Sport Mislukt pokerspel Veere profiteert van remise Duiveland-VCK Vlissingen neemt afstand van Zierikzee Vonnis over Kapelle is bijna geveld Sander Willemse schiet Domburg na rust langs Zeeland Sport: 2-1 SKNWK keert na twintig zeges op rij terug naar derde klasse Gezocht DEPOTHOUDER in MIDDELBURG 26 I Maandag 17 maart 2008 PZC door Marco Puik goes - In de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal verloor Kapel le op eigen veld met o-i van Arne- muiden. De Bevelandse ploeg is daardoor op een haar na gedegra deerd. In de top van de ranglijst bracht Zaamslag de spanning te rug door koploper Terneuzense Boys met 2-0 te verslaan. Nieuw- dorp deed goede zaken met de 0-1-zege bij WC'68. Kapelle-Arnemuiden 0-1: Kapel le kwam goed uit de startblokken. Het gevaar van Arnememuiden kwam vooral uit snelle uitvallen, maar die leverden geen treffers op, Na ruim een uur voetballen viel de beslissing. Marinus Baas werd in het zestienmetergebied ten val gebracht door Richard Bal en de scheidsrechter legde de bal tot groot ongenoegen van de thuisclub op de stip. Marinus Baas liet dit buitenkansje niet onbenut: 0-1. Kapelle was twee maal dicht bij de gelijkmaker. Edwin van Damme stuitte echter op de Arnemui- den-keeper en een kopbal van Fer- die Tilroe kon nog net, al dan niet voor de doellijn, worden wegge werkt. De scheidsrechter liet ge woon doorspelen. Bruse Boys - Zwaluwe 3-3 (2-3): Niels van de Stelt 0-1, Thomas Groeneveld 1-1, Gerard Vogel 2-1, Niels van de Stelt 2-2, Niels van de Stelt 2-3, Marco Ketting 3-3. AZVV-Dinteloord 1-2 (0-1): Jacco de Gast 0-1, Leon Hollemans 0-2, Bert Ap- perlo 1-2. VVC'68-Nieuwdorp 0-1 (0-0): Martin Geelhoed 0-1. Zaamslag-Terneuzense Boys 2-0 (0-0): David de Haan 1-0 (eigen doelpunt), Jor- dy Bakker 2-0. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Het duel tussen kop loper Jong Ambon en Grenswach ters in de vierde klasse B van het zondagvoetbal werd afgelast. De Walcherse derby tussen Domburg en Zeeland Sport ging wel door. Het was het enige duel dat in deze klasse gespeeld werd. Domburg won met 2-1. Domburg-Zeeland Sport 2-1: In deze Zeeuwse derby in de vierde klas B kwam de thuisploeg tegen het einde van een gelijkopgaande eerste helft op voorsprong via Mar- tijn Minderhoud: 1-0. Na rust had Domburg een sterk begin, maar via een uitval bracht Martijn Fin- cke Zeeland Sport op gelijke hoog te: 1-1. Even later kreeg doelman Hayo Castel de bal uit een vrije trap van Rick van den Driest niet onder controle, waardoor de zojuist inge vallen Sander Willemse de terug- stuitende bal kon binnentikken: 2-1. Zeeland Sport drong in het res tant van de wedstrijd nog wel aan, maar werd niet echt gevaarlijk meer. Ploeg verslaat BSC en ziet eerste achtervolger bij Steen verliezen. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Bij de drie wedstrij den die doorgingen in de derde klasse A van het zondagvoetbal was de 4-3-nederlaag van koplo per Zierikzee bij Steen de meest opvallende uitslag. Vlissingen, dat met 2-0 won van BSC, nam daar door de eerste plaats op de rang lijst weer over. Goes bleef bij MOC'17 steken op 1-1. MOC'17-Goes 1-1: De bezoekers, die veelal in één tempo voetbal den, speelden een matige wed strijd. Al na een kwartier keken ze tegen een 1-0-achterstand aan via een doelpunt van Marvin Bedaf Kort voor rust kopte Gert-)an Tie- rie de 1-1 binnen, een stand die een goed beeld gaf van de verhou dingen in de eerste helft. Ook na de thee waren de ploegen aan el kaar gewaagd. Goes kreeg via Pad den van de Water een opgelegde kans, maar die werd niet benut waardoor het bij ï-r bleef. Vlissingen-BSC 2-0: Gaandeweg de eerste helft nam de thuisploeg het initiatief steeds meer in han den, wat op slag van rust leidde tot de r-o van Tim van der Vlies. Halverwege de tweede helft ver dubbelde Dangelo Martien deze voorsprong, waarna Vlissingen ver zuimde verder uit te lopen. In een rommelig laatste kwartier voor kwam doelman Jacco Nelen met een fraaie redding dat de gasten te- genscoorden. Steen-Zierikzee 4-3 (2-1): Dennis Buys 1-0, Ben Verwest 1-1, Sigi Leest 2-1, San- der van Remortele 3-1, Ben Verwest 3-2, Mathijs Hage 3-3 (str.), Sigi Leest 4-3. Walcherse derdeklasser heeft Schouwse koploper weer in vizier. door Klaas Verspoor GOES - Rillandia drukte door een 5-0-zege in Krabbendijke dieper in de degradatiezorgen. Mede door de 0-1-overwinning van WHS op Dauwendaele is het gat naar de tiende plaats in de derde klasse A opgelopen tot acht punten. Veere profiteerde met een 1-0-zege op Apollo'69 van het gelijkspel tussen Duiveland en VCK en staat nu één punt achter op de Oosterlanders. De Meeuwen-Noad'67 0-1: In de 25e minuut verscheen Lars Steijn vrij voor De Meeuwen-doelman Dennie Oosse en schoot Noad'67 met een lob naar 0-1. Na rust was De Meeuwen wel een aantal