0 *9 Familieberichten 26 I Dinsdag 18 maart 2008 PZC wa Dag lieve oma We zullen u missen.... Patrick en Esther Annette en Patrick Tessa Britt Na 55 jaar vriendschap is overleden onze lieve vriendin mevr. N.D. Kooman-Kooman Renesse: Marien en Cathrien Wagemaker Zonnmaire: Jo en Koos Paauwe Zonnemaire: Annie Ittienne "Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God op wie ik vertrouw.(Ps 91:2b) Na een leven van eenvoud en liefde is rustig van ons heen gegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overgroot moeder Wilhelmina Overbeeke-Folmer weduwe sinds 2 september 1990 van Samuel Overbeeke Alphen a/d Rijn t Zierikzee 25 augustus 1910 16 maart 2008 Nieuwerkerk: Rien en Rianne Overbeeke-Tanis Irma en Jos Rachel en Paul Jeroen en Chantal Karin en Henk Wouter, Alex Diemen: Simon en Monique Overbeeke-Melkert Lilian Rhona en Mila Bas en Ellen Andyk: Han en Nella Overbeeke-Bakelaar Ellen en Pieter Dennis, Laura Ede: Jan en Adria Overbeeke-Stoutjesdijk Philippien en Willem Jente, Minke Sam en Marloes Pieter en Mayken Waalwijk: Janny en Piet van Bloois-Overbeeke Frans en Esther Eline Haren: Koos Overbeeke en Iet Broere Martijn en Inge Sietske en Roy Daysiro Correspondentieadres: ICerkring 214306 CJ Nieuwerkerk De dankdienst voor haar leven vindt plaats op vrijdag 21 maart om 13.30 uur in de 'Johannneskerk' van de Protestantse Gemeente te Nieuwerkerk, Kerkplein 2. De begrafenis zal aansluitend, omstreeks 14.30 uur, plaats hebben op de Algemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er in Punt 3 gelegenheid de familie te condoleren. Met grote verslagenheid ontvingen wij op 12 maart 2008 het droevige bericht dat onze gewaardeerde oud voorzitter van de Regionale Commissie Bouw Regio Brabant-West en Tholen Bram de Raat is overleden. Bram was een man die het opleiden van jongeren in de bouwbranche hoog in het vaandel had staan en dit ook altijd uit droeg als voorzitter van de RCB. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Elly, kinderen, kleinkinderen. Namens het bestuur van de RCB Heden bereikte ons het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker de heer CJ. Staal Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Advanta Nederland B.V. Rilland We wisten al een jaar dat je niet meer beter zou worden, maar ondanks dat heb je een heel positieve instelling gehouden Omringd door heel veel lieve mensen hebben wij na een moeilijke laatste periode afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder en dochter Petronella Maria Struijk-Braam -Nel 16 juli 1951 115 maart 2008 Jaap Struijk Marieke Struijk Laura Braam-Kwaak Hoge Molenstraat 47 4301 KB Zierikzee De herdenkingssamenkomst zal donderdag 20 maart om 13.30 uur gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Op Palmzondag overleed onze lieve tante Wilhelmina Overbeeke-Folmer op de leeftijd van 97 jaar. Cruyiuis: C. Schoonaard (in herinnering) J. Schoonaard-Jongsma Burgh Haamstede: W.C. v.d. Wekken-Schoonaard S. v.d. Wekken J. Bom-Kloet M.C. Bom (in herinnering) Neven en nichten Maart 2008 De zon schijnt De bloemen bloeien De vogels fluiten Maar de stilte zal altijd blijven nu we voorgoed afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve dochter, zus en schoonzus Nelleke Struijk-Braam in de leeftijd van 56 jaar. Laura Braam-Kwaak Hans Braam Renee Dalitz Zierikzee, 15 maart 2008 Met verdriet geven we u kennis dat op zondagmorgen 16 maart 2008 onze geliefde tante Mina Overbeeke-Folmer op de leeftijd van 97 jaar is overleden. Familie Jac Sijrier-Verton Familie Simon Verton Familie J. Kloet-Verton Familie R. de Vlieger-Verton Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve nicht Nel Struijk-Braam Maatje en Jan t Leurs-Kwaak Neeltje t Kwaak Jaap t en Riet t Kwaak-van de Steen Adrie en Leny Kwaak-Smalheer Coby en Jaap Tanis-Kwaak Gré en Hubert Kouijzer-Kwaak neven en nichten Zierikzee, 15 maart 2008 Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen jjelefoo^;011^413417, Tot ons verdriet is overleden onze buurvrouw Nel Struijk We wensen Jaap en Marieke veel sterkte toe. Familie Vermunt v r» r J j.v: qcJ lid ji- Dan ga ik op tot Gods altaren Psalm 43 vers 4 berijmd Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden maar verdrietig om het verlies, geef ik u kennis dat in zijn ver trouwde omgeving is overleden mijn lieve zorgzame man Leendert Cornells Versluis in de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: F.M. Versluis-Rhebergen Mijn dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van het Gasthuis afdeling Molenwater 1 en 2 voor de liefdevolle verzorging tijdens zijn verblijf aldaar. 4333 HG Middelburg 14 maart 2008 Hof Ter Veste 39 Er is gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren op dinsdag a.s. van 19.00 uur tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De rouwdienst voor familie en belangstellenden welke geleid zal worden door Ds. H. Talsma zal gehouden worden op woensdag 19 maart om 13.45 uur in de ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Sint-Laurens. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Geen bloemen. Op 14 maart 2008 hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader en grootvader, Leendert Cornells Versluis Wij zullen hem missen. Zoutelande: Henk en Thea Versluis Einar Versluis Den Haag: Annelies en Philip Theune 'k Zal met mijn gansche hart uw eer vermelden, Heer U dank bewijzen, psalm 138 vers 1 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Leendert Cornells Versluis in de leeftijd van 87 jaar. Uit aller naam M.C. Versluis Middelburg, 14 maart 2008 Vredehoflaan 144 4382 CH Vlissingen Die 't beloofd heeft zal gestand doen, 't Woord dat hij zijn kind'ren gaf: Ik ga met u op de reisweg om uw Gids te zijn en staf In vertrouwen op zijn hemelse Vader is toch nog onverwachts van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa, mijn broer en zwager Maarten Verspoor in de leeftijd van 83 jaar. Jannetje Verspoor-van den Berge Hans en Marijke Verspoor-Heusinkveld Maarten en Bertine Johanneke Alei en Michiel Marie Jumelet-Verspoor Marie Verspoor-Blok 15 maart 2008 Zorgcentrum "In 't Opper", k. 0137 Dr. de Kockstraat 13 4311 EK Bruinisse De afscheidsdienst zal donderdag 20 maart om 13.30 uur gehouden worden in het "Durps'uus", Molenstraat 52 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het "Durps'uus". d Liever geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28