28 I Dinsdag 18 maart 2008 PZC sd "Ik ben de Opstandingen het Leven, wie in Mij gelooft zal leven ook al is hij geston>en Joh. 11 25 In Christus ontslapen, onze dierbare moeder, oma en omi Jamaica Johanna Wolfert-Schippers sinds 20 april 1989 weduwe van Job Pieter Wolfert Aardenburg t Middelburg 21 juni 1920 16 maart 2008 Wij zijn dankbaar voor het leven wat we met moeder en oma mochten delen. Haar leven, haar liefde en innige moederlijke zorg blijven geworteld in ons bestaan, geborgen in onze herinnering. Zij was ons allen zo lief, we zullen haar zeer missen. Het is ons tot troost dat we haar geborgen weten bij de Here God. Uithoorn: Jacques en Lydia Wolfert-te Pas Amstelveen: Danielle en Marcel Guylene, Pieter Amsterdam: Dennis en Marloes Middelburg: Anneke en Marius Westveer-Wolfert Mare Mirjam Middelburg, 16 maart 2008 "Rustenburg", Vrijlandstraat 28 Correspondentieadres: Schoutstraat 14 4336 HR Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van moeder en oma tijdens de dienst die gehouden zal worden op vrijdag 21 maart om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen we moeder en oma begeleiden naar haar laatste rustplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvang kamer van de begraafplaats. Je bent veilig in Jezus' armen. Veilig ben jij bij hem. Je bent veilig in Jezus' armen. Er is nergens een plek waar je zo veilig bent. Lieve oma, wat hebben we het fijn gehad samen. Woorden kunnen niet vertellen hoe dankbaar ik ben voor zoveel mooie herinneringen. Ik draag ze met me mee in mijn hart. Eens zien we elkaar weer, bij God onze Heer. Ik hou van je, Mirjam "in Gods ontferming opgenomen Overleden mijn lieve nicht Klazina Stoffelina Gepke Zuijdweg-de Koeijer Klazien Ze heeft haar lijden moedig gedragen. We danken de verzorgenden van "Vredelust" te Yerseke voor hun vakkundige en liefdevolle zorg voor Klazien. Het heeft ons goed gedaan. Stoffelien Cool-Korporaal Wemeldinge uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Informatiecentrum en uitvaartwinkel. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl JJU iMVaafrfifelaal 18-3-2007 18-3-2008 Han Tuinman Jij was mijn rots in de branding. Je bent weg bij mij, maar je blijft onuitwisbaar in mijn hart. Je bent altijd in mijn gedachten, heel dichtbij, waar ik ook ben, wat ik ook doe. Jouw onvoorwaardelijke liefde en wijsheid gaven de zin aan mijn leven. Je was de spil in mijn bestaan. In de geest van jouw gedachten probeer ik verder te gaan. Han ik mis je zo. Boukje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 106