DOMINICUS I Familieberichten 7 '7 /r 10 I Maandag 17 maart 2008 PZC zo vol liefde, zo vol leven je hebt je helemaal gegeven wateren vuur het zat in je natuur mens, dieren kind je was een echte vrind Intens verdrietig maar met veel trots en heel veel liefde laten wij je gaan mijn lieve man liefste papa onze zoon en broer Willem Hendrikus Pieter Matthijssen echtgenoot van Monique van Meijl papa van Rowan en Demi zoon van Ludo en Erna Matthijssen broer van Chris en Anita in de leeftijd van 38 jaar. We herdenken Wim in een afscheidsbijeenkomst die gehouden wordt op woensdag 19 maart om 11.00 uur in Sportcentrum "Vliegende Vaart", Vliegende Vaart 2 te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Er is alleen gelegenheid om schriftelijk te condoleren. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. 12 maart 2008 Juliana van Stolbergstraat 14 4532 AZ Terneuzen Bedroefd namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve neef Wim Matthijssen We wensen Monique, Rowan en Demi heel veel sterkte. Familie Matthijssen, Essen België We zijn vreselijk geschrokken van het plotseling overlijden van onze vriend Wim De grootste levensgenieter die we kennen, heeft tijdens het uitvoeren van zijn lust en zijn leven helaas het leven gelaten. We hadden nog zoveel met hem en van hem willen genieten en zoveel met hem willen feesten. We zullen zijn grote grijns missen. Drie kussen, Je Kalash-maten Wij zijn diep geschokt door het overlijden van Wim Matthijssen brandweerduiker Brandweer Terneuzen Wij wensen zijn familie, vrienden en collega's de kracht toe dit grote verlies te dragen. Namens alle medewerkers van politie Zeeland F.P. Goudswaard, korpschef M.E. Siderius, plaatsvervangend korpschef Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Erg verdrietig, moor dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van óa/v/c/ürffa/'iaSor/fert/nt ^udfviej S ofe/t/oftm-van fzile/ ypeifuute oa/t ScIucukZofenltoom Tilburg, 8 mei 1920 t Oost-Souburg, 15 maart 2008 Uitallernaam: P.J.LM. van Riel (Ex. Test.) Correspondentieadres: Jan deRooystraaf 1 3, 5224JC 's-Hertogenbosch De crematieplechtigheid zal plaatshebben op donderdag 20 maart om 1 1:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bloemen, in plaats daarvan graag een bijdrage ten behoeve van het Li lianefonds. Een collectebus zal in het crematorium gereed staan. "...totdat Hij komt" ICor.l 1:26b Onverwacht is zijn verlangen in vervulling gegaan. Op zondag 16 maart 2008 is onze vader, schoonvader, groot vader en overgrootvader op 81-jarige leeftijd in alle rust overleden Willem van Netten weduwnaar van Hilda Ida Dekker eerder weduwnaar van Gerdina Everina Bouman Nieuwdorp: Peter en Cora Nijmegen: Willem en Ada Veenendaal: Tineke en Kees Vlissingen: Meije en Tineke Oudelande: Everien en Adrie Middelburg: Geertine en Ad Amsterdam: fenny en Bert Malden: Rimmie en Erik Vlissingen: Hilda en Klaas Middelburg: Mariëlle en Ferry Klein- en achterkleinkinderen Rustenburg, kamer 113 Correspondentieadres: P. van Nettten Pr. Margrietstraat 28 4455 AX Nieuwdorp Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 20 maart in Baptistengemeente "De Fontein", Kruitmolenlaan 70 te Middelburg van 13.30 tot 14.00 uur. Hier zal ook de afscheidsdienst gehouden worden om 14.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 15.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Baptistengemeente "De Fontein". Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Rustenburg voor het met geduld en liefde verzorgen van onze vader. Dan ga ik op tot Gods altaren Psalm 43 vers 4 berijmd Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden maar verdrietig om het verlies, geef ik u kennis dat in zijn ver trouwde omgeving is overleden mijn lieve zorgzame man LEENDERT CORNELIS VERSLUIS in de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: F.M. Versluis - Rhebergen Mijn dank gaat uit naar het verzorgend en van het Gasthuis afdeling Molenwater l en 2 voor de liefdevolle verzorging tijdens zijn verblijf aldaar. 4333 HG Middelburg 14 maart 2008 Hof Ter Veste 39 Er is gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren op dinsdag a.s. van 19.00 uur tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg. De rouwdienst voor familie en belangstellenden welke geleid zal worden door Ds. H. Talsma zal gehouden worden op woensdag 19 maart om 13.45 uur in de ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Sint-Laurens. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Geen bloemen. Waar mensenmensen zijn die elkaar verstaan Waar liefdeliefde is daarheen wil ik gaan Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Klazina Stoffelina Gepke de Koeijer 8 oktober 1946 15 maart 2008 Echtgenote van: Wim Zuijdweg Moeder en oma van: Erik Janette en Leo Veerle, Josephine Emmastraat 2 4401 CK Yerseke De afscheidsdienst voor Klazien, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra, wordt woensdag 19 maart om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk. Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Lieve oma Klazien We zullen je erg missen. Veerle, Josephine Verdrietig zijn we, omdat uit ons midden is weggenomen onze schoonzuster en tante Klazien Zuijdweg-de Koeijer Moge de Here onze broer Wim en zijn kinderen Erik, lanette en Leo en de kleinkinderen Veerle en Josephine sterken in dit voor hun zo zware verlies. Yerseke: lan Kapelle: Licia en Henk Oosterend: Jacob (in herinnering) en Gerrien Yerseke: Corry Willy Pauw Kapelle: Janny en Jan Krabbendijke: August en Ella Craiova (Roemenië): Henken Elena Nichten en neven Yerseke, 15 maart 2008 V juu 17-03-2007 17-03-2008 QUEEN: The show must go on HANS Inderdaad het leven moet door, maar wij blijven ook jou erg missen hoor. N,B en R,R SPECIALIST IN GEDENKTEKENS Natuursteen, brons, rvs of glas voor ieder budget en van klassiek tot modern Bezoek onze showroom voor een vrijblijvend advies Oude Zandweg 2,4361 SKWestkapelle,T. 0118-571436 Verrijn Stuartweg 10,4462 GE Goes, T. 0118-571436 www.dominicusgedenktekens.nl n - 'm 'c r r V l-2 - rwc 'Mc.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 10