ramïiieberichten Lien 6 I Maandag 17 maart 2008 PZC Colofon Familieberichten e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 Enige en algemene kennisgeving De strijd is gestreden, het lijden voorbij, je mag nu rusten, je bent veilig en vrij. Na een moeilijk half jaar, is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 87 jaar. Wentelina Alida Compeer-Haayman sinds 1974 weduwe van C.A. Compeer Tom Compeer (in herinnering) Greta Compeer-van Beekhuizen Alexander Monique en Patrick Middelburg, 15 maart 2008 Correspondentie adres: Huygensstraat 23 4361 CW Westkapelle Geen bezoek aan huis. De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 19 maart om 10 uur in het crematorium te Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Deze dienst wordt geleid door Ds. Ton Rijken. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mijn lieve vriendin Lien Compeer is na vele jaren vriendschap overleden. R. Pelgrom Heden overleed tot onze droefheid onze lieve zus en tante Mevrouw Lien Compeer-Haayman Familie Willemse Familie Govaert Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Psalm 91:1 Wij danken God dat Hij in volle zekerheid van het geloof in (ezus Christus thuis heeft gehaald, onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Hendrika Cecilia Johanna Dekker-Buys Geboren 4 mei 1919 overleden 14 maart 2008 Sinds 29 juni 1999 weduwe van Gerrit Roelof Dekker Terneuzen: H.C.J. Broere - Dekker B. Broere Cas en Paula Gerrit en Willeke Peter en Ingeborg Herman en Hanny Burrèt en Gabriëlla Henriëtte Pretoria Z.A.: R. Dekker M.Dekker-de Bruin Irmarie en Gawie Ciska en Heinrich Ilse en Derek Anzel en Pierre Plano USA: J. Meintjes - Dekker J.H. Meintjes Hendri en Wendy Cecile en Micah Rolf en Laura Pretoria Z.A: P. Wesseloo-Dekker t R. Wesseloo Ruan en achterkleinkinderen Middelbuurt 10 8321 ZD Urk Correspondentieadres: Fam B. Broere Arnelaan 16 4535 CN Terneuzen De Begrafenis zal plaatsvinden Goede Vrijdag 21 maart op de Algemene begraafplaats 'De Vormt', te Urk. Vooraf wordt er in het gereformeerd kerkelijk centrum 'De Poort', Lange Dam 52, een rouwdienst gehouden welke aanvangt om 15.00 uur. Voorganger ds. D.C. Hellinga. Voorafgaand aan de rouwdienst is er gelegenheid tot condoleren van 13.30 uur tot 14.30 uur in het rouw- centrum van 'Draagt Elkanders Lasten', De Noord 6 te Urk Na de begrafenis willen wij weer bij elkaar komen in het Rouwcentrum, hier is nog gelegenheid tot condoleren. Ontroerd en met diep respect hoe hij met zijn ziekte is omgegaan, is overleden mijn dierbare man, onze pa en schoonpa en opa Adrianus Lambertus Coppejans Middelburg t Middelburg 12 april 1933 14 maart 2008 Ad is thuis, alwaar geen bezoek. Middelburg: Bep Coppejans-Bostelaar Vlissingen: Roel en Inka Coppejans-Gort Zazoe Zenno Rilland: Remco en Anne Coppejans-StSlesen Sofie Correspondentieadres: Meestoof 1524331 VE Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 19 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna willen wij Ad herdenken, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Met respect en bewondering hebben wij afscheid genomen van onze lieve broer, zwager en oom Adrianus Lambertus Coppejans Ad Ineke Coppejans-de Rijke Bram de Rijke Toby Coppejans Tanneke Coppejans-Lems Kees Coppejans Ineke van der Weele en kinderen Verdrietig, maar met grote dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde vader, opa en over-opa Anthonie (an Geleijnse sinds 23 december2000 weduwnaar van Geertruida Wilhelmina Bom in de leeftijd van bijna 95 jaar. Ouwerkerk: Adri en Elly Judith en Remco Tygo Esther en Martijn Kapelle: Hans en Lenie Ferdi en Susan Oscar en Ilse Rucphen: Mary en Anja Marjolijn leroen Nelleke 15 Maart 2008 Zorgcentrum "Duinoord", kamer 192 Kloosterweg 18, Burgh-Haamstede Correspondentie-adres: Den Domp 19,4305 AR Ouwerkerk De crematie zal plaatshebben woensdag 19 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 12.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid de familie te condoleren. Onze kiene uitgesproken pa, opa en schoonvader is nu toch echt uitgesproken. Hij heeft tot het einde z'n waardigheid behouden. Pa een goede reis, we missen je.. Frederik Hans (an van Hoorn -Frits- weduwnaar van Mieke Raatjes Helmond, 24 oktober 1929 Berkhout, 14 maart 2008 Los Angeles/Berkhout Jur van Hoorn Piet Visser Berkhout Cathy en Frank de Reij-van Hoorn Wibrand Maarten Segher Rotterdam Frits van Hoorn jr. Edward de Ruiter Correspondentie-adres: I.W. van Hoorn Burg. de Voslaan 18 1647 BK Berkhout Frits is overgebracht naar het uitvaartcentrum van de E.H.B.C., Achterom 5 te Hoorn, alwaar geen bezoek. Wij nodigen u uit samen met ons afscheid te nemen van Frits op donderdag 20 maart om 13.30 uur te Hoorn, Berkhouterweg 26. Na afloop ontmoeten wij u graag in café 'de Ridder', Kerkebuurt 171 te Berkhout.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 6