26 Badkleding volgt het spoor van de mode Of je nou aan het zwembad ligt of over het strand flaneert, je dost je uit in badmode. Combineren is deze zomer het motto. Een bikini met een bijpassende blouse van doorzichtige voile of een hip zonnejurkje datje zo over de bikini aantrekt Strak met wildprint Tussen badpak en bikini in Pastels op een getinte huid dinsdag 18 maart 2008 tekst Ellen Klaasse Rond 1800 zwommen man nen naakt maar wel strikt ge scheiden van vrouwen. De moderne man is ijdel genoeg om een zwembroek aan te trekken. Het afgelopen jaar reikten de zwemshorts nog tot de knieën, maar nu mag hij de welving van zijn billen weer tonen. Niet in een mi nuscuul broekje, wel in een heupmodel met wildprint van Beach Life. Beach House, telefoon 033-29997460 Naarmate een zongebruinde teint meer in zwang kwam, werd de badkleding alsmaar kleiner. Maar dat tij is ge keerd. Topless zonnen is nau welijks meer aan de orde en heeft ruimte gemaakt voor bijzondere badkleding, zoals deze monokini van Oberson. Een badpak uit één stuk dat echter meer overeenkomsten heeft met een bikini. René Mulder Agenturen, telefoon 033-4968582 Het haltervormige bovenstuk- je is terug in de badmode. Nu ook met beugels voor de nodi ge ondersteuning Deze pastel- kleurige halterbikini van Lin- gaDore staat leuker als je een tintje hebt. Na het zonnebad wandel je naar het terras in een bijpassende voile blouse en een nonchalant over de heup geknoopte pareo. Koos Mendels Mode, telefoon 0315 653201 www.lingadore.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70