De Vlieger Familieberichten Monuta mm ...alsu iemand nodig heeft om alles verder te regelen. 38 I Zaterdag 15 maart 2008 PZC Moeilijk is het afscheid nemen van iemand die je lief hebt. Het medeleven tijdens de periode van ziek zijn en na het overlijden heeft ons zeer gesteund en doet ons beseffen dat mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Magdalena Bastiana van der Maas-Dijke niet alleen voor ons maar ook voor anderen veel heeft betekend. Het is voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Langs deze weg betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. P.J. van der Maas Kinderen en kleinkinderen Wissenkerke, maart 2008 heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Middelburg, maart 2008 Diny Roovers-de Witte Kinderen en kleinkinderen Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jan Maljaars Wij betuigen u hiervoor onze welgemeende dank. Familie J. Maljaars Oostkapelle, maart 2008 Wij willen iedereen bedanken voor de overweldigende en hart verwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder, zus oma Irene Daphne Maat-Roodenburgh Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Irene in haar leven voor velen zoveel heeft betekend en dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Namens de familie: Alexandra Pieter Bas De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Piet Roovers Na het overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Willemijn Slabbekoorn zijn we bijzonder gesteund door uw meeleven. Uw kaarten, brieven, woorden, gebeden, bezoek, condoleance en uw aanwezigheid hebben ons heel erg goed gedaan. We willen iedereen daarvoor hartelijk danken. jan en Tini Slabbekoorn Eline, Christian, Myrthe en Brian jantina en Arie Marjanne Johanan 's-Gravenpolder, maart 2008 Dankbetuiging Wij bedanken iedereen voor het medeleven en de kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Catharina Snap-Klaassen Wij kijken als familie terug op de mooie en waardige afscheids bijeenkomst. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat zij in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Gerard en Nel Wendy en Richard, Iris, Amber Jos en janny André en SachaKayleigh, Chelsey Stefan Terneuzen, maart 2008 In liefdevolle herinnering 15-03-2006 15-03-2008 Werner Krüper Lieber Werner, lieber Papa, lieber opa, "niemals geht man so ganz..." f ür immer in unseren Herzen. Elfie Thomas en Katja Anja en Jordy - Dylan Heike en Patrick - Sander UITVAARTZORG UITVA ARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) In memoriam 15-03-1999 15-03-2008 Jan-Arie de Putter Voor altijd in ons hart. Bets de Putter-Wijnands Kinderen en kleinkinderen Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Uitvaartzorg en -verzekeringen Monuta De Voorzorg (voorheen De Voorzorg-Sinke) Uitvaartcentrum: Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen Tel: (0118) 41 27 60 Uitvaartcentrum Monuta Goes Fluitekruidstraat 8,4461 MH Goes Tel: (0113) 21 63 63 Monuta StiltecentrumNoord Beveland Dr. Maasstraat 4a, 4486 BW Colijnsplaat Tel: (0113) 21 63 63 De praktijk van dr. Schruer is GESLOTEN van 24 t/m 28 maart WAARNEMING DOOR: Dokter v.d. Stoep Dokter Thijssen Dokter Gevaert Dokter Oortman Dokter Schmeitz Adressen en telefoonnummers kunt u vinden op pagina 308 van uw telefoongids.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 86