Bijpassende halterjurk Geraffineerd zwart BBBBBBBGi Na een borstoperatie Lijkend op couture Prints vormen deze zomer niet alleen het thema in de kleding maar ook in de badmo- de. Als je deze bikini uit de collectie van Cyell combineert met het bijpassende halterjurk je, kun je er alle kanten mee uit. Deze badkleding wordt geleverd wordt in de cupma- ten A tot en met E. Cyell, telefoon 0518-401334, www.cyell.com dinsdag 18 maart 2008 Zwarte bikini's en badpak ken komen ieder seizoen te rug. Zwart staat nu eenmaal mooi bij een zomers getinte huid. Het merk Taubert voor- ziet naast badkleding in bij passende zomerjurkjes. Ze zijn er dit seizoen in spreken de kleuren zoals oranje en groen, maar vanzelfsprekend ook in zwart. Juist zo'n don- kere tint geeft een eenvoudig zonnejurkje een geraffineer- de uitstraling. www.taubert.com - In Nederland wordt één op de negen vrouwen met borstkan ker geconfronteerd. Dankzij speciale badkleding kunnen vrouwen na een een borstope ratie toch onbezorgd het zwembad in duiken. Het merk Anita heeft een lijn Tender Bo dy Care met badpakken, biki ni's en bijpassende kaftans. Anita Nederland, telefoon 0294-414446 Een bikini kan heuse couture zijn. Nadat het kledingstuk niet meer als onzedig werd be schouwd stortten onwerpers zich op de bikini. Dit bijzonde re ontwerp van Gottex heeft de uitstraling van couture, toch hangt deze bikini de ko mende zomer gewoon in de winkel. René Mulder Agenturen, telefoon 033-4968582

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 71