:amilieberichten I Maandag 17 maart 2008 PZC We gunnen je rust, al is vol droefheid ons hart. Je zo te zien lijden en niet kunnen helpen, was voor ons zo zwaar. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve, zorgzame papa Dick Jongepier in de leeftijd van 49 jaar. José Jongepier-lmanse Natasja Kevin Xanthos 3! 15 maart 2008 Nissestelleweg 7 4443 RP Nisse Woensdag 19 maart is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid van Dick te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 20 maart om 13.00 uur in het Rouw centrum te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Na de begrafenis is er in voornoemd Rouwcentrum nog gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Dick wilde geen bloemen maar liever een donatie voor de KWF Kanker Bestrijding (Giro 26000). Onze dank gaat uit naar de Huisartsenpraktijk te 's-Gravenpolder, thuiszorg Allévo en Dr. H.K. van Halteren van het Oosterscheldeziekenhuis. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve papa. Ik mis het stoeien en hou heel veel van je. Je zit heel diep in mijn hart. Heel veel kussen en knuffels van Natasja XXX Papa, Samen voetballen op een wolkje? Ik mis je zo. Kus Kevin Bedroefd zijn wij dat onze buurman Dick Jongepier is overleden. Bewondering hebben wij voor de manier waarop hij, José en de kinderen de oneerlijke strijd tegen zijn ziekte zijn aangegaan. Wij wensen José, Natasja en Kevin heel veel sterkte met dit grote verlies. Denis en Leonie, Merle, Mabel Jan en Mieke Rinus en Corrie Rinus en Paula, Rieke, Jan, Marijn Jaap en Riet Wim en Nellie Martijn en Mireille "Let me tell you where you're going to; You're going to your hometown (Naar Rory Gallagher) Wij hebben verdriet. Onze vriend en bluesbrother is er niet meer. Dick Jongepier is na een oneerlijke strijd veel te jong gestorven. We hopen dat José, Natasja, Kevin en familie de kracht vinden om door te gaan. Chris en Marianne Jurgen Sascha Patrick en Christianne Evita Jonathan We zijn erg verdrietig nu we hebben gehoord dat de vader van onze leerlingen Natasja en Kevin is overleden. Dick Jongepier We wensen José, Natasja, Kevin en familie veel sterkte toe met dit verlies. Team, kinderen, ouders, medezeggenschapsraad en activiteitencommissie van Cbs 'de Regenboog' Hoedekenskerke Bestuur van Alpha Scholengroep 'Buurman' Dick Steeds zullen we je tegen komen Zeg nooit, het is voorbij Slechts je lichaam is wegggenomen Niet wat je Was wat je Deed en wat je Zei. Piet en Els t Eversdijk 14 maart 2008 "De Heer is mijn herder" Geheel onverwacht ging van ons heen, in de hope des eeuwigen leven, mijn geliefde vrouw, onze moeder en oma Adriana Kloosterman-Wabeke in de leeftijd van 85 jaar. Wemeldinge 22 januari 1923 Biezelinge: J. Kloosterman Biezelinge: Ad Kloosterman en Astrid van den Dries Arjan Nisse: Kees Kloosterman en Lies van Ast Bianca en Cees Jan en Myra Wemeldinge: Ina en Lou de Schipper-Kloosterman Carlo Arianne en Kees 's-Gravenpolder: Rini en Lucie Kloosterman-de Puit Ricardo Kevin en Anne Marjolein Biezelinge: Frans en Corrie Kloosterman-de Jager Carolien Moniek Mirjam Eversdijkse Bredeweg 1,4421 RB Biezelinge De dankdienst voor haar leven, waarin voorgaat da. I.D. Hogeweg, zal worden gehouden op woensdag 19 maart om 13.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend zullen we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebeleven, stellen wij u in kennis dat is overleden mijn moeder en schoonmoeder Adriana Janna Laban-de Vos weduwe van Adriaan Willem Laban Oosterland 22 maart 1913 t Middelburg 1 1 maart 2008 Veere: IJ. Laban CJ.C.J. van Driel Correspondentieadres: Patrijzenlaan 7 4351 RW'Veere De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig maar met goede herinneringen delen wij u mee dat na een langdurige ziekte is overleden Dick Jongepier mijn geliefde zoon, mijn allerliefste broer en zwager en onze zeer geliefde oom in de leeftijd van 49 jaar. Hoedekenskerke: M. Jongepier-van Gilst (weduwe van H. Jongepier) Eist: Jan en Reinie Jongepier Willy Jongepier-Houtekamer t Leeuwarden: Annet Jongepier Herveld: Rianne Jongepier en Dennis Hulsteijn Rhenen: Vincent, Nicolette en Meerle Smits Zetten: Melissa Smits en Thomas Stronks Hartverscheurend.... Woorden schieten tekort. Na een moedige strijd hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Dick Jongepier Ruud, Greet Nick Dag lieve, lieve Dick Dick jij was een super kerel, jij was een echte vriend, in onze gedachten zal jij dat altijd blijven. "The Spirit Carries On" Wij wensen José, Natasja, Kevin en familie veel sterkte toe dit zware verlies te dragen. José, Natasja en Kevin wij zullen er altijd voor jullie zijn. Rem. Jeanet, Sharyn en Lloyd Fierloos Soms heb je tranen aan de binnenkant Soms heb je tranen aan de buitenkant Soms lacht je mond en huilt je hart A We huilen met elkaar om het verlies van de pappa van Natasja uit groep 7 en Kevin uit groep 2. Dick Jongepier Kinderen en meesters en juffen van Cbs 'de Regenboog' Hoedekenskerke Dan ga ik op tot Gods altaren, Psalm 43:4 berijmd Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij voor mij betekend heeft moet ik u tot mijn diepe droefheid mededelen dat van mij is heengegaan mijn geliefde man Marinus de Jonge Rien 's-Heer Arendskerke, 22 december 1926 Koudekerke. 14 maart 2008 Jannie de Jonge - Strootman Een woord van dank aan de medewerker(s)ters van verpleeghuis "de Vliedberg"te Koudekerke voorde liefdevolle verzorging die hij kreeg. Schutterijstraat 41 4381 GK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op DV woensdag 19 maart van 11:45 tot 12:15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 13:30 uur de dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Christelijke Gereformeerde Kerk "Eben Haëzer" aan de Kasteelstraat 109, 4381 SK te Vlissingen. Vervolgens zal om 14:30 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan 766, 4382 NB te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen. Verdrietig deel ik u mede dat is heengegaan mijn innig geliefde tante A.J. Laban-de Vos Oosterland, 22 maart 1913 t Middelburg, 11 maart 2008 Zij was voor mij een tweede moeder. Ik wens Jan en Trinette veel sterkte toe. M.P. Moelker-Slager Biggekerke Mosselbaai (Zuid Afrika) 7 mei 1936 15 maart 2008 Met grote verslagenheid geven wij hierbij kennis van het overlijden van onze geliefde broer en zwager Cornelis Hendrik Louwerse H.C. Louwerse C. Louwerse-Dingemanse M.J. Louwerse-Meeuse L. Meeuse Correspondentieadres: H.C. Louwerse Dishoekseweg 16 11 v y- 4371 NC Koudekerke j M Y-Vu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8