensen zijn vrouw Monique, zijn kinderen, zijn vader Ludo Matthijssen en echtgenote alle kracht en onder steuning toe om dit verlies te verwerken. Direktie en Personeel Philips Lighting Terneuzen Enige en algemene kennisgeving Wij geven u kennis dat is overleden onze moeder, oma, zus, schoonzus en tante Antje Haigina Leemburg Harlingen, 2 december 1928 t Vlissingen, 13 maart 2008 Veere: P.J. Maljers I. Riemens Rens, Jelte Lewedorp: I.M.E. Maljers Edwin, Leon Middelburg: fam. Leemburg Zwijndrecht: fam. Schop-Leemburg Correspondentieadres: Veerseweg 33 4351 RK Veere De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. "Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God op wie ik vertrouw.(Ps 91:2b) Na een leven van eenvoud en liefde is rustig van ons heen gegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overgroot moeder Wilhelmina Overbeeke-Folmer weduwe sinds 2 september 1990 van Samuel Overbeeke Alphen a/d Rijn t Zierikzee 25 augustus 1910 16 maart 2008 Nieuwerkerk: Rien en Rianne Overbeeke-Tanis Irma en Jos Rachel en Paul Jeroen en Chantal Karin en Henk Wouter, Alex Diemen: Simon en Monique Overbeeke-Melkert Lilian Rhona en Mila Bas en Ellen Andyk: Han en Nel la Overbeeke-Bakelaar Ellen en Pieter Dennis, Laura Ede: Jan en Adria Overbeeke-Stoutjesdijk Philippien en Willem Jen te, Minke Sam en Marloes Pieter en Mayken Waalwijk: Janny en Piet van Bloois-Overbeeke Frans en Esther Eline Haren: Koos Overbeeke en Iet Broere Martijn en Inge Sietske en Roy Daysiro Correspondentieadres: Kerkring 214306 CJ Nieuwerkerk De dankdienst voor haar leven vindt plaats op vrijdag 21 maart om 13.30 uur in de 'Johannneskerk' van de Protestantse Gemeente te Nieuwerkerk, Kerkplein 2. De begrafenis zal aansluitend, omstreeks 14.30 uur, plaats hebben op de Algemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er in Punt 3 gelegenheid de familie te condoleren. Door een noodlottig duikongeval moeten wij als brandweer van Philips Terneuzen verder zonder Wim Matthijssen Wim was voor ons de aanjager en stimulator. Hij wist precies wanneer hij tussen ons in moest staan en wanneer hij zijn verantwoordelijkheid als bevelvoerder moest nemen. Wim was onze maat, een sociaal mens met een gouden hart en altijd recht door zee. Wij koesteren onze leuke herinneringen en zijn diep bedroefd dat er geen nieuwe meer kunnen komen. Wij wensen Monique, haar kinderen en de rest van de familie erg veel sterkte. Bedrijfsbrandweer van Philips Terneuzen Met grote verslagenheid ontvingen wij op 12 maart 2008 het droevige bericht dat onze gewaardeerde oud voorzitter van de Regionale Commissie Bouw Regio Brabant-West en Tholen Bram de Raat is overleden. Bram was een man die het opleiden van jongeren in de bouwbranche hoog in het vaandel had staan en dit ook altijd uit droeg als voorzitter van de RCB. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Elly, kinderen, kleinkinderen. Namens het bestuur van de RCB Heden bereikte ons het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker de heer CJ. Staal Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Advanta Nederland B.V. Rilland We wisten al een jaar dat je niet meer beter zou worden, maar ondanks dat heb je een heel positieve instelling gehouden Omringd door heel veel lieve mensen hebben wij na een moeilijke laatste periode afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder en dochter Petronella Maria Struijk-Braam Nel - 16 juli 1951 t 15 maart 2008 (aap Struijk Marieke Struijk Laura Braam-Kwaak Hoge Molenstraat 47 4301 KB Zierikzee De herdenkingssamenkomst zal donderdag 20 maart om 13.30 uur gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Het laatste beetje is nu op. Veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd de laatste vuren. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat. voorzien van de H. Sakramenten der zieken, van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame moeder en oma Gerarda Marteyn weduwe van Florent Josephus Tournois in de leeftijd van 92 jaar. Eede: Johan en Franci Tournois-Buzeijn Eede: Ronald Tournois Eede: Willy en Magda Toumois-Turpijn Evi en Wesley Niek en Audrey Sluis: Marleen en lan Keijmel-Tournois Philip en Marleen Inge en Arjen Familie Marteyn Familie Tournois Oostburg, 17 maart 2008 Correspondentieadres: Nieuwstraat 37,4529 GN Eede De plechtige Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 22 maart om 10.00 uur in de Parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te Eede. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het parochiekerkhof "De Verrijzenishof" aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren op de begraafplaats. Samenkomst om 9.45 uur aan de Kerk. Een bijzonder woord van dank voor het personeel van verpleeghuis "De Stelle", in het bijzonder afdeling 'Korenbloemvoor de liefdevolle zorgen gedurende haar 8-jarig verblijf. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangengelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve oma Zoveel moed getoond, zo intens gestreden Niet eens voor zichzelf maar de liefde was haar reden Ga maar lieve oma, opa heeft je gemist. We houden van je Dikke kus Evi, Wesley Niek en Audrey Lieve oma Je hebt zo dapper gestreden, ons zoveel liefde gegeven. We houden van je, voor de rest van ons leven. Bedankt voor alle fijne herinneringen. Liefs, Philip en Marleen Inge en Arjen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 94