Familieberichten Z&u i Ih jki; j 36 I Zaterdag 15 maart 2008 PZC ZV Een lach en een traan kunnen samen gaan. louw humor en glimlach blijven bij ons. Ook al ben jij nu verder bij ons vandaan. Dag lieve peetoom, Ruben, Fenneke en Pieter Verdrietig delen wij u mede dat op 78-jarige leeftijd is over leden onze lieve zwager en oom Cor Verkaart echtgenoot van Gerda Verkaart-Leijdekker Mijdrecht: Wil Berrevoets-Leijdekker Henk Berrevoets Prinsenbeek: Co de Spirt-Leijdekker Aldo de Spirt (in herinnering) Temeuzen: Annie Dam-Leijdekker Chris Dam (in herinnering) Hoorn: Huib Leijdekker Tine Leijdekker-Meilink Zierikzee: Bart Leijdekker Anneke Leijdekker-Hoogerwerf neven en nichten Zierikzee, 14 maart 2008 Verdrietig, maar met goede herinneringen, delen wij u mee dat, na een periode van afnemende gezondheid, is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve vader en bijzondere opa Cornells Johannes Verkaart Cor 21 oktober 1929 t 14 maart 2008 Je staat er niet bij stil, maar het is een heel gemis als "samenuit je le\>en verdwenen is.... Zierikzee: Gerda Verkaart-Leijdekker Ouwerkerk: Petra van Mourik-Verkaart Piet van Mourik Sanne Emma Zierikzee: Bart Verkaart Iris Verkaart-Meuldijk Isa Indy Zuidwellestraat 18 4301 GT Zierikzee De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden dinsdag 18 maart om 11.00 uur in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de r.-k. begraafplaats "St. Barbara" te Zierikzee, omstreeks 12.15 uur. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Ondanks al zijn levenslust en kracht is na een kortstondig ziekbed overleden Cornelis Jan Staal sinds 26 april 1980 weduwnaar van Janna Nieuwdorp in de leeftijd van 92 jaar. M. Deurloo-Staal J. Deurloo t Kees Jan en Adrie Goes, 13 maart 2008 Abdijstraat 63,4421 JD Biezelinge De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden dinsdag 18 maart om 10.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Kitskinderscheweg 1 (op de Algemene Begraafplaats) te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. In plaats van kaartjes Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen, na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorg zame vader en opa Johannes van den Bos betuigen wij onze welgemeende dank. Al hoewel het verdriet en gemis blijven, heeft uw medeleven ons goed gedaan. W. van den Bos-de Bruine Kinderen en kleinkinderen Sint Philipsland, maart 2008 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en schoonvader (acobus Mattheus Dees hebben ons diep getroffen. Wij bedanken iedereen die aan ons gedacht heeft, en voor de troost welke ons dit heeft gegeven. Dat hij nog lang in ons aller herinnering mag blijven voort leven. l.M.Dees-Toussaint Rinus en Louise Marie-Louise en Armin IJzendijke,maart 2008 Omdat het voor ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank voor uw belangstelling, kaarten en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Nelly Dekker-de Jonge Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind Goes, maart 2008 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij zowel schriftelijk als persoonlijk hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Helena Eggermont-de Bakker weduwe van Adolf Eggermont betuigen wij onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluiskil, maart 2008 Wij willen iedereen oprecht bedanken voor de over weldigende, warme belangstelling en steun die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Adrian a Johanna Geelhoed-Pieper Ook willen wij eenieder bedanken die haar tijdens haar ziekte heeft gesteund, in welke vorm dan ook. Vol dankbaarheid zien wij hier op terug en het is ons tot steun en troost, zoveel medeleven te ondervinden. Familie A. Geelhoed Nieuwdorp, maart 2008 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling te hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Johanna Bakker-de Bruijne Wij hebben dit zeer gewaardeerd en zeggen u hiervoor hartelijk dank. Jan Bakker Kinderen Kleinkinderen Middelburg, maart 2008 Al uw brieven, telefoontjes en persoonlijke blijken van mede leven die ik na het overlijden van mijn vrouw Ingrid Henriëtte Hoekstra-van Trotsenburg heb mogen ontvangen, hebben mij enorm gesterkt bij het dragen van mijn verlies. B.M. Hoekstra Vlissingen, maart 2008 Het heeft ons goed gedaan om zo enorm veel belangstelling en medeleven te mogen ontvangen na het overlijden, en bij het afscheid van onze lieve moeder, oma en ouwe oma Anna van Voren van Hecke Hiervoor onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Dankbetuiging in plaats van kaarten Op 20 januari overleed Walter Hoffmann Op de begrafenis werden we verrast door een overweldigen de belangstelling. Walter stond ondanks zijn hoge leeftijd nog middenin de gemeenschap, en roept bij velen ook na het afscheid warme gevoelens op. Voor het vele medeleven -op allerlei manieren- bij het verlies van onze innig geliefde man, vader en opa willen wij iedereen van harte danken. Hei heeft ons kracht gegeven om verder te gaan. Het meeleven van zovelen is ons tot grote steun en troost. Adry Hoffmann-Klaassen, Cora en Jan, Maurice en Esthel, Erwin enAnja, Martijn, Thyrsa en Peter, FienFloortje en Fons. Voor de blijken van medeleven - in welke vorm dan ook - waarmede u uw betrokkenheid en belangstelling betoonde na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde tante Pieternella Maria Jobse betuigen wij onze welgemeende dank. Kinderen fam. 1. Jobse Middelburg, maart 2008 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, bij het over lijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma Pieternella Cornelia de Kok-de Jager Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. C. de Kok kinderen, klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, maart 2008 Wij willen iedereen bedanken voor het meeleven tijdens de periode van ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader Jo de Koning Het heeft ons goed gedaan. Hieruit blijkt dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Nel de Koning-Goedegebuure Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Goes, maart 2008 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van Els Krottje 6 april 1965 20 februari 2008 Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Richard Pijlgroms Jurgen en Cristien Krottje Oost-Souburg, maart 2008 Dankbetuiging Voor uw blijk van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn allerliefste zus, onze tante en oudtante Riet Lambregts betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Vooral dank aan dr. P. de Bruijckere en Stichting Thuiszorg, voor hun goede zorgen. Namens de familie: S.J. Callenfels-Lambregts Oostburg, maart 2008 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het heengaan van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Willem Meijer hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. J. Meijer-Glerum Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, maart 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 84