All Inclusive AMELAND ik 0 Borsele boodschappen. <>.'5 www.ouderenhulp.nl |pJSuip Wereld(^. Asielen www.wereldasielen.nl voor de lezers van deze krant! 3-/4-/5-daagse autovakantie Nes Zilte zeelucht, duinen, stranden en vooral rust... dat is Ameland! Speciaal voor u als lezer van deze krant selec teerden we een heerlijk all inclusive arrangement naar het luxe 4-sterren Golden Tulip Resort Noordsee! En dat is inclusief ontbijtbuffet, lunchpakket, 3-gangendiner/ buffet en drankjes (18.00-22.00 uur)! Een 3-daags ver blijf boekt u normaal gesproken vanaf slechts 139! Maar als lezer van deze krant krijgt u met de speciale actiecode WEG40002 ook nog eens een exclusieve korting van €10 per persoon! Dat is echt géén geld voor zo'n com pleet arrangement... m. E3 KRAS 14 I Maandag 17 maart 2008 PZC Meijling Sarneel VERKOOP BIJ INSCHRIJVING PERCELEN GRASLAND EN BOUWLAND TE KRUININGEN Notaris mr G.L.F. Sarneel te Reimerswaal is voornemens om ten verzoeke van zijn opdrachtgever, bij inschrijving te verkopen: t Een perceel grasland gelegen aan de Sluiswea te Kruininaen. gemeente Reimerswaal. kadastraal bekend gemeente Kruiningen sectie O nummer 1268 ged.. groot ongeveer 3.05.00 ha. 2, Een perceel bouwland gelegen aan de Wittesteewea te Kruiningen. gemeente Reimerswaal. kadastraal bekend gemeente Kruiningen sectie N nummers 537 en 538, tezamen groot 3.22.56 ha. Te aanvaarden na betaling van de koopsom en de kosten (notarieel veilingtarief) Inschrijfbiljetten zijn verkrijgbaar ten kantore van Taxatie- Advieskantoor Rijk, Hoofdstraat 54, 4416 AE Kruiningen, tel. 0113-572835, fax. 0113- 574110, e-mail info@advieskantoorrijk.nl en dienen uiterlijk dinsdag 1 april 2008 om 14.00 uur te worden ingeleverd ten kantore van Meijling Sarneel notarissen, Burg. Elenbaasstraat 16, 4416 AP Kruiningen of Postbus 45, 4416 ZG Kruiningen, in gesloten envelop (op buitenzijde vermelden "Inschrijving gronden Sluisweg/Wittesteeweg Kruiningen") Nadere inlichtingen, documentatie en de bijzondere verkoopvoorwaarden zijn verkrijgbaar ten kantore van Taxatie Advieskantoor Rijk te Kruiningen (dhr M. Provoost tel. 0113-572835), alsmede ten kantore van genoemde notaris. gemeente Hoe doet oma eigenlijk Het Nationaal Fonds Ouderenhulp zet zich in voor kwetsbare ouderen in ons land. Eenzaamheid, armoede, onveiligheid en verwaarlozing bestrijden wij met concrete diensten en activiteiten. Want iedereen heeft e recht op een gezonde oude dag. Steun ons met een gift via Giro 25 05 05 te Bunnik. Ontwerpbesluit Wet op de Ruimtelijke Ordening, artikel 19, lid 1 plan 'Lageweg 8 te Nisse' Aanvraag Het college van burgemeester en wethouders heeft op 12 oktober 2007 een verzoek ontvangen om vrijstelling te verlenen op basis van artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het realiseren van een zorgboerderij op het perceel Lageweg 8 te Nisse. Het betreffende perceel valt in het bestemmingsplan voor het buitengebied en heeft de bestemming 'woondoeleinden'. Het bouwplan is in strijd met dit bestemmingsplan. Het college is van plan met toepassing van artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de gevraagde vrijstelling te verlenen. Inzage U kunt de aanvraag, het ontwerpbesluit en de overige van belang zijnde stukken inzien vanaf 18 maart 2008 tot en met 28 april 2008 in het gemeentehuis, Stenevate 10, Heinkenszand. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.30 - 12.30 uur. Ook is het ontwerpbesluit gedurende voornoemde periode in te zien op www.borsele.nl. Zienswijzen Gedurende de termijn van de ter inzagelegging kan een ieder zijn zienswijze naar keuze schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 14450 AA, Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk een week voor het einde van de inzagetermijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu (doorkiesnummer 0113-238496) voor het maken van een afspraak. Gedurende de termijn van de ter inzagelegging worden nieuwe relevante stukken en gegevens eveneens ter inzage gelegd. Beroep Te zijner tijd kan tegen het besluit beroep bij de Rechtbank Middelburg worden ingesteld door een belanghebbende als die: - een zienswijze heeft ingebracht tegen het ontwerpbesluit; - bezwaar heeft tegen wijzigingen in het besluit ten opzichte van het ontwerpbesluit; - redelijkerwijs kan aantonen niet in staat te zijn geweest om een zienswijze in te brengen tegen het ontwerpbesluit. Heinkenszand. 17 maart 2008 Maandenlang opgejaagd en met stenen bekogeld in Griekenland. Nu dankzij WereldAsielen veilig en goed verzorgd. Buitenlandse zwerfdieren zijn meestal ziek, gewond, verwaarloosd of mishandeld. Veel worden er gewurgd, vergiftigd of doodgeschoten. Daarom steunt Stichting WereldAsielen Nederland al die fantastische mensen die in het buitenland zwerfdieren helpen. Want tegen de verdrukking in redden ze héél veel dieren van de dood. Met primitieve middelen. In een omgeving die door armoede, natuurgeweld, desinteresse of oorlog wordt geteisterd. Help alstublieft mee. Als dank ffiiW ontvangt u gratis een adreskoker! Wi' NEDERLAND INTERNATIONALE HULP AAN ZWERFDIEREN Stichting WereldAsielen Nederland, Antwoordnr. 51042, 3501 VB Utrecht. Normaal vanaf 139, nü met actiecode... ONTDEK UNIEK AMELAND Maak mooie fiets- en wandeltochten door de prachtige duinen en de unieke natuurgebieden 'Het Oerd' en 'De Hon', bevolkt met een rijke vogelpopulatie. Negentig kilometer fietspad slingert zich door een afwisselend landschap. U kunt iedere dag een andere route kiezen zonder in herhaling te vallen. Wie liever wandelt, kan dat doen aan de hand van geweldige wandelrou tes die u langs de mooiste plekjes van het eiland voeren. Of bezoek het gezel lige dorp Nes met vele leuke winkels, restaurants en cafés. De museumlief hebber kan terecht in het Cultuur Historisch Museum Sorgdrager waar de Amelander cultuur in beeld wordt gebracht. Bezoek ook de 58 m hoge vuurtoren in Hollum of maak een strandrit met de Strandexpress! GOLDEN TULIP RESORT NOORDSEE*»* Het luxueuze Golden Tulip Resort Noordsee ligt aan de rand van het dorp Nes en op ca. 1 km van het strand. Het hotel beschikt o.a. over Grand Café met hotelbar, restaurant, overdekt zwembad, sauna, Turks stoombad (niet gratis). Ook kunt u gratis parkeren bij het hotel. ma., vr. en za. van 22/2 t/m 30/6 Appartement 3/4/5 dagen Febr. normaal v.a. 155 nu v.a. 145 Mrt. normaal v.a. 139 nu v.a. €129 April normaal v.a. 175 nu v.a. €165 Mei normaal v.a.€ 175 nu v.a. €165 Juni normaal v.a. 175 nu v.a. €165 Hotel 3/4/5 dagen Febr. normaal v.a. 109 Mrt. normaal April normaal Mei normaal Juni normaal Inclusief: verblijf in het 4-sterren Golden Tulip Resort Noordsee in een apparte ment of 2-persoonskamer op basis van all inclusive d.w.z. ontbijtbuffet, lunchpakket, 3-gangendiner/buffet en drankjes (18.00-22.00 uur) Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzeke ring. Toeslagen: reserveringskosten 15 per boeking (verplicht). Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 personen (hotel) en 4 personen (appartement). 4» Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/lr17772 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.772, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. Efl waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74