Pokerspel bij SSV'65 vanaf de Sallet mist penalty, Patrijzen speelt gelijk Goes speelt voor de achtste keer gelijk GPC loopt puntje weg van concurrentie Van de Ven valt terug door pech 26 I Maandag 17 maart 2008 PZC Zondag-vierdeklasser Robur haalt uit naar Axel: 4-1. door Jos van Belzen vlissingen - Patrijzen speelde gis teren gelijk tegen Biervliet (2-2) en verzuimde daarmee te profiteren van de 0-4-nederlaag van Bres- kens, de nummer twee van de ranglijst, bij RIA W. Onderaan in de vierde klasse van het zondag voetbal deed Robur goede zaken met een 4-1-zege op Axel. Patrijzen-Biervliet 2-2: Na twin tig minuten werd de score geo pend door routinier Mare de Kun- der (0-1), die kort hierna gebles seerd uitviel. Al snel maakte Ferry Bordui gelijk voor het elftal uit 's-Heerenhoek, maar kort voor rust bracht Eric Dieleman de be zoekers vanaf elf meter opnieuw op voorsprong: 1-2. Halverwege de tweede helft maak te Rick de Punder weer gelijk. Even later stopte Biervliet-doel- man Mark van Kouteren een straf schop van William Sallet. In de slotminuut schoot Tim Boogaart aan de andere kant alleen voor de doelman naast. Robur-Axel 4-1: Na de openings treffer van Marco Plasschaert zorg de Rik Hopmans voor de gelijkma ker voor de thuisploeg. Frans West- strate zette het Goese elftal nog voor rust op 2-1. Halverwege de tweede helft werd deze voorsprong vergroot door Dennis Weijers. Faouzi Hamouidi schoot kort voor tijd de vierde bin nen. Zondag-derdeklasser staat vierde na achttien speelrondes. VLISSINGEN - Bij de drie wedstrij den die doorgingen in de derde klasse A van het zondagvoetbal was de 3-4-nederlaag van koplo per Zierikzee bij Steen de meest opvallende uitslag. Hierdoor nam Vlissingen, dat met 2-0 won van BSC, de eerste plaats op de rang lijst weer over. Goes bleef bij MOC'17 steken op een 1-1-gelijk- spel. MOC'17-Goes 1-1: De bezoekers die in één tempo voetbalden, speelden een matige wedstrijd waarin zij al na een kwartier tegen een 0-1-achterstand aankeken. Mar vin Bedaf maakte het doelpunt. Kort voor rust kopte Gert-Jan Tie- rie de 1-1 binnen, een stand die een goed beeld gaf van de verhou dingen op het veld in de eerste helft. Ook na de thee waren de ploegen aan elkaar gewaagd. Goes kreeg via Padden van de Water nog een opgelegde kans, maar de ze werd door hem niet benut. Vlissingen-BSC 2-0 (1-0). Tim van der Vlies 1-0, Dangelo Martien 2-0. Steen-Zierikzee 4-3 (2-1). Dennis Buys 1-0, Ben Verwest 1-1, Sigi Leest 2-1, San- der van Remortele 3-1, Ben Verwest 3-2, Mathijs Hage 3-3 (strafschop), Sigi Leest 4-3. gemert - Een kwartier reed motor crosser Rinus van de Ven gisteren voor alles en iedereen uit in de eer ste wedstrijd van het Open Neder lands kampioenschap. In de blub ber van Gemert hield toen zijn ma chine ermee op. Vanuit de achter hoede reed de Vlissinger nog naar de vijftiende plek. In de tweede manche wierp een botsing met de Portugees Rui Gonzalves, winnaar van de eerste manche, hem wederom ver terug. Van de Ven lag toen op de ze vende plaats. In het dagklasse ment moest hij uiteindelijk genoe gen nemen met een vijftiende plaats. Volgende week rijdt Van de Ven de tweede ONK-wedstrijd, op tweede paasdag in Oldebroek. door Marco Puik vlissingen - GPC Vlissingen heeft zaterdag op eigen veld met o-o ge lijkgespeeld tegen Wilhelmina'26. „Het spel was van beide kanten ver onder de maat", klonk het na afloop uit de mond van Edwin Kriens, de trainer van de eerste klasser. „Het enige positieve van de middag is dat we weer een punt zijn uitgelopen op de concur rentie." Het voetbalduel speelde zich voor al op het middenveld af en kansen vielen er nauwelijks te noteren. Als gevolg van het thuisduel tegen Nieuw-Lekkerland, dat een week eerder met zeven spelers werd beëindigd, waren de bezoekers zwaar gehavend naar Vlissingen af gereisd, Wilhelmia'26 kwam dan ook voor een punt en de Brabanders slaag den in die opzet. GPC Vlissingen was niet bij machte om gaten te vinden in de defensie van de be zoekers. De enige Vlissingse moge lijkheid kwam op naam van Ralph Wiessner. Diep in de tweede helft kon hij de bal echter niet goed con troleren. Met nog vier wedstrijden te gaan, bedraagt het verschil met de de gradatiezone negen punten. „Maar we krijgen nog een loodzwaar programma. Dus we rekenen ons nog niet rijk", zei Edwin Kriens wijselijk. Danny Magito (links) en Pito Bernardina (midden) houden Rick Adjei in toom. foto Willem Mieras 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78