ÉSSÊ Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 18 maart 2008 PZC sd Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiliebenchten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl 18 maart 2008 zijn onze ouders, groot- en overgrootouders Jan Zandee en Jannie Zandee-Francke 60 jaar getrouwd Wij vieren dit op zaterdag 22 maart in de "Vierlinden" (Hollandse Hoeve), Kattendijksedijk 19 te Goes. De receptie wordt gehouden tussen 15.30 en 17.00 uur. Elly en Jo Henk en Riet Trudieen Adrie Dick en Anne Marie Kadotip: Bestemd voor Amecets weeskinderen. Els van Teylingen Soroti, Uganda Dan ga ik op tot Gods altaren Psalm 43:4 In gelovig vertrouwen dat hij nu thuis is bij zijn en onze Vader, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Rei nier Jan Boei je 1 -10-1925 te Zaamslag t 17-3-2008 te Axel echtgenoot van Henny Boeije-Goulooze Almere: Jan en Louri Boeije Christa, Reinder Prinsenbeek: Marina en Steven Verstraeten Yff, Iri, Vic Middelburg: Peter en Corine Boeije Imara, Marijn Eindhoven: Diny en Mark de Fouw Martin, Evie, Rens "s?, Isa Dordrecht: Willeke en Krijn Dieleman Anke, Bas, Daan Singelweg 50 4571 KG Axel De samenkomst van woord en gebed zal DV worden gehouden op vrijdag 21 maart om 14.00 uur in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan in Axel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Speciale dank gaat uit naar de nierdialyse afdeling UZ Gent, nierdialyse afdeling ziekenhuis 'de Honte' en thuiszorg 'Zorgsaamvoor de lieve en attente zorg. Heden overleed onze schoonzuster en tante W.A. Compeer-Haayman Middelburg, 15 maart 2008 Joke en Bert Compeer Willy en Bert Leynse Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medebewoner en oud-voorzitter van de WE "De Compagnie" Adrianus Lambertus Coppejans Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke dagen. De bewoners van trappenhuis 3 Meestoof 134-156 4331 VE Middelburg God zal alle tranen van haar ogen afwissen Openb. 7:17 Na een moedige, maar ongelijke strijd, is mijn lieve, trouwe en zorgzame vrouw toch nog onverwachts van mij heengegaan Maria Elisabeth Degener-Hoogeveen Ria 13 februari 1944 t 16 maart 2008 Reeuwijk Middelburg "Ze zal altijd in mijn herinnering blijven. We staan niet altijd stil bij het woord "samen maar het is een groot gemis als "samenuit je leven is. R.W. Degener Mijn dank gaat uit naar het verplegend personeel van "'t Gasthuis" voor de liefdevolle verzorging, aan mijn vrouw gegeven. President Rooseveltlaan 197, 4383 SC Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Ria te nemen op vrijdag 21 maart van 11.00 tot 11.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de uitvaartdienst om 12.00 uur plaats vinden in de Onze Lieve Vrouwe Kerk aan de Singel te Vlissingen, waarna we Ria om 13.30 uur naar haar laatste rustplaats zullen brengen op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Degenen die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Ondanks al zijn levenslust en kracht is na een zwaar ziekbed overleden onze vriend Dick Jongepier Wij wensen José, Natasja en Kevin heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Michiel en Severine, Calvin Wim en Alies, Jaap, Anco Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van ons clubicoon en vader van onze F-pupil Kevin Dick Jongepier Wij wensen de familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Sportvereniging Hoedekenskerke Hoedekenskerke, 15 maart 2008 Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van de vader van onze F-pupil Kevin en tevens onze sponsor van de D-pupillen Dick Jongepier Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens de Jeugdcommissie van S.V. Hoedekenskerke Enige en algemene kennisgeving Wij geven u kennis dat is overleden onze moeder, oma, zus, schoonzus en tante Antje Haigina Leemburg Harlingen. 2 december 1928 t Vlissingen, 13 maart 2008 Veere: P.J. Maljers I. Riemens Rens, Jelte Lewedorp: I.M.E. Maljers Edwin, Leon Middelburg: fam. Leemburg Zwijndrecht: fam. Schop-Leemburg Correspondentieadres: Veerseweg 33 4351 RK Veere De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Neeltje Dirkie Kooman sinds 14 augustus 2002 weduwe van Pieter Cornell's Kooman 13 februari 1922 117 maart 2008 "Zij stond altijd voor iedereen klaar." Scharendijke: Joke Jonker-Kooman Piet Jonker Nicole en Dick Patrizio, Julius, Kevin Marcel Max, Lars Wilfra en Jan Nw. en St. Joosland: Hanneke Mesu-Kooman Adri Mesu Jos en Petra Stephanie, Natascha, Arjen, Niels Peter en Eli na Mika, Tim Zierikzee: Gert Kooman Jeanne Kooman-Verheijen Patricken Esther Annette en Patrick Tessa Britt Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Wielingenstraat 29 4301XM Zierikzee Zaterdag 22 maart is er voor familie en belang stellenden een samenkomst in dorpshuis "De Putmeet Ingridstraat 32 te Scharendijke, aanvang 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Scharendijke, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet". Onze dank gaat uit naar het personeel van Allévo "Borrendamme" voor de goede en liefdevolle verzorging. Je streelt haar wang Je ziet haar ogen Je bent bevangen door verdriet Flink was je, je hele leven Moeder ben je tot het eind gebleven Vergeten doe ik je niet Lieve mama tot ziens Joke God heeft na een lange lijdensweg thuisgehaald onze geliefde broer, zwager en oom Rei nier fan Boeije echtgenoot van Henny Boeije-Goulooze Mien de Putter-Boeije Jan de Putter en kinderen Jan Boeije Nel Boeije-Goossen en kinderen Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze oud-speler, begeleider en vriend Dick Jongepier Wij wensen de familie veel sterkte toe. Begeleiders en spelers 1 e, 2e en 3e Elftal SV Hoedekenskerke Hoedekenskerke, 15 maart 2008 Lieve oma Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug, dan klommen we noog in de hemel en brachten jou mee terug. Nicole en Dick Patrizio, Julius, Kevin Marcel Max, Lars Wilfra en Jan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 102