maal gevaarlijk, maar doelman Kees Lo- zekoot wilde van geen wijken we ten. De Meeuwen heeft nog vier duels om zich te vrijwaren van de gradatie Dauwendaele-WHS 0-1: Dauwen daele liet in de openingsfase drie grote kansen onbenut. Na een half uur kwam WHS beter in de wed strijd. Patrick Ketting raakte de paal en twee kansen later zorgde Patrick van Schetsen voor de 0-1. Na rust liep Dauwendaele zich stuk op de defensie van WHS. Veere-Apollo'69 1-0: Veere kwam via René-Michel Gerritsen, die een corner van Theo van Tatenho- ve binnenknikte, na 19 minuten aan de 1-0. Daarna werd een goal van Gerritsen wegens buitenspel afgekeurd, ging een kopbal van Apollo'69 net over, schoot Arcon Brasser namens Veere op de lat en ging na rust de wedstrijd als een nachtkaarsje uit. Duiveland-VCK 1-1: VCK leek bij koploper Duiveland tegen een ne derlaag aan te lopen. Ronald Zwa ger zette de Schouwse ploeg aan het begin van de tweede helft op 1-0 en behield daarna een over wicht. Invaller Bouwen Legemaate kopte VCK zes minuten voor tijd echter naar 1-1, waardoor de ploeg nog niet geheel uitgeschakels is in de titelstrijd. Heinkenszand-Colijnsplaatse Boys 2-1 (0-1): Dave Bout 0-1, Maarten Griep (strafschop) 1-1, Guido Wiskerke 2-1. Krabbendijke-Rillandia 0-5 (0-2). Meh- met Dolma 0-1, Amar Malaine 0-2, Arjan Koopmans 0-3, Arjan Koopmans 0-4, Ar jan Koopmans 0-5. Derde klasse B. Tholense Boys-ZPR' 84 8-2 (4-0): Ronnie de Graaf (strafschop) 1-0, Niels Hopmans 2-0, Hans-Willem Hopmans 3-0, Niels Hopmans 4-0, Omer Ozturk (strafschop) 4-1, Mourad Acar 4-2, Michael de Jong 5-2, Johan Uijl 6-2, Niels Hopmans 7-2, Reinier de Groen 8-2. door Klaas Verspoor KRUININGEN - SKNWK is na één seizoen absentie terug in de derde klasse van het zaterdagvoetbal. De ploeg versloeg zaterdag Kruinin- gen met 0-4, waardoor het zes duels voor het eind van de compe titie niet meer is in te halen. Met twintig zeges op rij, een doel saldo van 93 voor en acht tegen en een voorsprong van 24 punten op de nummer twee van de ranglijst is SKNWK hard op weg om re cords te breken. Voorzitter Wim van der Zande hoopt evenals trai ner Peter Groenewegen op wat ver sterkingen voor komend seizoen. „Ik vind het mijn plicht als voorzit ter om jongens die weg willen bij andere clubs, zoals Thomas Vos, op te bellen. Groenewegen: „Eén of twee versterkingen zouden we wel kunnen gebruiken. Maar met deze selectie moeten wij ons ook al kunnen handhaven in de derde klasse. Het is een goede impuls ge weest dat er vijf spelers bij zijn ge komen. Daarmee verdwenen alle zekerheden en moest iedereen om zijn plekje strijden." Danny Magito laat vanaf elf meter zege voor Goese ploeg liggen. door Jan Dagevos GOES - Hij kreeg zaterdag ver in blessuretijd de kans om het sei zoen voor SSV'65 een aardige wen ding te geven. Danny Magito mocht in de thuiswedstrijd tegen Schelluinen bij een 3-3-stand van elf meter aanleggen. De tweede competitiezege lag voor het grij pen. De aanvoerder van de Goese eersteklasser miste echter. Magito overspeelde zijn hand. De verdediger dacht bij de strafschop de keeper van de tegenpartij, Ron Kersbergen, te kunnen verschal ken met een aanloop in twee fa sen. Het was een misrekening, want de doelman beheerste het po- kerspel beter. De goalie bleef staan en kon vervolgens de bal uit het doel slaan. Zo bleef het 3-3 en pak te SSV in de strijd tegen degrada tie slechts één punt. „We hadden de aansluiting met de andere ploe gen kunnen maken", jammerde trainer Aad Andriessen. Dat zijn ploeg zaterdag de winst niet pakte, had niet louter en al leen met die misser van Magito te maken. Ook Christiaan Boon en Luc van Loon mochten zich het ge lijkspel aantrekken. Beiden ver schenen in de tweede helft van het duel, bij een 3-2-voorsprong, al leen voor de keeper. Beiden mis ten echter de koelbloedigheid en zagen hun pogingen strandden. „Van dit soort wedstrijden hebben we er dit seizoen wel meer ge speeld", oordeelde Andriessen. „We geven te makkelijk doelpun ten weg en we missen nogal wat kansen." In het eerste bedrijf was er op de effectiviteit van de Goese eerste klasser weinig aan te merken. Mi chel de Groote opende in de 19e minuut het bal. De verdediger had een prima interceptie, rukte mee De PZC zoekt een man of vrouw die: - 700 euro per maand wil bijverdienen - minimaal 18 jaar oud is - toezicht houdt op zijn/haar verdeelplaats - tijdig aanwezig is op de werkdagen - de verantwoording draagt voor de verspreiding vanuit zijn/haar verdeelplaats Wij bieden: vaste vergoeding aanbrengpremies voor bezorgers interessante extra's gratis krant Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met de afdeling Support. 0800-0232333. Kandidaten dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. ■aar Borssele

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28